Plugins - WooCommerce Stripe Payment Gateway - Stable (latest release) - en to sk translation catalogue (215 entries)

en: %1$s - Order %2$s
sk: %1$s - Objednávka %2$s

en: %1$s is enabled - it requires store currency to be set to %2$s<br>
sk: %1$s je povolený - vyžaduje sa nastavenie meny obchodu na %2$s<br>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#alipay" target="_blank">Payment Method Guide</a>
sk: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#alipay" target="_blank">Sprievodca platobnými metódami</a>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#bancontact" target="_blank">Payment Method Guide</a>
sk: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#bancontact" target="_blank">Sprievodca platobnými metódami</a>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#giropay" target="_blank">Payment Method Guide</a>
sk: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#giropay" target="_blank">Sprievodca platobnými metódami</a>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#ideal" target="_blank">Payment Method Guide</a>
sk: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#ideal" target="_blank">Sprievodca platobnými metódami</a>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#sepa-direct-debit" target="_blank">Payment Method Guide</a>
sk: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#sepa-direct-debit" target="_blank">Sprievodca platobnými metódami</a>

en: A "Stripe Customer ID" value is required.
sk: Vyžaduje sa hodnota „Stripe ID zákazníka“.

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
sk: Akcia zlyhala. Obnovte stránku a skúste to znova.

en: Add Payment
sk: Pridať platbu

en: Almost there!
    
    Your order has already been created, the only thing that still needs to be done is for you to authorize the payment with your bank.
sk: Takmer hotovo!
    
    Vaša objednávka už bola vytvorená, jediná vec, ktorú musíte urobiť, je autorizácia platby v banke.

en: An error occurred while processing the card.
sk: Pri spracovaní karty sa vyskytla chyba.

en: Attempting to update a Stripe customer without a customer ID.
sk: Pokúšam sa aktualizovať Stripe zákazníka bez ID zákazníka.

en: Authorize the payment &raquo;
sk: Autorizujte platbu & raquo;

en: Authorize the payment now &raquo;
sk: Autorizujte platbu teraz & raquo;

en: Automatic renewal payment failed due to authentication required
sk: Platba automatickou obnovou zlyhala z dôvodu požadovanej autentifikácie

en: Awaiting Multibanco payment
sk: Čaká sa na platbu multibanco

en: Billing First Name and Last Name are required.
sk: Vyžaduje sa fakturačné meno a priezvisko.

en: Button Height
sk: Výška tlačidla

en: Button Theme
sk: Téma Tlačidla

en: Button Type
sk: Typ Tlačidla

en: Buy
sk: Kúpiť

en: Buy now
sk: Kúpiť teraz

en: By providing your IBAN and confirming this payment, you are authorizing %s and Stripe, our payment service provider, to send instructions to your bank to debit your account and your bank to debit your account in accordance with those instructions. You are entitled to a refund from your bank under the terms and conditions of your agreement with your bank. A refund must be claimed within 8 weeks starting from the date on which your account was debited.
sk: Poskytnutím svojho čísla IBAN a potvrdením tejto platby dávate spoločnosti %s a spoločnosti Stripe, nášmu poskytovateľovi platobných služieb, oprávnenie na zaslanie pokynov do vašej banky na zaúčtovanie na ťarchu vášho účtu a do vašej banky na zaúčtovanie na ťarchu vášho účtu v súlade s týmito pokynmi. Máte právo na vrátenie prostriedkov od svojej banky podľa zmluvných podmienok vašej dohody s vašou bankou. Vrátenie platby musí byť uskutočnené do 8 týždňov odo dňa, kedy bol váš účet odpočítaný.

en: By using this extension, you may be storing personal data or sharing data with an external service. %1$sLearn more about how this works, including what you may want to include in your privacy policy%2$s.
sk: Použitím tohto rozšírenia môžete ukladať osobné údaje alebo zdieľať údaje s externou službou. <a href="%s" target="_blank"> Prečítajte si viac informácií o tom, ako to funguje, vrátane toho, čo by ste mohli zahrnúť do svojich pravidiel ochrany osobných údajov. </a>

en: CSRF verification failed.
sk: Overenie CSRF zlyhalo.

en: Capture
sk: Zachytiť

en: Capture charge immediately
sk: Zachytiť platbu okamžite

en: Card Code (CVC)
sk: Kód karty (CVC)

en: Card Number
sk: Číslo karty

en: Cheatin&#8217; huh?
sk: Podvádzate, čo?

en: Choose the style you want to show for your credit card form. When unchecked, the credit card form will display separate credit card number field, expiry date field and cvc field.
sk: Vyberte štýl, ktorý chcete zobraziť pre formulár svojej kreditnej karty. Ak nie je začiarknuté, vo formulári kreditnej karty sa zobrazí samostatné pole s číslom kreditnej karty, pole s dátumom skončenia platnosti a pole cvc.

en: Credit / Debit Card
sk: Kreditná / Debetná karta

en: Credit Card (Stripe)
sk: Kreditná karta (Stripe)

en: Credit or debit card
sk: Kreditná alebo debetná karta

en: Customer Data
sk: Údaje o zákazníkoch

en: Customer Geography: France, Germany, Spain, Belgium, Netherlands, Luxembourg, Italy, Portugal, Austria, Ireland
sk: Geografia zákazníka: Francúzsko, Nemecko, Španielsko, Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Taliansko, Portugalsko, Rakúsko, Írsko

en: Customer not found
sk: Zákazník nebol nájdený

en: Dark
sk: Tmavá

en: Default
sk: Štandardné

en: Description
sk: Popis

en: Discount
sk: Zľava

en: Docs
sk: Dokumentácia

en: Donate
sk: Darovať

en: Empty cart
sk: Prázdny košík

en: Enable Payment via Saved Cards
sk: Povoľte platbu prostredníctvom uložených kariet

en: Enable Stripe
sk: Povoliť Stripe

en: Enable Stripe Alipay
sk: Povoliť Stripe Alipay

en: Enable Stripe Bancontact
sk: Povoliť službu Stripe Bancontact

en: Enable Stripe EPS
sk: Povoliť Stripe EPS

en: Enable Stripe Multibanco
sk: Povoliť funkciu Stripe Multibanco

en: Enable Stripe P24
sk: Umožniť Stripe P24

en: Enable Stripe SEPA Direct Debit
sk: Povoliť Stripe SEPA Direct Debit

en: Enable Stripe giropay
sk: Povoliť službu Stripe Giropay

en: Enable Stripe iDEAL
sk: Umožniť Stripe iDeal

en: Enable Test Mode
sk: Povoliť testovací režim

en: Enable this email notification
sk: Povoliť toto e-mailové oznámenie

en: Enable/Disable
sk: Povoliť/Zakázať

en: Enter the height you would like the button to be in pixels. Width will always be 100%.
sk: Zadajte výšku, v ktorej má byť tlačidlo v pixeloch. Šírka bude vždy 100%.

en: Expiry Date
sk: Dátum exspirácie

en: Failed Subscription Renewal SCA Authentication
sk: Overenie SCA obnovenia predplatného zlyhalo

en: Get your webhook signing secret from the webhooks section in your stripe account.
sk: Získajte tajné informácie o webhookoch v sekcii webhookov na vašom stripe účte.

en: If enabled, users will be able to pay using Apple Pay or Chrome Payment Request if supported by the browser.
sk: Ak je povolená, používatelia budú môcť platiť pomocou Apple Pay alebo Chrome Payment Request, ak to prehliadač podporuje.

en: If enabled, users will be able to pay with a saved card during checkout. Card details are saved on Stripe servers, not on your store.
sk: Ak je táto možnosť povolená, používatelia budú môcť pri pokladni platiť pomocou uloženej karty. Podrobnosti o karte sú uložené na serveroch Stripe, nie vo vašom obchode.

en: If your billing address has been changed for saved payment methods, be sure to remove any %1$ssaved payment methods%2$s on file and re-add them.
sk: Ak sa vaša fakturačná adresa zmenila pre uložené spôsoby platby, určite zo súboru odstráňte všetky uložené spôsoby platby %1$s %2$s a znova ich pridajte.

[ctx: In admin renewal failed email]
en: The automatic recurring payment for order %1$s from %2$s has failed. The customer was sent an email requesting authentication of payment. If the customer does not authenticate the payment, they will be requested by email again %3$s.
sk: Automatická opakovaná platba za objednávku %1$s od %2$s zlyhala. Zákazníkovi bol odoslaný e-mail s požiadavkou na overenie platby. Ak zákazník neoverí platbu, bude o ne požiadaný e-mailom znova %3$s.

[ctx: In failed SCA authentication for a pre-order.]
en: Your pre-order is now available, but payment cannot be completed automatically. %1$s
sk: Vaša pred objednávka je teraz k dispozícii, ale platbu nemožno dokončiť automaticky. %s

[ctx: In failed renewal authentication email]
en: The automatic payment to renew your subscription with %1$s has failed. To reactivate the subscription, please login and authorize the renewal from your account page: %2$s
sk: Automatická platba na obnovenie predplatného pomocou %1$s zlyhala. Ak chcete odber znova aktivovať, prihláste sa a autorizujte obnovenie na stránke svojho účtu: %2$s

en: Inline Credit Card Form
sk: Vložený formulár kreditnej karty

en: Invalid customer ID. A valid "Stripe Customer ID" must begin with "cus_".
sk: Neplatné ID zákazníka. Platné „Stripe ID zákazníka“ musí začínať s „cus_“.

en: Invalid email address, please correct and try again.
sk: Neplatná e-mailová adresa, opravte ju a skúste to znova.

en: Invalid payment method. Please input a new card number.
sk: Neplatný spôsob platby. Zadajte nové číslo karty.

en: Light
sk: Svetlá

en: Live Publishable Key
sk: Živý publikovateľný kľúč

en: Live Secret Key
sk: Živý tajný kľúč

en: Log debug messages
sk: Správy debug logovania

en: Logging
sk: Logovanie

en: Mandate Information.
sk: Informácie o Mandate

en: Missing order ID for payment confirmation
sk: Chýba ID objednávky na potvrdenie platby

en: Must be activated from your Stripe Dashboard Settings <a href="https://dashboard.stripe.com/account/payments/settings" target="_blank">here</a>
sk: Musí byť aktivovaný v nastaveniach Stripe Dashboard Settings<a href="https://dashboard.stripe.com/account/payments/settings" target="_blank">here</a>

en: Name: %1$s %2$s, Guest
sk: Meno: %1$s %2$s, hosť

en: Name: %1$s %2$s, Username: %3$s
sk: Meno: %1$s %2$s, Používateľské meno: %s

en: OR
sk: ALEBO

en: Order ID %d contains an active Subscription. Personal data retained. (Stripe)
sk: ID objednávky %d obsahuje aktívny odber. Osobné údaje sa uchovávajú. (Stripe)

en: Order ID %d is less than set retention days. Personal data retained. (Stripe)
sk: ID objednávky %d je kratšie ako nastavené retenčné dni. Osobné údaje sa uchovávajú. (Stripe)

en: Orders
sk: Objednávky

en: Pay with your credit card via Stripe.
sk: Plaťte kreditnou kartou prostredníctvom služby Stripe.

en: Payment Authentication Requested Email
sk: E-mail s požiadavkou na overenie platby

en: Payment Intent not found for order #%s
sk: Zámer platby nebol nájdený pre objednávku č.

en: Payment Request Button Height
sk: Výška tlačidla žiadosti o platbu

en: Payment Request Button Theme
sk: Téma tlačidla žiadosti o platbu

en: Payment Request Button Type
sk: Typ tlačidla žiadosti o platbu

en: Payment Request Buttons
sk: Tlačidlá žiadosti o platbu

en: Payment authentication requested emails are sent to chosen recipient(s) when an attempt to automatically process a subscription renewal payment fails because the transaction requires an SCA verification, the customer is requested to authenticate the payment, and a retry rule has been applied to notify the customer again within a certain time period.
sk: E-maily požadované na overenie platby sa odosielajú vybranému príjemcovi (príjemcom), keď zlyhá pokus o automatické spracovanie platby na obnovenie predplatného, ​​pretože transakcia vyžaduje overenie SCA, zákazník je požiadaný o overenie platby a na upozornenie bolo použité pravidlo opakovania zákazníka v určitom časovom období.

en: Payment authorization needed for pre-order {order_number}
sk: Pre pred objednávku {order_number} je potrebná autorizácia platby

en: Payment authorization needed for renewal of order {order_number}
sk: Na obnovenie objednávky {order_number} je potrebná autorizácia platby

en: Payment authorization needed for renewal of {site_title} order {order_number}
sk: Autorizácia platby potrebná na obnovenie objednávky {site_title} {order_number}

en: Payment processing failed. Please retry.
sk: Spracovanie platby zlyhalo. Skúste to znova.

en: Payment verification error: %s
sk: Chyba overenia platby:%s

en: Pending
sk: Čakajúci

en: Place the payment gateway in test mode using test API keys.
sk: Umiestnite platobnú bránu do testovacieho režimu pomocou testovacích kľúčov API.

en: Please accept the terms and conditions first
sk: Najskôr prijmite zmluvné podmienky

en: Please enter your IBAN account name.
sk: Zadajte názov vášho IBAN účtu.

en: Please enter your IBAN account number.
sk: Zadajte svoje IBAN číslo účtu.

en: Please fill in required checkout fields first
sk: Najprv vyplňte požadované polia pre pokladňu

en: Pre-order Payment Action Needed
sk: Vyžaduje sa platba pred objednávkou

en: Product with the ID (%1$s) cannot be found.
sk: Produkt s ID (%d) sa nedá nájsť.

en: Referencia:
sk: DPH Kód:

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s - %3$s
sk: Vrátené prostriedky %1$s - ID vrátenia platby: %2$s - %3$s

en: Refunded via Stripe Dashboard
sk: Vrátené prostredníctvom Stripe Dashboard

en: Retain Stripe Data
sk: Zachovať údaje Stripe

en: Retains any Stripe data such as Stripe customer ID, source ID.
sk: Zachováva všetky údaje služby Stripe, ako napríklad ID zákazníka Stripe, ID zdroja.

en: SEPA IBAN ending in %s
sk: SEPA IBAN končiace na %s

en: Save debug messages to the WooCommerce System Status log.
sk: Uložte ladiace správy do denníka stavu systému WooCommerce.

en: Save payment information to my account for future purchases.
sk: Uložte informácie o platbe na môj účet pre budúce nákupy.

en: Saved Cards
sk: Uložené karty

en: Select the button theme you would like to show.
sk: Vyberte motív tlačidla, ktorý chcete zobraziť.

en: Select the button type you would like to show.
sk: Vyberte typ tlačidla, ktorý chcete zobraziť.

en: Sent to a customer when a renewal fails because the transaction requires an SCA verification. The email contains renewal order information and payment links.
sk: Odoslané zákazníkovi v prípade zlyhania obnovenia, pretože transakcia vyžaduje overenie SCA. E-mail obsahuje informácie o obnovení objednávky a platobné odkazy.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Shipping
sk: Doprava

en: Sorry, the minimum allowed order total is %1$s to use this payment method.
sk: Ľutujeme, minimálny povolený celkový počet objednávok na použitie tohto spôsobu platby je %1$s.

en: Sorry, we are unable to process your payment at this time. Please retry later.
sk: Ľutujeme, ale momentálne nemôžeme spracovať vašu platbu. Skúste to znova neskôr.

en: Sorry, we're not accepting prepaid cards at this time.
sk: Ľutujeme, momentálne neakceptujeme predplatené karty.

en: Sorry, we're not accepting prepaid cards at this time. Your credit card has not been charged. Please try with alternative payment method.
sk: Ľutujeme, momentálne neakceptujeme predplatené karty. Vaša kreditná karta nebola naúčtovaná. Skúste použiť alternatívny spôsob platby.

en: Statement Descriptor
sk: Deskriptor výkazov

en: Statement descriptors are limited to 22 characters, cannot use the special characters >, <, ", \, ', *, /, (, ), {, }, and must not consist solely of numbers. This will appear on your customer's statement in capital letters.
sk: Deskriptory výpisov sú obmedzené na 22 znakov, nemôžu sa používať špeciálne znaky >, <, ", \, ', *, /, (, ), {, } a nesmú pozostávať iba z čísiel. Toto sa objaví vo výpise zákazníka veľkými písmenami.

en: Stripe Fee:
sk: Stripe Poplatok:

en: Stripe Payout:
sk: Stripe Výplata:

en: Stripe SCA authentication failed.
sk: Overenie totožnosti Stripe SCA zlyhalo.

en: Stripe SCA authentication failed. Reason: %s
sk: Overenie totožnosti Stripe SCA zlyhalo. Dôvod: %s

en: Stripe Subscription Data Erased.
sk: Vymazali sa údaje o Stripe predplatnom.

en: Stripe Transaction Failed (%s)
sk: Stripe Transakcia zlyhala (%s)

en: Stripe User Data Erased.
sk: Stripe vymazať údaje používateľa.

en: Stripe charge awaiting authentication by user: %s.
sk: Poplatok za výpis čakajúci na overenie používateľom: %s.

en: Stripe charge awaiting payment: %s.
sk: Stripe poplatok čakajúci na platbu: %s

en: Stripe charge complete (Charge ID: %s)
sk: Platba Stripe prebehla (ID platby: %s)

en: Stripe customer id
sk: Stripe ID zákazníka

en: Stripe giropay
sk: Stripe Giropay

en: Stripe is enabled, but a SSL certificate is not detected. Your checkout may not be secure! Please ensure your server has a valid %1$sSSL certificate%2$s.
sk: Stripe je povolený, ale certifikát SSL sa nezistil. Vaša pokladňa nemusí byť bezpečná! Skontrolujte, či má váš server platný <a href="%1$s" target="_blank"> certifikát SSL </a>

en: Stripe payment failed: %s
sk: Stripe platba zlyhala: %s

en: Stripe payment id
sk: Stripe ID platby

en: Stripe personal data erased.
sk: Stripe osobných údajov bol vymazaný.

en: Subscriptions
sk: Odbery

en: Support
sk: Podpora

en: TEST MODE ENABLED. In test mode, you can use IBAN number DE89370400440532013000.
sk: TESTOVACÍ REŽIM ZAPNUTÝ. V testovacom režime môžete použiť číslo IBAN DE89370400440532013000.

en: TEST MODE ENABLED. In test mode, you can use the card number 4242424242424242 with any CVC and a valid expiration date or check the <a href="%s" target="_blank">Testing Stripe documentation</a> for more card numbers.
sk: TESTOVACÍ REŽIM ZAPNUTÝ. V testovacom režime môžete použiť číslo karty 4242424242424242 s ktorýmkoľvek CVC a platným dátumom vypršania platnosti, alebo si pozrite ďalšie čísla kariet v <a href="%s" target="_blank"> dokumentácii testovacieho Stripe </a>.

en: Tax
sk: Daň

en: Test Publishable Key
sk: Testovací verejný kľúč

en: Test Secret Key
sk: Testovací tajný kľúč

en: Test Webhook Secret
sk: Testujte Webhook Secret

en: Test mode
sk: Testovací mód

en: Thanks for shopping with us.
sk: Vďaka za nakupovanie u nás.

en: The billing country is not accepted by Sofort. Please try another country.
sk: Krajinu fakturácie spoločnosť SOFORT neakceptuje. Skúste inú krajinu.

en: The card has expired.
sk: Platnosť karty vypršala.

en: The card number is incomplete.
sk: Číslo karty je neúplné.

en: The card number is incorrect.
sk: Číslo karty je nesprávne.

en: The card number is not a valid credit card number.
sk: Číslo kreditnej karty nie je platné .

en: The card was declined.
sk: Karta bola odmietnutá.

en: The card's expiration date is incomplete.
sk: Dátum platnosti karty nie je úplný.

en: The card's expiration month is invalid.
sk: Mesiac platnosti karty je neplatný.

en: The card's expiration year is in the past
sk: Rok platnosti karty vypršania už ubehol

en: The card's expiration year is invalid.
sk: Rok platnosti karty je neplatný.

en: The card's security code is incomplete.
sk: Bezpečnostný kód karty je neúplný.

en: The card's security code is incorrect.
sk: Bezpečnostný kód karty je nesprávny.

en: The card's security code is invalid.
sk: Bezpečnostný kód karty je neplatný.

en: The card's zip code failed validation.
sk: Overenie PSČ zlyhalo.

en: The opened review for this order is now closed. Reason: (%s)
sk: Otvorená kontrola tejto objednávky je teraz ukončená. Dôvod: (%s)

en: The renewal order is as follows:
sk: Poradie obnovenia je takéto:

en: There is no card on a customer that is being charged.
sk: Zákazníkovi nie je účtovaná žiadna karta.

en: There was a problem connecting to the Stripe API endpoint.
sk: Pri pripájaní ku koncovému bodu rozhrania Stripe API sa vyskytol problém.

en: This card is no longer available and has been removed.
sk: Táto karta už nie je k dispozícii a bola odstránená.

en: This charge was partially captured via Stripe Dashboard in the amount of: %s
sk: Tento poplatok bol čiastočne zachytený prostredníctvom Stripe Dashboard vo výške: %s

en: This controls the description which the user sees during checkout.
sk: Týmto sa riadi popis, ktorý sa používateľovi zobrazí počas platby.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
sk: Týmto sa riadi názov, ktorý sa používateľovi zobrazí počas platby.

en: This is an order notification sent to the customer once a pre-order is complete, but additional payment steps are required.
sk: Toto je oznámenie objednávky odoslanej zákazníkovi po dokončení pred objednávky, sú však potrebné ďalšie platobné kroky.

en: This payment failed to clear.
sk: Táto platba sa nedala zúčtovať.

en: This payment was cancelled.
sk: Táto platba bola zrušená.

en: This represents the fee Stripe collects for the transaction.
sk: Toto predstavuje poplatok, ktorý Stripe vyberie za transakciu.

en: This represents the net total that will be credited to your Stripe bank account. This may be in the currency that is set in your Stripe account.
sk: Predstavuje čistú sumu, ktorá bude pripísaná na váš bankový účet Stripe. Môže to byť v mene, ktorá je nastavená vo vašom účte Stripe.

en: This transaction requires authentication.
sk: Táto transakcia vyžaduje overenie.

en: Title
sk: Nadpis

en: Unable to add payment source.
sk: Zdroj platby nie je možné pridať.

en: Unable to capture charge! %s
sk: Nedá sa zachytiť poplatok! %s

en: Unable to find shipping method for address.
sk: Nie je možné nájsť spôsob doručenia pre adresu.

en: Unable to process this payment, please try again or use alternative method.
sk: Túto platbu nemožno spracovať, skúste to znova alebo použite alternatívny spôsob.

en: Unable to register domain - %s
sk: Nepodarilo sa overiť doménu - %s

en: Unable to register domain - missing secret key.
sk: Nepodarilo sa overiť doménu - chýba tajný kľúč.

en: Unable to store payment details. Please try again.
sk: Podrobnosti o platbe nie je možné uložiť. Prosím skúste znova.

en: Unknown shipping option "[option]".
sk: Neznámy spôsob doručenia "[option]".

en: Via %1$s card ending in %2$s
sk: Prostredníctvom karty %1$s končiacej na %2$s

en: Via SEPA Direct Debit ending in %1$s
sk: Prostredníctvom SEPA inkasa končiaceho o %1$s

en: We couldn't initiate the payment. Please try again.
sk: Nepodarilo sa nám uskutočniť platbu. Prosím skúste znova.

en: Whether or not to immediately capture the charge. When unchecked, the charge issues an authorization and will need to be captured later. Uncaptured charges expire in 7 days.
sk: Či sa má poplatok okamžite zachytiť alebo nie. Ak nie je začiarknuté, poplatok vydá autorizáciu a bude sa musieť zachytiť neskôr. Neuhradené poplatky vypršia do 7 dní.

en: WooCommerce Stripe - The minimum PHP version required for this plugin is %1$s. You are running %2$s.
sk: WooCommerce Stripe - Minimálna verzia PHP potrebná pre tento plugin je %1$s. Používate verziu %2$s.

en: WooCommerce Stripe - We see that you had the "Require 3D secure when applicable" setting turned on. This setting is not available here anymore, because it is now replaced by Stripe Radar. You can learn more about it %1$shere%2$s
sk: WooCommerce Stripe - Vidíme, že ste mali zapnuté nastavenie „Vyžadovať 3D zabezpečené, keď je to použiteľné“. Toto nastavenie už nie je k dispozícii, pretože ho teraz nahrádza Stripe Radar. Viac informácií o tom získate <a href="%s" target="_blank"> tu </a>.

en: WooCommerce Stripe - cURL is not installed.
sk: WooCommerce Stripe - cURL nie je nainštalovaný.

en: WooCommerce Stripe Customer Data
sk: WooCommerce Stripe Údaje o zákazníkoch

en: WooCommerce Stripe Order Data
sk: WooCommerce Stripe Údaje objednávky

en: WooCommerce Stripe Subscriptions Data
sk: WooCommerce Stripe Údaje o odberoch

en: You cannot add that amount of "%1$s"; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
sk: Toto množstvo „%1$s“ nemôžete pridať; do košíka, pretože nie je dostatok zásob (zostáva %2$s).

en: You must add the following webhook endpoint <strong style="background-color:#ddd;">&nbsp;%s&nbsp;</strong> to your <a href="https://dashboard.stripe.com/account/webhooks" target="_blank">Stripe account settings</a> (if there isn't one already enabled). This will enable you to receive notifications on the charge statuses.
sk: Musíte pridať nasledujúci koncový bod webového servera<strong style="background-color:#ddd;">&nbsp;%s&nbsp;</strong> to your <a href="https://dashboard.stripe.com/account/webhooks" target="_blank">Stripe account settings</a>.Umožní vám to prijímať oznámenia o stave poplatkov.

en: You will be redirected to Alipay.
sk: Budete presmerovaný na Alipay.

en: You will be redirected to Bancontact.
sk: Budete presmerovaný na stránku Bancontact.

en: You will be redirected to EPS.
sk: Budete presmerovaný na EPS.

en: You will be redirected to Multibanco.
sk: Budete presmerovaný na Multibanco.

en: You will be redirected to P24.
sk: Budete presmerovaný na P24.

en: You will be redirected to Sofort.
sk: Budete presmerovaný na SOFORT.

en: You will be redirected to giropay.
sk: Budete presmerovaný na Giropay.

en: You will be redirected to iDEAL.
sk: Budete presmerovaný na iDeal.

en: Your early renewal order was successful.
sk: Vaša skorá objednávka predĺženia bola úspešná.

en: [{site_title}] Automatic payment failed for {order_number}. Customer asked to authenticate payment and will be notified again in {retry_time}
sk: [{site_title}] Automatická platba pre {číslo_objednávky} zlyhala. Zákazník bol požiadaný o overenie platby a bude opätovne upozornený v {retry_time}.

[ctx: an email notification]
en: Enable/Disable
sk: Povoliť/Zakázať

en: customer_email
sk: e-mail zákazníka

en: customer_name
sk: Meno zákazníka
