Plugins - Rank Math SEO – AI SEO Tools to Dominate SEO Rankings - Stable (latest - en to sk translation catalogue (1843 entries)

en:  %1$s plugin will be disabled automatically moving forward to avoid conflicts. <strong>It is thus recommended to import the data you need now.</strong>
sk:  %1$s plugin bude automaticky zakázaný, aby sa predišlo konfliktom. <strong>Preto sa odporúča importovať údaje, ktoré potrebujete teraz.</strong>

en:  Remove parent slugs
sk:  Odstrániť nadradené slugy

en:  To
sk:  Na

en: $id variable required
sk: Premenná $id je povinná.

en: $title variable required
sk: Premenná $title je povinná.

en: %1$d collation changed to %2$s. | %1$d collations changed to %2$s.
sk[0]: %1$d Zoradenie sa zmenilo na %2$s.
sk[1]: %1$d Zoradenia sa zmenili na %2$s.
sk[2]: %1$d Zoradení sa zmenilo na %2$s.

en: %1$s A filter to remove the Rank Math data from the database is present. Deactivating & Deleting this plugin will remove everything related to the Rank Math plugin. %2$s
sk: %1$s Je prítomný filter na odstránenie matematických údajov hodnotenia z databázy. Deaktiváciou a odstránením tohto doplnku sa odstráni všetko, čo súvisí s doplnkom Rank Math. %2$s

en: %1$s and %2$s
sk: %1$s a %2$s

en: %1$s credits left this month. Credits will renew on %2$s or you can upgrade to get more credits %3$s.
sk: Tento mesiac zostávajú kredity: %1$s. Kredity sa obnovia %2$s alebo môžete inovovať a získať ďalšie kredity %3$s.

en: %1$s, %2$s and %3$s
sk: %1$s, %2$s a %3$s

en: %1$s: Old %2$s -> New %3$s | Changelog: %4$s
sk: %1$s: Staré %2$s -> Nové %3$s | Denník zmien: %4$s

en: %d Rank Math transient cleared. | %d Rank Math transients cleared.
sk[0]: %d Rank Math dočasný súbor vymazaný.
sk[1]: %d Rank Math dočasné súbory vymazané.
sk[2]: %d Rank Math dočasných súborov vymazaných.

en: %d day | %d days
sk[0]: %d deň
sk[1]: %d dni
sk[2]: %d dní

en: %d hour | %d hours
sk[0]: %d hodina
sk[1]: %d hodiny
sk[2]: %d hodiín

en: %d log(s) deleted.
sk: %d log(y) odstránené.

en: %d minute | %d minutes
sk[0]: %d minúta
sk[1]: %d minúty
sk[2]: %d minút

en: %d redirection(s) successfully deleted.
sk: %d presmerovania(í) boli úspešne odstránené.

en: %s Archive Description
sk: Archív popisu %s

en: %s Archive Descriptions
sk: Popisy archívu %s

en: %s Archive Title
sk: Archív názvu %s

en: %s Archive Titles
sk: Názvy archívu %s

en: %s Archives Advanced Robots Meta
sk: %s Archívy Advanced Robots Meta

en: %s Archives Robots Meta
sk: Archívy robotov Meta %s

en: %s Description
sk: %s Popis

en: %s Robots Meta
sk: Roboty Meta %s

en: %s The URLs will be submitted to Bing and Yandex only, and not to Google.
sk: %s URL adresy budú odoslané len do Bingu a Yandexu, nie do Google.

en: %s Title
sk: %s Názov

en: %s ago
sk: Pred %s

en: %s archives
sk: %s archívov

en: %s day | %s days
sk[0]: %s deň
sk[1]: %s dni
sk[2]: %s dní

en: %s hour | %s hours
sk[0]: %s hodina
sk[1]: %s hodiny
sk[2]: %s hodín

en: %s minute | %s minutes
sk[0]: %s minúta
sk[1]: %s minúty
sk[2]: %s minút

en: %s month | %s months
sk[0]: %s mesiac
sk[1]: %s mesiace
sk[2]: %s mesiacov

en: %s page submitted to IndexNow. | %s pages submitted to IndexNow.
sk[0]: %s stránka odoslaná do IndexNow.
sk[1]: %s stránky odoslané do IndexNow.
sk[2]: %s stránok odoslaných do IndexNow.

en: %s second | %s seconds
sk[0]: %s sekunda
sk[1]: %s sekundy
sk[2]: %s sekúnd

en: %s week | %s weeks
sk[0]: %s týždeň
sk[1]: %s týždne
sk[2]: %s týždňov

en: %s year | %s years
sk[0]: %s rok
sk[1]: %s roky
sk[2]: %s rokov

en: &#8595; Rank Math Content AI
sk: &#8595; Rank Math obsah AI

en: &raquo; Redirect this page
sk: &raquo; Presmerovať túto stránku

en: (No Description)
sk: (Žiadny popis)

en: (No Title)
sk: (Bez nadpisu)

en: (no title)
sk: (bez názvu)

en: (none)
sk: [žiadne]

en: (opens in a new window)
sk: (otvorí sa v novom okne)

en: +%d More...
sk: +%d Viac...

en: .htaccess file is not writable.
sk: Súbor .htaccess nie je zapisovateľný.

en: .htaccess file not found.
sk: Súbor .htaccess sa nenašiel.

en: .htaccess file updated successfully.
sk: Súbor .htaccess bol úspešne aktualizovaný.

en: 11-50 Positions
sk: 11-50 pozícií

en: 24/7 Support
sk: Podpora 24/7

en: 24x7 Premium Support
sk: 24x7 prémiová podpora

en: 301 Permanent Move
sk: 301 Trvalé premiestnenie

en: 301 redirections are <em>permanent</em>. The old URL will be removed in search engines and replaced by the new one, passing on SearchRank and other SEO scores. Browsers may also store the new URL in cache and redirect to it even after the redirection is deleted from the list here.
sk: Presmerovania 301 sú <em>trvalé</em>. Stará URL adresa bude vo vyhľadávačoch odstránená a nahradená novou, pričom sa prepošle hodnotenie SearchRank a ďalšie skóre SEO. Prehliadače môžu tiež uložiť novú URL adresu do vyrovnávacej pamäte a presmerovať na ňu aj po odstránení presmerovania zo zoznamu tu.

en: 302 Temporary Move
sk: 302 Dočasné premiestnenie

en: 307 Temporary Redirect
sk: 307 Dočasné presmerovanie

en: 4-10 Positions
sk: 4-10 pozícií

en: 404 Error: page not found
sk: 404 chyba: stránka sa nenašla

en: 404 Log successfully deleted.
sk: 404 Protokol bol úspešne odstránený.

en: 404 Monitor Log
sk: 404 log monitora

en: 404 Monitor Settings
sk: Nastavenia monitora 404

en: 404 Title
sk: 404 Názov

en: 404 label
sk: Označenie 404

en: 410 Content Deleted
sk: 410 Obsah odstránený

en: 451 Content Unavailable for Legal Reasons
sk: 451 Obsah nedostupný z právnych dôvodov

en: <a href="%s">&#8592; Sitemap Index</a>
sk: <a href="%s">&#8592; Index Mapy stránky</a>

en: <b>Rank Math Warning:</b> Changing the permalinks on a live, indexed site may result in serious loss of traffic if done incorrectly. Consider adding a new redirection from the old URL format to the new one.
sk: <b>Rank Math upozornenie:</b> Zmena trvalých odkazov na živej, indexovanej lokalite môže viesť k vážnej strate návštevnosti, ak sa vykoná nesprávne. Zvážte pridanie nového presmerovania zo starého formátu adresy URL do nového.

en: <strong>API Error:</strong> %s
sk: <strong>Chyba rozhrania API:</strong> %s

en: <strong>Activate/Deactivate</strong> redirections. Deactivated redirections do not take effect on your site.
sk: <strong>Aktivovať/deaktivovať</strong> presmerovania. Deaktivované presmerovania sa na vašej webovej stránke neprejavia.

en: <strong>Delete</strong> permanently removes the item from the list.
sk: <strong>Odstrániť</strong> natrvalo odstráni položku zo zoznamu.

en: <strong>Delete</strong> permanently removes the redirection.
sk: <strong>Odstrániť</strong> natrvalo odstráni presmerovanie.

en: <strong>Edit</strong> redirection details: from/to URLs and the redirection type.
sk: <strong>Upraviť</strong> podrobnosti o presmerovaní: z/na URL adresy a typ presmerovania.

en: <strong>Min Size: 112Χ112px</strong>.<br /> A squared image is preferred by the search engines.
sk: <strong>Minimálna veľkosť: 112Χ112px</strong>.<br /> Vyhľadávacie nástroje uprednostňujú štvorcový obrázok.

en: <strong>Note:</strong> This interstitial page is displayed only to administrators. Site visitors are redirected without delay.
sk: <strong>Poznámka:</strong> Táto medzistránka sa zobrazuje iba správcom. Návštevníci webovej stránky sú bez meškania presmerovaní.

en: <strong>Redirect</strong> takes you to the Redirections manager to redirect the 404 URL.
sk: <strong>Presmerovanie</strong> vás zavedie do správcu presmerovaní, kde presmerujete URL adresu 404.

en: <strong>SEO Notice:</strong> A previously published %1$s has been moved to trash. You may redirect <code>%2$s</code> to <a href="%3$s">a new url</a>.
sk: <strong>Upozornenie SEO:</strong> Predtým publikovaná %1$s bola presunutá do koša. Môžete presmerovať <code>%2$s</code> na <a href="%3$s">novú URL adresu</a>.

en: <strong>SEO Notice</strong>: Your site is set to No Index and will not appear in search engines. You can change the Search engine visibility <a href="%1$s">from here</a>.
sk: <strong>Upozornenie SEO</strong>: Vaša stránka je nastavená na možnosť Bez indexu a nebude sa zobrazovať vo vyhľadávačoch. Viditeľnosť vyhľadávacieho nástroja môžete zmeniť <a href="%1$s">tu</a>.

en: <strong>View Details</strong> shows details about the 404 requests.
sk: <strong>Zobraziť podrobnosti</strong> zobrazuje podrobnosti o 404 požiadavkách.

en: <strong>Warning:</strong> your site's search engine visibility is set to Hidden in <a href="%1$s" target="_blank">Settings &gt; Reading</a>. This means that the changes you make here will not take effect. Set the search engine visibility to Public to be able to change the robots.txt content.
sk: <strong>Upozornenie:</strong> viditeľnosť vyhľadávacieho nástroja vašej webovej stránky je v <a href="%1$s" target="_blank">Nastavenia &gt; Čítanie</a>. To znamená, že zmeny, ktoré tu vykonáte, sa neprejavia. Ak chcete zmeniť obsah súboru robots.txt, nastavte viditeľnosť vyhľadávacieho nástroja na možnosť Verejné.

en: A Custom Watermark item could not be saved because the name field is empty.
sk: Položku Vlastný vodoznak nebolo možné uložiť, pretože pole s názvom je prázdne.

en: A link to the archive for the post author, with the authors name as anchor text.
sk: Odkaz na archív článku autora s menom autora ako text odkazu.

en: A link to the post, with the title as anchor text.
sk: Odkaz na článok, ako text odkazu sa použije názov článku.

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
sk: Odkaz na vašu webovú stránku s názvom a popisom vašej webovej stránky ako text odkazu.

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
sk: Odkaz na vašu webovú stránku s názvom a popisom ako text odkazu.

en: A list of prompts received from the API to be saved in the database.
sk: Zoznam výziev prijatých z API, ktoré sa majú uložiť do databázy.

en: ACF support helps Rank Math SEO read and analyze content written in the Advanced Custom Fields. If your theme uses ACF, you should enable this option.
sk: Podpora ACF pomáha Rank Math SEO čítať a analyzovať obsah napísaný v rozšírených vlastných poliach. Ak vaša téma používa ACF, mali by ste povoliť túto možnosť.

en: AI Tools
sk: Nástroje AI

en: AIOSEO Block Converter
sk: Blokový konvertor AIOSEO

en: API Key
sk: API klúč

en: API Key Location
sk: Umiestnenie kľúča API

en: About Page
sk: O stránke

en: Above & Below Content
sk: Obsah nad a pod

en: Above Content
sk: Nad obsahom

en: Accepted
sk: Povolené

en: Access Time
sk: Čas prístupu

en: Account
sk: Účet

en: Action not allowed.
sk: Akcia nie je povolená.

en: Action to perform
sk: Akcia, ktorú treba vykonať

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Active
sk: Aktívne

en: Active modules
sk: Aktívne moduly

en: Activists
sk: Aktivisti

en: Add
sk: Pridať

en: Add <code>TITLE</code> attribute for all <code>images</code> without a <code>TITLE</code> attribute automatically. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
sk: Automaticky pridajte atribút <code>TITLE</code> pre všetky <code>images</code> bez atribútu <code>TITLE</code>. Atribút sa dynamicky aplikuje pri zobrazení obsahu a uložený obsah sa nezmení.

en: Add <code>alt</code> attributes for <code>images</code> without <code>alt</code> attributes automatically. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
sk: Automaticky pridajte atribúty <code>alt</code> pre <code>images</code> bez atribútov <code>alt</code>. Atribút sa dynamicky aplikuje pri zobrazení obsahu a uložený obsah sa nezmení.

en: Add <code>rel="nofollow"</code>
sk: Pridať <code>rel="nofollow"</code>

en: Add <code>rel="sponsored"</code>
sk: Pridajte <code>rel="sponsored"</code>

en: Add Link
sk: Pridať odkaz

en: Add New
sk: Pridať novú

en: Add SEO Controls
sk: Pridanie ovládacích prvkov SEO

en: Add SEO Controls for user profile pages. Access to the Meta Box can be fine tuned with code, using a special filter hook.
sk: Pridanie ovládacích prvkov SEO pre stránky profilu používateľa. Prístup k Meta Boxu je možné doladiť pomocou kódu, a to pomocou špeciálneho filtračného háčika.

en: Add SEO controls for the editor screen to customize SEO options for posts in this post type.
sk: Pridanie ovládacích prvkov SEO pre obrazovku editora na prispôsobenie možností SEO pre články v tomto type obsahu.

en: Add SEO meta and OpenGraph details to your homepage. %s.
sk: Pridajte SEO meta a podrobnosti OpenGraph na svoju domovskú stránku. %s.

en: Add another
sk: Pridať ďalšie

en: Add any extra text or links you'd like to include in your llms.txt file manually.
sk: Do súboru llms.txt môžete ručne pridať akýkoľvek ďalší text alebo odkazy, ktoré chcete zahrnúť.

en: Add bulk editing columns to the post listing screen.
sk: Pridanie stĺpcov na hromadné úpravy na obrazovku výpisu článkov.

en: Add content after each post in your site feeds.
sk: Pridajte obsah za každý článok vo feedoch vašej webovej stránky.

en: Add content before each post in your site feeds.
sk: Pridajte obsah pred každý článok vo feedoch vašej webovej stránky.

en: Add missing ALT attributes
sk: Pridanie chýbajúcich atribútov ALT

en: Add missing TITLE attributes
sk: Pridanie chýbajúcich atribútov TITLE

en: Add number
sk: Pridať číslo

en: Add proper Meta tags to your bbPress forum posts, categories, profiles, etc. Get more options to take control of what search engines see and how they see it.
sk: Pridajte správne meta značky do svojich článkov na fóre bbPress, kategórií, profilov atď. Získajte viac možností, ako prevziať kontrolu nad tým, čo vyhľadávače vidia a ako to vidia.

en: Add social account information to your website's Schema and Open Graph. %s.
sk: Pridajte informácie o sociálnom účte do schémy a otvorenia grafu svojej webovej lokality. %s.

en: Add term IDs, separated by comma. This option is applied for all taxonomies.
sk: Pridajte ID výrazy oddelené čiarkou. Táto možnosť sa použije pre všetky taxonómie.

en: Add the SEO Controls for the term editor screen to customize SEO options for individual terms in this taxonomy.
sk: Pridanie ovládacích prvkov SEO pre obrazovku editora výrazov na prispôsobenie možností SEO pre jednotlivé výrazy v tejto taxonómii.

en: Add time
sk: Pridajte čas

en: Add user IDs, separated by commas, to exclude them from the sitemap.
sk: Pridajte ID používateľov oddelené čiarkami, aby ste ich vylúčili z mapy stránok.

en: Additional Content
sk: Ďalší obsah

en: Additional Info
sk: Dodatočné informácie

en: Additional Profiles
sk: Ďalšie profily

en: Additional Profiles to add in the <code>sameAs</code> Schema property.
sk: Ďalšie profily na pridanie do vlastnosti schémy <code>sameAs</code>.

en: Additional profile URLs
sk: Ďalšie adresy URL profilu

en: Address
sk: Adresa

en: Address Format
sk: Formát adresy

en: Address:
sk: Adresa:

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Advanced Image SEO options to supercharge your website. Automate the task of adding the ALT and Title tags to your images on the fly.
sk: Pokročilé možnosti SEO pre obrázky, ktoré naplnia váš web. Automatizujte úlohu pridávania značiek ALT a Title k vašim obrázkom za behu.

en: Advanced Mode
sk: Pokročilý režim

en: Advanced Robots Meta
sk: Pokročilé roboty Meta

en: All
sk: Všetko

en: All published posts have focus keywords set.
sk: Všetky publikované články majú nastavené hlavné kľúčové slová.

en: Alphabetical
sk: Abecedne

en: Alt attribute format
sk: Formát atribútu Alt

en: Alternative Text
sk: Alternatívny text

en: An API Key is required to display embedded Google Maps on your site. Get it here: %s
sk: Na zobrazenie vložených máp Google na vašu webovú stránku je potrebný kľúč API. Získajte to tu: %s

en: An alternate version of your site name (for example, an acronym or shorter name).
sk: Alternatívna verzia názvu vašej stránky (napríklad skratka alebo kratší názov).

en: An array of AI-generated and existing outputs to be saved.
sk: Pole výstupov vytvorených AI a existujúcich výstupov, ktoré sa majú uložiť.

en: Analytical
sk: Analytické

en: Analytics
sk: Analytika

en: Analytics Database
sk: Analytická databáza

en: Analytics cache cleared.
sk: Analytické cache vyčistené.

en: Analyze this Page
sk: Analýza tejto stránky

en: Anniversary Sale
sk: Výpredaj na výročie

en: Anonymize IP addresses
sk: Anonymizovať IP adresy

en: Another bulk editing process is already running. Please try again later after the existing process is complete.
sk: Ďalší proces hromadných úprav je už spustený. Skúste to prosím neskôr po dokončení existujúceho procesu.

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Application Category
sk: Kategória aplikácie

en: Arabic
sk: Arabský

en: Archive Format
sk: Formát archívu

en: Archives for %s
sk: Archívy pre %s

en: Are you sure you want to convert AIOSEO blocks into Rank Math blocks? This action is irreversible.
sk: Naozaj chcete previesť bloky AIOSEO na bloky Rank Math? Táto akcia je nezvratná.

en: Are you sure you want to convert Yoast blocks into Rank Math blocks? This action is irreversible.
sk: Naozaj chcete previesť bloky Yoast na bloky Rank Math? Táto akcia je nezvratná.

en: Are you sure you want to delete Internal Links Data? This action is irreversible.
sk: Naozaj chcete vymazať údaje interných prepojení? Táto akcia je nezvratná.

en: Are you sure you want to delete all the Redirection Rules? This action is irreversible.
sk: Naozaj chcete odstrániť všetky pravidlá presmerovania? Táto akcia je nezvratná.

en: Are you sure you want to delete the 404 log? This action is irreversible.
sk: Naozaj chcete odstrániť log 404? Táto akcia je nezvratná.

en: Are you sure you want to disconnect Google services from your site?
sk: Naozaj chcete odpojiť služby Google od svojho webu?

en: Are you sure you want to do this?
sk: Naozaj to chcete urobiť?

en: Are you sure you wish to delete all 404 error logs?
sk: Naozaj chcete odstrániť všetky logy chýb 404?

en: Article
sk: Článok

en: Article Type
sk: Typ článku

en: Articles noindexed
sk: Neindexované články

en: Artists
sk: Skupina

en: As NoFollow
sk: Ako NoFollow

en: As NoIndex
sk: Ako NoIndex

en: As Pillar Content
sk: Ako základný obsah

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Attention: Search Engines can't see your website.
sk: Upozornenie: Vyhľadávače nemôžu vidieť vašu webovú stránku.

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Author
sk: Autor

en: Author Advanced Robots
sk: Pokročilé roboty autora

en: Author Archive Description
sk: Archív popisu autora

en: Author Archive Title
sk: Archív názvu autora

en: Author Archives
sk: Archív autorov

en: Author Base
sk: Základ autora

en: Author Description
sk: Popis autora

en: Author ID
sk: ID autora

en: Author Robots Meta
sk: Meta roboty autora

en: Author archive meta description. SEO options for specific author archives can be set with the meta box in the user profiles.
sk: Meta popis archívu autora. Možnosti SEO pre konkrétne archívy autora možno nastaviť pomocou meta poľa v profiloch používateľov.

en: Author's biographical info of the current post, page or author archive.
sk: Biografické informácie o autorovi aktuálneho článku, stránky alebo archívu autora.

en: Author's user ID of the current post, page or author archive.
sk: Používateľské ID používateľa aktuálneho článku, stránky alebo archívu autora.

en: Authors
sk: Autori

en: Auto Post Redirect
sk: Automatické presmerovanie článkov

en: Auto-Submit Post Types
sk: Automatické odosielanie typov článkov

en: Automatic Updates
sk: Automatické aktualizácie

en: Automatic updates are not enabled on your site. %s
sk: Na vašom webe nie sú povolené automatické aktualizácie. %s

en: Automatically add <code>rel="nofollow"</code> attribute for external links appearing in your posts, pages, and other post types. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
sk: Automatické pridanie <code>rel="nofollow"</code> atribútu pre externé odkazy zobrazené v článkoch, stránkach a iných typoch článkov. Atribút sa dynamicky aplikuje pri zobrazení obsahu a uložený obsah sa nemení.

en: Automatically add <code>rel="nofollow"</code> attribute for links pointing to external image files. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
sk: Automatické pridanie <code>rel="nofollow"</code> atribútu pre odkazy smerujúce na externé obrazové súbory. Atribút sa dynamicky aplikuje pri zobrazení obsahu a uložený obsah sa nemení.

en: Automatically add <code>target="_blank"</code> attribute for external links appearing in your posts, pages, and other post types to make them open in a new browser tab or window. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
sk: Automaticky pridávajte atribút <code>target="_blank"</code> pre externé odkazy, ktoré sa objavujú v článkoch, na stránkach a iných typoch článkov, aby sa otvorili na novej karte alebo okne prehliadača. Atribút sa dynamicky aplikuje pri zobrazení obsahu a uložený obsah sa nemení.

en: Automatically capitalize the first character of each word in the titles.
sk: V názvoch automaticky píšte prvý znak každého slova s veľkým začiatočným písmenom.

en: Automatically submit sitemaps to the Google Search Console
sk: Automaticky odosielať mapy webu do služby Google Search Console

en: Availability
sk: Dostupnosť

en: Availability Starts
sk: Začiatok dostupnosti

en: Available Actions
sk: Dostupné akcie

en: Available variables
sk: Dostupné premenné

en: Average Position
sk: Priemerná pozícia

en: Average position of all the keywords ranking within top 100 positions.
sk: Priemerná pozícia všetkých kľúčových slov, ktoré sa umiestnili na prvých 100 pozíciách.

en: Backup created successfully.
sk: Záloha bola úspešne vytvorená.

en: Backup does not exist.
sk: Záloha neexistuje.

en: Backup restored successfully.
sk: Záloha bola úspešne obnovená.

en: Backup successfully deleted.
sk: Záloha bola úspešne odstránená.

en: Bad Request
sk: Zlá žiadosť

en: Bad request. Please check the code.
sk: Zlá požiadavka. Skontrolujte kód.

en: Baggage Tracking
sk: Sledovanie batožiny

en: Bargain Hunters
sk: Lovci výhodných ponúk

en: Be careful when editing the htaccess file, it is easy to make mistakes and break your site. If that happens, you can restore the file to its state <strong>before the last edit</strong> by replacing the htaccess file with the backup copy created by Rank Math in the same directory (<em>.htaccess_back_xxxxxx</em>) using an FTP client.
sk: Buďte opatrní pri úprave súboru htaccess, je ľahké urobiť chyby a rozbiť vašu webovú stránku. Ak sa tak stane, môžete súbor obnoviť do stavu <strong>pred poslednou úpravou</strong> nahradením súboru htaccess záložnou kópiou vytvorenou Rank Math v rovnakom adresári (<em>.htaccess_back_xxxxxx</em> ) pomocou FTP klienta.

en: Below Content
sk: Pod obsahom

en: Benefits of Connecting Google Account
sk: Výhody prepojenia účtu Google

en: Benefits of Connecting Rank Math Account
sk: Výhody prepojenia hodnotového matematického účtu

en: Bill Payment
sk: Platba faktúry

en: Billing Support
sk: Podpora fakturácie

en: Bing Webmaster Verification Page
sk: Overovacia stránka pre Bing Webmaster

en: Black Friday Sale
sk: Predaj na Black Friday

en: Blocks
sk: Bloky

en: Blocks import failed.
sk: Import blokov zlyhal.

en: Blocks successfully converted in %d post. | Blocks successfully converted in %d posts.
sk[0]: Bloky boli úspešne skonvertované v %d článku.
sk[1]: Bloky boli úspešne skonvertované v %d článkoch.
sk[2]: Bloky boli úspešne skonvertované v %d článkoch.

en: Blog Post
sk: Blogový článok

en: Blog Public
sk: Verejný blog

en: Bloggers
sk: Blogeri

en: Bolivia, Plurinational State Of
sk: Bolívia, mnohonárodný štát

en: Book
sk: Kniha

en: Brand
sk: Značka

en: BuddyPress group description
sk: Popis skupiny BuddyPress

en: Bulgarian
sk: Bulharčina

en: Bulk Actions
sk: Hromadné akcie

en: Bulk Editing
sk: Hromadná úprava

en: Bulk Editing Process Successfully Cancelled
sk: Proces hromadnej úpravy bol úspešne zrušený

en: Bulk editing SEO meta started. It might take few minutes to complete the process.
sk: Hromadná úprava meta SEO začala. Dokončenie procesu môže trvať niekoľko minút.

en: Bulk image alt generation failed.
sk: Hromadné generovanie alt obrázkov zlyhalo.

en: Bulk image alt generation started. It might take few minutes to complete the process.
sk: Spustilo sa hromadné generovanie alt obrázkov. Dokončenie procesu môže trvať niekoľko minút.

en: Business Owners
sk: Majitelia podnikov

en: Business Type
sk: Druh podnikania

en: Buy
sk: Kúpiť

en: CAUTION:
sk: POZOR:

en: Cache deleted.
sk: Vyrovnávacia pamäť bola odstránená.

en: Calories
sk: Kalórie

en: Can't update redirection.
sk: Nie je možné aktualizovať presmerovanie.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel Content AI Bulk Editing Process
sk: Zrušiť proces hromadnej úpravy obsahu AI

en: Cancel Fetch
sk: Zrušiť načítanie

en: Cancel Fetching
sk: Zrušiť načítanie

en: Capitalize Titles
sk: Veľké písmená v názvoch

en: Card type selected when creating a new post. This will also be applied for posts without a card type selected.
sk: Typ karty vybraný pri vytváraní nového článku. Toto sa použije aj pre články bez vybraného typu karty.

en: Casual
sk: Príležitostné

en: Categories (advanced)
sk: Kategórie (pokročilé)

en: Change Global SEO, Schema, and other settings for %1$s. %2$s
sk: Zmeňte globálne nastavenia SEO, schémy a ďalšie nastavenia pre %1$s. %2$s

en: Change Global meta settings that take effect across your website. %s.
sk: Zmeňte globálne meta nastavenia, ktoré sa prejavia na vašom webe %s.

en: Change Key
sk: Zmeniť kľúč

en: Change SEO options related to the author archives. %s.
sk: Zmeňte možnosti SEO súvisiace s archívmi autorov. %s.

en: Change Sitemap settings of %1$s. %2$s.
sk: Zmeniť nastavenia súboru Sitemap %1$s. %2$s.

en: Change how some of the links open and operate on your website. %s.
sk: Zmena spôsobu otvárania a fungovania niektorých odkazov na vašej webovej lokalite. %s.

en: Change some uncommon but essential settings here. %s.
sk: Tu môžete zmeniť niektoré nezvyčajné, ale dôležité nastavenia. %s.

en: Change the <code>/author/</code> part in author archive URLs.
sk: Zmeňte časť <code>/author/</code> v URL adresách archívu autora.

en: Change the styling for the front end SEO score badge.
sk: Zmena štýlu odznaku SEO skóre na prednej strane.

en: Changing your tagline is very easy.  Just head on over to <a target="_blank" href="%1$s">Settings - General</a> in WordPress's admin menu (on the left), or click on the link in this sentence.
sk: Zmena sloganu je veľmi jednoduchá.  Stačí prejsť na <a target="_blank" href="%1$s">Nastavenia – Všeobecné</a> v menu správcu WordPress (vľavo) alebo kliknúť na odkaz v tejto vete.

en: Check Key
sk: Kontrolný kľúč

en: Check if required tables exist and create them if not.
sk: Skontrolujte, či požadované tabuľky existujú, a ak nie, vytvorte ich.

en: Check the presence of sitemaps on your website
sk: Skontrolujte prítomnosť máp stránok na svojom webe

en: Check your site for SEO-friendly permalink structure
sk: Skontrolujte, či na svojom webe nemáte štruktúru permalinkov vhodnú pre SEO

en: Check your site's visibility to search engines
sk: Skontrolujte viditeľnosť svojej stránky pre vyhľadávače

en: Chinese
sk: Čínština

en: Choose how you want Rank Math to handle your WooCommerce SEO. %s.
sk: Vyberte si, ako chcete, aby Rank Math spracoval vaše SEO WooCommerce. %s.

en: Choose how you want to display the HTML sitemap.
sk: Vyberte, ako chcete zobraziť mapu lokality HTML.

en: Choose how you want to sort the items in the HTML sitemap.
sk: Vyberte, ako chcete zoradiť položky v HTML mape lokality.

en: Choose the headings to exclude from the Table of Contents block.
sk: Vyberte nadpisy, ktoré chcete vylúčiť z bloku Obsah.

en: Choose the type of posts/pages/CPTs where you want to use Content AI.
sk: Vyberte typ článkov/stránok/CPT, kde chcete používať Content AI.

en: Choose whether the site represents a person or an organization.
sk: Vyberte, či webová stránka predstavuje osobu alebo organizáciu.

en: Choose which taxonomy you want to use with the Primary Term feature. This will also be the taxonomy shown in the Breadcrumbs when a single %1$s is being viewed.
sk: Vyberte, ktorú taxonómiu chcete použiť s funkciou Primárny výraz. Toto bude tiež taxonómia zobrazená v navigácii pri zobrazení jedného %1$s.

en: Christmas Sale
sk: Vianočný výpredaj

en: Circle
sk: Kruh

en: Cleanup of %s data failed.
sk: Čistenie údajov %s zlyhalo.

en: Cleanup of %s data successfully done.
sk: Čistenie údajov %s bolo úspešne dokončené.

en: Clear 404 Log
sk: Vymazať denník 404

en: Clear Cache
sk: Vymazať vyrovnávaciu pamäť

en: Clear History
sk: Vymazať históriu

en: Clear Log
sk: Vyčistiť log

en: Clear SEO Analyzer
sk: Vymazať SEO Analyzer

en: Clear analytics cache to re-calculate all the stats again.
sk: Ak chcete znova vypočítať všetky štatistiky, vymažte vyrovnávaciu pamäť analytiky.

en: Clear log by type.
sk: Vymazať log podľa typu.

en: Click here to Deactivate
sk: Kliknite sem pre deaktiváciu

en: Click here to know how
sk: Kliknite sem a dozviete sa, ako

en: Click here to reconnect.
sk: Kliknutím sem sa znova pripojíte.

en: Click here to see all the exciting features.
sk: Kliknutím sem si môžete pozrieť všetky zaujímavé funkcie.

en: Click here to see the code.
sk: Kliknutím sem zobrazíte kód.

en: Click on the button to copy URL or insert link in content. You can also drag and drop links in the post content.
sk: Kliknutím na tlačidlo skopírujete URL adresu alebo vložíte odkaz do obsahu. Odkazy v obsahu článku môžete tiež presúvať myšou.

en: Click to refresh the available credits.
sk: Kliknutím obnovíte dostupné kredity.

en: Closing Time
sk: Zatváracie hodiny

en: Co-founder of Rank Math
sk: Spoluzakladateľ Rank Math

en: Collectors
sk: Zberatelia

en: Comma-separated list of categories associated to the current post
sk: Čiarkami oddelený zoznam kategórií priradených k aktuálnemu článku

en: Comma-separated list of tags associated to the current post
sk: Čiarkami oddelený zoznam značiek priradených k aktuálnemu článku

en: Community Blog/News Site
sk: Komunitný blog/Webová stránka so správami

en: Configure your llms.txt file for custom crawling/indexing rules.
sk: Nakonfigurujte súbor llms.txt pre vlastné pravidlá prehľadávania/indexovania.

en: Confirm custom tagline is set for your site
sk: Skontrolujte, či je pre váš web nastavený vlastný slogan

en: Confirm focus keywords are set for all your posts
sk: Potvrďte, že kľúčové slová zamerania sú nastavené pre všetky vaše články

en: Confirm if Rank Math is connected to Search Console
sk: Potvrďte, či je funkcia Rank Math prepojená so službou Search Console

en: Connect Google Services
sk: Pripojte služby Google

en: Connect Rank Math with Google Search Console to see the most important information from Google directly in your WordPress dashboard.
sk: Prepojte Rank Math s Google Search Console, aby ste si mohli pozrieť najdôležitejšie informácie od Google priamo na svojej nástenke WordPress.

en: Connect Your Rank Math Account
sk: Pripojte svoj matematický účet hodnotenia

en: Contact Page
sk: Kontaktná stránka

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Content A.I. (Artificial Intelligence)
sk: Obsah A.I. (Umela inteligencia)

en: Content AI
sk: Obsah AI

en: Content AI %s
sk: Obsah AI %s

en: Content AI Chat
sk: Obsah AI Chat

en: Content AI Credits
sk: Kredity AI obsahu

en: Content AI Editor
sk: Editor obsahu AI

en: Content AI History
sk: História AI obsahu

en: Content AI Plan
sk: Plán AI obsahu

en: Content AI Refresh Date
sk: Dátum obnovenia AI obsahu

en: Content AI Tools
sk: Nástroje AI obsahu

en: Content AI is not enabled on this Post type.
sk: Content AI nie je povolená pre tento typ článku.

en: Content AI plan to update in the Database.
sk: Obsah AI sa plánuje aktualizovať v databáze.

en: Content AI reset date to update in the Database
sk: Obnovenie dátumu aktualizácie obsahu AI v databáze

en: Content AI tailors keyword research to the target country for highly relevant suggestions. You can override this in individual posts/pages/CPTs.
sk: Content AI prispôsobuje výskum kľúčových slov cieľovej krajine pre vysoko relevantné návrhy. Môžete to prepísať v jednotlivých článkoch/stránkach/CPT.

en: Content Editor
sk: Editor obsahu

en: Contents are locked because a robots.txt file is present in the root folder.
sk: Obsah je zamknutý, pretože v koreňovom priečinku sa nachádza súbor robots.txt.

en: Continue redirecting
sk: Pokračovať v presmerovaní

en: Conversational
sk: Konverzácia

en: Conversion started. A success message will be shown here once the process completes. You can close this page.
sk: Konverzia sa začala. Po dokončení procesu sa tu zobrazí správa o úspechu. Túto stránku môžete zatvoriť.

en: Convert Blocks
sk: Konvertovať bloky

en: Convert FAQ, HowTo, & Table of Contents Blocks created using Yoast. Use this option to easily move your previous blocks into Rank Math.
sk: Previesť FAQ, HowTo a Bloky obsahu vytvorené pomocou Yoast. Pomocou tejto možnosti môžete jednoducho presunúť svoje predchádzajúce bloky do Rank Math.

en: Convert TOC block created using AIOSEO. Use this option to easily move your previous blocks into Rank Math.
sk: Previesť TOC blok vytvorený pomocou AIOSEO. Pomocou tejto možnosti môžete jednoducho presunúť svoje predchádzajúce bloky do Rank Math.

en: Cooking Time
sk: Čas varenia

en: Cooks
sk: Kuchári

en: Copy Link URL to Clipboard
sk: Skopírovať URL adresu odkazu do schránky

en: Could not check Focus Keywords in posts - the post meta table exceeds the size limit.
sk: Nepodarilo sa skontrolovať hlavné kľúčové slová v článkoch – meta tabuľka článku prekračuje limit veľkosti.

en: Could not generate. Please try again later.
sk: Nepodarilo sa vygenerovať. Skúste neskôr prosím.

en: Counter
sk: Počítadlo

en: Counts the total number of internal, external links, to and from links inside your posts. You can also see the same count in the Posts List Page.
sk: Počíta celkový počet interných, externých odkazov a odkazov vo vašich článkoch. Rovnaký počet môžete vidieť aj na stránke so zoznamom článkov.

en: Course
sk: Kurz

en: Course Currency
sk: Mena kurzu

en: Course Mode
sk: Režim kurzu

en: Course Price
sk: Cena kurzu

en: Course Provider
sk: Poskytovateľ kurzu

en: Course Provider Name
sk: Meno poskytovateľa kurzu

en: Course Provider URL
sk: URL adresa poskytovateľa kurzu

en: Course Type
sk: Typ kurzu

en: Course Workload
sk: Pracovná náplň kurzu

en: Crafters
sk: Remeselníci

en: Create a News Sitemap for your news-related content. You only need a News sitemap if you plan on posting news-related content on your website.
sk: Vytvorte súbor News Sitemap pre obsah súvisiaci so správami. Mapu webu pre správy potrebujete iba vtedy, ak plánujete na svojej webovej lokalite uverejňovať obsah súvisiaci so správami.

en: Create and edit redirections
sk: Vytvoriť a upraviť presmerovania

en: Created
sk: Vytvorený

en: Creative
sk: Kreatívne

en: Credit Card Support
sk: Podpora kreditných kariet

en: Credit usage details returned by the API.
sk: Podrobnosti o využívaní kreditu vrátené rozhraním API.

en: Cuisine
sk: Kuchyňa

en: Currency
sk: Mena

en: Current Date
sk: Aktuálny dátum

en: Current Day
sk: Aktuálny deň

en: Current Month
sk: Aktuálny mesiac

en: Current Post Thumbnail
sk: Náhľad aktuálneho článku

en: Current Step
sk: Aktuálny krok

en: Current Step Data
sk: Údaje o aktuálnom kroku

en: Current Term
sk: Aktuálny výraz

en: Current Time
sk: Aktuálny čas

en: Current Time (advanced)
sk: Aktuálny čas (rozšírené)

en: Current Year
sk: Aktuálny rok

en: Current page number
sk: Aktuálne číslo stránky

en: Current server date
sk: Aktuálny dátum servera

en: Current server day
sk: Aktuálny deň servera

en: Current server month
sk: Aktuálny mesiac servera

en: Current server time
sk: Aktuálny čas servera

en: Current server time with custom formatting pattern.
sk: Aktuálny čas servera s vlastným formátom.

en: Current server year
sk: Aktuálny rok servera

en: Current term description
sk: Aktuálny popis výrazu

en: Current term name
sk: Názov aktuálneho výrazu

en: Custom
sk: Vlastné

en: Custom (use shortcode)
sk: Vlastné (použite shortcode)

en: Custom Field (advanced)
sk: Vlastné pole (rozšírené)

en: Custom Fields
sk: Vlastné polia

en: Custom Redirection
sk: Vlastné presmerovanie

en: Custom Term (advanced)
sk: Vlastný výraz (rozšírené)

en: Custom Term description
sk: Vlastný výraz popisu

en: Custom Term description.
sk: Vlastný výraz popisu.

en: Custom Term title.
sk: Vlastný výraz názvu.

en: Custom Url
sk: Vlastná URl adresa

en: Custom Webmaster Tags
sk: Vlastné značky správcu webu

en: Custom field value
sk: Hodnota vlastného poľa

en: Custom field value.
sk: Hodnota vlastného poľa.

en: Custom or Generated SEO Description of the current post/page
sk: Vlastný alebo vygenerovaný SEO popis aktuálneho článku/stránky

en: Custom or Generated SEO Title of the current post/page
sk: Vlastný alebo vygenerovaný SEO názov aktuálneho článku/stránky

en: Custom term value
sk: Vlastný výraz hodnoty

en: Custom term value.
sk: Vlastný výraz hodnoty.

en: Custom values for robots meta tag on %s archives.
sk: Vlastné hodnoty pre metaznačku robots v archívoch %s.

en: Custom values for robots meta tag on %s.
sk: Vlastné hodnoty pre metaznačku robots na %s.

en: Custom values for robots meta tag on author page.
sk: Vlastné hodnoty pre meta značky robotov na stránke autora.

en: Custom values for robots meta tag on date page.
sk: Vlastné hodnoty pre meta značky robotov na stránke dátumu.

en: Custom values for robots meta tag on groups page.
sk: Vlastné hodnoty pre metaznačku robots na stránke skupín.

en: Custom values for robots meta tag on homepage.
sk: Vlastné hodnoty pre meta značky robotov na domovskej stránke.

en: Customer Service
sk: Zákaznícky servis

en: Customize SEO meta settings of pages like search results, 404s, etc. %s.
sk: Prispôsobte si meta nastavenia SEO stránok, ako sú výsledky vyhľadávania, 404 atď. %s.

en: Cyber Monday Sale
sk: Predaj na Cyber Monday

en: Czech
sk: Čeština

en: Czechia
sk: Čeština

en: DIYers
sk: Domáci majstri

en: Dancers
sk: Tanečníci

en: Danish
sk: Dánčina

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Data Chart
sk: Graf údajov

en: Data Rows: %s
sk: Riadky s údajmi: %s

en: Data Stream
sk: Dátový tok

en: Data fetching cancelled.
sk: Načítavanie údajov bolo zrušené.

en: Data fetching started in the background.
sk: Načítavanie údajov sa začalo na pozadí.

en: Data import will not work for this service as sufficient permissions are not given.
sk: Import údajov nebude pre túto službu fungovať, pretože nie sú udelené dostatočné povolenia.

en: Database Table: 404 Log
sk: Tabuľka databázy: 404 Log

en: Database Table: Flat Posts
sk: Tabuľka databázy: Jednoduché články

en: Database Table: Google AdSense
sk: Tabuľka databázy: Google AdSense

en: Database Table: Google Analytics
sk: Databázová tabuľka: Google Analytics

en: Database Table: Google Search Console
sk: Tabuľka databázy: Google Search Console

en: Database Table: Inspections
sk: Tabuľka databázy: Inšpekcie

en: Database Table: Internal Link
sk: Tabuľka databázy: Interné prepojenie

en: Database Table: Internal Link Meta
sk: Tabuľka databázy: Interný odkaz Meta

en: Database Table: Keyword Manager
sk: Databázová tabuľka: Správca kľúčových slov

en: Database Table: Redirection
sk: Tabuľka databázy: Presmerovanie

en: Database Table: Redirection Cache
sk: Databázová tabuľka: Cache presmerovania

en: Database Tools
sk: Databázové nástroje

en: Database version
sk: Verzia databázy

en: Date Advanced Robots
sk: Dátum Pokročilé roboty

en: Date Archive Description
sk: Popis archívu dátumu

en: Date Archive Title
sk: Názov archívu dátumu

en: Date Archives
sk: Archívy dátumov

en: Date Modified
sk: Dátum úpravy

en: Date Modified (advanced)
sk: Dátum úpravy (pokročilé)

en: Date Posted
sk: Dátum uverejnenia

en: Date Published
sk: Dátum uverejnenia

en: Date Published (advanced)
sk: Dátum zverejnenia (pokročilé)

en: Date Robots Meta
sk: Meta robots s dátumom

en: Date archive description.
sk: Popis archívu dátumu.

en: Days
sk: Dni

en: Deactivate
sk: Deaktivovať

en: Debug Redirections
sk: Ladenie presmerovaní

en: Default
sk: Predvolené

en: Default 404
sk: Predvolená hodnota 404

en: Default Audience
sk: Predvolené publikum

en: Default Country
sk: Predvolená krajina

en: Default Language
sk: Predvolený jazyk

en: Default Tone
sk: Predvolený tón

en: Default description for single %s pages. This can be changed on a per-post basis on the post editor screen.
sk: Predvolený popis pre jednotlivé stránky %s. Tento popis je možné zmeniť na základe jednotlivých článkov na obrazovke editora článkov.

en: Default rich snippet selected when creating a new post of this type. If %s is selected, it will be applied for all existing posts with no Schema selected.
sk: Predvolený bohatý výňatok vybraný pri vytváraní nového článku tohto typu. Ak je vybrané %s, použije sa pre všetky existujúce články bez vybranej schémy.

en: Default rich snippet selected when creating a new product.
sk: Prednastavený rozšírený úryvok vybraný pri vytváraní nového produktu.

en: Default title tag for single %s pages. This can be changed on a per-post basis on the post editor screen.
sk: Predvolená značka názvu pre jednotlivé stránky %s. Toto je možné zmeniť na základe jednotlivých článkov na obrazovke editora článkov.

en: Default values for robots meta tag. These can be changed for individual posts, taxonomies, etc.
sk: Predvolené hodnoty pre meta značky robotov. Tie je možné zmeniť pre jednotlivé články, taxonómie atď.

en: Delete
sk: Vymazať

en: Delete Internal Links
sk: Odstrániť interné odkazy

en: Delete Internal Links Data
sk: Odstrániť údaje interných prepojení

en: Delete Permanently
sk: Odstrániť natrvalo

en: Delete Redirections
sk: Odstrániť presmerovania

en: Delete Redirections Rules
sk: Odstrániť pravidlá presmerovania

en: Delete data
sk: Odstránenie údajov

en: Description
sk: Popis

en: Description for %s archive pages.
sk: Popis pre archívne stránky %s.

en: Description for %s archives
sk: Popis pre archívy %s

en: Description of the site
sk: Popis webovej stránky

en: Description of your site when shared on Facebook, Twitter and other social networks.
sk: Popis vašej webovej stránky pri zdieľaní na Facebooku, Twitteri a iných sociálnych sieťach.

en: Description:
sk: Popis:

en: Descriptive
sk: Deskriptívne

en: Designers
sk: Dizajnéri

en: Determine Search Intent
sk: Určenie zámeru vyhľadávania

en: Directly notify search engines like Bing & Yandex using the %s when pages are added, updated and removed, or submit URLs manually.
sk: Priamo informujte vyhľadávače ako Bing a Yandex pomocou %s, keď sú stránky pridané, aktualizované a odstránené, alebo odošlite adresy URL ručne.

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Disconnect
sk: Odpojiť

en: Disconnect Account
sk: Odpojiť účet

en: Display Format
sk: Formát zobrazenia

en: Display author's nicename of the current post, page or author archive.
sk: Zobraziť pekné meno autora aktuálneho článku, stránky alebo archívu autora.

en: Display homepage breadcrumb in trail.
sk: Zobraziť domovskú stránku v breadcrumb navigácii.

en: Display the Debug Console instead of being redirected. Administrators only.
sk: Zobrazenie konzoly ladenia namiesto presmerovania. Len pre správcov.

en: Display the badges automatically, or insert the %1$s shortcode in your posts and the %2$s template tag in your theme template files.
sk: Zobrazujte odznaky automaticky alebo vložte shortcode %1$s do svojich článkov a značku šablóny %2$s do súborov šablón témy.

en: Documentation
sk: Dokumentacia

en: Dominate the search results for the local audiences by optimizing your website for Local SEO and it also helps you to acquire the Knowledge Graph.
sk: Ovládnite výsledky vyhľadávania pre miestne publikum optimalizáciou svojej webovej stránky pre miestne SEO a tiež vám to pomôže získať Diagram znalostí.

en: Duration
sk: Trvanie

en: Dutch
sk: Flámština

en: EDD Product
sk: Produkt EDD

en: Easily create redirects without fiddling with tedious code. %s.
sk: Jednoduché vytváranie presmerovaní bez zdĺhavého kódu. %s.

en: Easily set up Google Analytics without using another 3rd party plugin
sk: Jednoduché nastavenie služby Google Analytics bez použitia iného doplnku tretej strany

en: Easy Mode
sk: Jednoduchý režim

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit .htaccess
sk: Upraviť .htaccess

en: Edit Homepage SEO Settings
sk: Úprava nastavení SEO na domovskej stránke

en: Edit Page:
sk: Upraviť stránku:

en: Edit SEO settings for the search results page
sk: Úprava nastavení SEO pre stránku s výsledkami vyhľadávania

en: Edit SEO settings for this archive page
sk: Úprava nastavení SEO pre túto stránku archívu

en: Edit default SEO settings for this post type
sk: Úprava predvolených nastavení SEO pre tento typ obsahu

en: Edit llms.txt
sk: Upraviť súbor llms.txt

en: Edit robots.txt
sk: Upraviť súbor robots.txt

en: Edit the contents of your .htaccess file easily. %s.
sk: Obsah súboru .htaccess môžete jednoducho upraviť. %s.

en: Edit your robots.txt file to control what bots see. %s.
sk: Upravte svoj súbor robots.txt, aby ste ovládali, čo vidia roboty. %s.

en: Edition
sk: Edícia

en: Editor's Rating:
sk: Hodnotenie editora:

en: Educators
sk: Pedagógovia

en: Email
sk: E-mail

en: Email Frequency
sk: Frekvencia emailov

en: Email Reports
sk: E-mailové správy

en: Email report frequency.
sk: Frekvencia e-mailových správ.

en: Email:
sk: E-mail:

en: Emergency
sk: Núdzové

en: Emotional
sk: Emocionálne

en: Empathetic
sk: Empatický

en: Employment Type
sk: Typ zamestnania

en: Empty Trash
sk: Prázdny kôš

en: Enable Auto Updates
sk: Povoliť automatické aktualizácie

en: Enable Link Suggestions meta box for this post type, along with the Pillar Content feature.
sk: Povolenie meta poľa Návrhy prepojení pre tento typ obsahu spolu s funkciou základného obsahu.

en: Enable Rank Math's sitemap feature, which helps search engines intelligently crawl your website's content. It also supports hreflang tag.
sk: Povoľte funkciu mapy stránok Rank Math, ktorá pomáha vyhľadávacím nástrojom inteligentne prehľadávať obsah vašich webových stránok. Podporuje tiež značku hreflang.

en: Enable Tracking
sk: Povoliť sledovanie

en: Enable automatic updates to ensure you are always using the latest version of Rank Math.
sk: Povoľte automatické aktualizácie, aby ste sa uistili, že vždy používate najnovšiu verziu Rank Math.

en: Enable breadcrumbs function
sk: Povolenie funkcie breadcrumbs

en: Enable or disable the date archives (e.g: %s). If this option is disabled, the date archives will be redirected to the homepage.
sk: Povoliť alebo zakázať archívy dátumov (napr.: %s). Ak je táto možnosť vypnutá, archívy dátumov budú presmerované na domovskú stránku.

en: Enable support for the structured data, which adds Schema code in your website, resulting in rich search results, better CTR and more traffic.
sk: Povoľte podporu pre štruktúrované údaje, ktoré pridávajú kód schémy na vašu webovú stránku, čo vedie k bohatým výsledkom vyhľadávania, lepšej CTR a vyššej návštevnosti.

en: Enable the BuddyPress module for Rank Math SEO to make your BuddyPress forum SEO friendly by adding proper meta tags to all forum pages.
sk: Povoľte modul BuddyPress pre Rank Math SEO, aby bolo vaše fórum BuddyPress vhodné pre SEO pridaním vhodných metaznačiek na všetky stránky fóra.

en: Enable the HTML sitemap.
sk: Povolenie mapy stránky HTML.

en: Enable the Index Status tab
sk: Povolenie karty Stav indexu

en: Enable this option only if you are not using any other plugin/theme to install Google Analytics code.
sk: Túto možnosť povoľte iba v prípade, že nepoužívate žiadny iný doplnok/téma na inštaláciu kódu služby Google Analytics.

en: Enable this option to include authors in the sitemap even if they have not created any posts. This ensures all author archives are listed, regardless of content availability.
sk: Zapnutím tejto možnosti zahrniete autorov do mapy stránok, aj keď nevytvorili žiadne články. Tým sa zabezpečí, že budú uvedené všetky archívy autorov bez ohľadu na dostupnosť obsahu.

en: Enable this option to register a REST API endpoint that returns the HTML meta tags for a given URL. %s
sk: Povoľte túto možnosť, ak chcete zaregistrovať koncový bod REST API, ktorý vracia metaznačky HTML pre danú adresu URL. %s

en: Enable this option to show Analytics Stats on the front just after the admin bar.
sk: Povoľte túto možnosť, aby sa analytické štatistiky zobrazovali vpredu hneď za administrátorským panelom.

en: Enable this option to show the Index Status tab in the Analytics module.
sk: Aktiváciou tejto možnosti zobrazíte kartu Stav indexu v module Analýza.

en: Enabled
sk: Povolené

en: Enables or disables Author Archives. If disabled, the Author Archives are redirected to your homepage. To avoid duplicate content issues, noindex author archives if you keep them enabled.
sk: Povolí alebo zakáže Archív autorov. Ak je vypnuté, Archívy autorov sú presmerované na vašu domovskú stránku. Ak chcete predísť problémom s duplicitným obsahom, autorské archívy neindexujte, ak ich máte povolené.

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: End With
sk: Končí s

en: Engage with RankBot, Our AI Chatbot, For SEO Advice.
sk: Spolupracujte s RankBotom, naším AI chatbotom, pre SEO poradenstvo.

en: Engineers
sk: Inžinieri

en: Enter %s. Alternatively, you can enter a user ID above.
sk: Zadajte %s. Prípadne môžete vyššie zadať ID používateľa.

en: Enter %s. Use a comma to separate multiple IDs. Alternatively, you can enter an app ID below.
sk: Zadajte %s. Na oddelenie viacerých ID použite čiarku. Prípadne môžete nižšie zadať ID aplikácie.

en: Enter URIs or keywords you wish to prevent from getting logged by the 404 monitor.
sk: Zadajte URI adresy alebo kľúčové slová, ktorým chcete zabrániť, aby ich monitor 404 zaznamenal.

en: Enter alphanumeric secret ID. %s.
sk: Zadajte alfanumerické tajné ID. %s.

en: Enter post IDs of posts you want to exclude from the sitemap, separated by commas. This option **applies** to all posts types including posts, pages, and custom post types.
sk: Zadajte ID článkov, ktoré chcete vylúčiť z mapy stránok, oddelené čiarkami. Táto možnosť sa **vzťahuje** na všetky typy článkov vrátane článkov, stránok a vlastných typov článkov.

en: Enter the Twitter username of the author to add <code>twitter:creator</code> tag to posts. eg: <code>RankMathSEO</code>
sk: Ak chcete k článkom pridať značku <code>twitter:creator</code>, zadajte používateľské meno autora na Twitteri. napr.: <code>RankMathSEO</code>

en: Enter the contact email address that could be displayed on search engines.
sk: Zadajte kontaktnú e-mailovú adresu, ktorá sa môže zobraziť vo vyhľadávačoch.

en: Enter the default title to use for the Table of Contents block.
sk: Zadajte predvolený názov, ktorý sa má použiť pre blok Obsah.

en: Enter the name of your site to appear in search results.
sk: Zadajte názov svojho webu, ktorý sa má zobrazovať vo výsledkoch vyhľadávania.

en: Enter the number of days to keep Analytics data in your database. The maximum allowed days are 90 in the %s. Though, 2x data will be stored in the DB for calculating the difference properly.
sk: Zadajte počet dní, počas ktorých sa majú údaje služby Analytics uchovávať v databáze. Maximálny povolený počet dní je 90 v %s. V DB sa však budú uchovávať 2x údaje pre správny výpočet rozdielu.

en: Enter verification codes for third-party webmaster tools. %s
sk: Zadajte overovacie kódy pre nástroje správcu webu tretích strán. %s

en: Enter your Baidu Webmaster Tools verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
sk: Zadajte svoj overovací HTML kód alebo ID Baidu Webmaster Tools. Zistite, ako ho získať: %s

en: Enter your Bing Webmaster Tools verification HTML code or ID. Get it here: %s
sk: Zadajte svoj overovací HTML kód alebo ID Bing Webmaster Tools. Získajte ho tu: %s

en: Enter your Google Search Console verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
sk: Zadajte svoj overovací HTML kód alebo ID Google Search Console. Zistite, ako ho získať: %s

en: Enter your Norton Safe Web verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
sk: Zadajte svoj overovací HTML kód alebo ID Norton Safe Web. Zistite, ako ho získať: %s

en: Enter your Pinterest verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
sk: Zadajte svoj overovací HTML kód alebo ID Pinterest. Zistite, ako ho získať: %s

en: Enter your Yandex verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
sk: Zadajte svoj overovací HTML kód alebo ID Yandex. Zistite, ako ho získať: %s

en: Enter your complete Facebook page URL here. eg:
sk: Zadajte úplnú URL adresu svojej stránky na Facebooku. Napr.:

en: Enter your custom webmaster tags. Only %s tags are allowed.
sk: Zadajte vlastné značky webmastera. Povolené sú len značky %s.

en: Entrepreneurs
sk: Dodávatelia

en: Entry Price
sk: Vstupná cena

en: Environmentalists
sk: Ochrancovia životného prostredia

en: Error submitting page to IndexNow.
sk: Chyba pri odosielaní stránky do IndexNow.

en: Error: Nonce verification failed
sk: Chyba: Nepodarilo sa overiť

en: Error: the Rank Math blog feed could not be downloaded.
sk: Chyba: kanál blogu Rank Math sa nepodarilo stiahnuť.

en: Escape the Writer's Block Using AI to Write Inside WordPress.
sk: Escape the Writer's Block pomocou AI na písanie vnútri WordPress.

en: Estonian
sk: Estónčina

en: Event
sk: Udalosť

en: Event Attendance Mode
sk: Režim účasti na udalosti

en: Event Status
sk: Stav udalosti

en: Event Type
sk: Typ podujatia

en: Every 30 days
sk: Každých 30 dní

en: Exact
sk: Presne

en: Example
sk: Príklad

en: Example Category
sk: Príklad kategórie

en: Example Category 1, Example Category 2
sk: Príklad kategória 1, príklad kategória 2

en: Example Post title
sk: Príklad Názov článku

en: Example Tag
sk: Príklad značky

en: Example Tag 1 | Example Tag 2
sk: Príklad značky 1 | Príklad značky 2

en: Example Tag 1, Example Tag 2
sk: Príklad značka 1, príklad značka 2

en: Example Term
sk: Príklad výrazu

en: Example Term Description
sk: Príklad popisu výrazu

en: Excerpt of the current post (or auto-generated if it does not exist)
sk: Úryvok z aktuálneho článku (alebo automaticky vygenerovaný, ak neexistuje)

en: Excerpt of the current post (without auto-generation)
sk: Úryvok z aktuálneho článku (bez automatického generovania)

en: Exclude Logged-in users
sk: Vylúčiť prihlásených používateľov

en: Exclude Paths
sk: Vylúčiť cesty

en: Exclude Posts
sk: Vylúčiť články

en: Exclude Terms
sk: Vylúčiť výrazy

en: Exclude User Roles
sk: Vylúčiť používateľské role

en: Exclude Users
sk: Vylúčiť používateľov

en: Exclude this attachment from sitemap
sk: Vylúčte túto prílohu z mapy webu

en: Exclusive Offer!
sk: Exkluzívna ponuka!

en: Experience the Revolutionary AI-Powered Content Editor.
sk: Vyskúšajte revolučný editor obsahu poháňaný AI.

en: Expiry Posted
sk: Dátum vypršania zverejnený

en: Export Options
sk: Možnosti exportu

en: Export to .htaccess
sk: Exportovať do .htaccess

en: Export to Nginx config file
sk: Exportovať do konfiguračného súboru Nginx

en: Expository
sk: Výklad

en: Extend the functionality of WordPress by creating redirects in our plugin when you change the slug of a post, page, category or a CPT. You can modify the redirection further according to your needs.
sk: Rozšírte funkčnosť WordPress vytvorením presmerovaní v našom plugine, keď zmeníte slug článku, stránky, kategórie alebo CPT. Presmerovanie môžete ďalej upraviť podľa svojich potrieb.

en: External Link Icon
sk: Ikona externého odkazu

en: External Links
sk: Externé odkazy

en: External Tools
sk: Externé nástroje

en: FULL REPORT
sk: ÚPLNÁ SPRÁVA

en: Facebook Admin
sk: Správca Facebooku

en: Facebook App
sk: Aplikácia Facebook

en: Facebook Authorship
sk: Autorstvo na Facebooku

en: Facebook Debugger
sk: Ladiaci program Facebook

en: Facebook Page URL
sk: URL adresa Facebook stránky

en: Facebook Secret
sk: Tajný kľúč na Facebook

en: Facebook Sharing Debugger
sk: Facebook nástroj na ladenie zdieľania

en: Facebook profile URL
sk: URL adresa profilu na Facebooku

en: Factual
sk: Faktické

en: Failed to backup .htaccess file. Please check file permissions.
sk: Zálohovanie súboru .htaccess zlyhalo. Skontrolujte oprávnenia súboru.

en: Failed to submit URLs. See details in the History tab.
sk: Nepodarilo sa odoslať adresy URL. Podrobnosti nájdete na karte História.

en: Failed to update .htaccess file. Please check file permissions.
sk: Aktualizácia súboru .htaccess zlyhala. Skontrolujte oprávnenia súboru.

en: Fallback Behavior
sk: Záložné správanie

en: Fashionistas
sk: Zástancovia módy

en: Featured image of the article.
sk: Ilustračný obrázok článku.

en: Fetching in Progress
sk: Prebiehajúce načítanie

en: File Name
sk: Názov súboru

en: File Name of the attachment
sk: Názov súboru prílohy

en: Filter log by type.
sk: Filtrovať log podľa typu.

en: Filter type.
sk: Typ filtra.

en: Finnish
sk: Fínska

en: First category (alphabetically) associated to the current post <strong>OR</strong> current category on category archives
sk: Prvá kategória (abecedne) priradená k aktuálnemu článku <strong>ALEBO</strong> aktuálna kategória v archívoch kategórií

en: First tag (alphabetically) associated to the current post <strong>OR</strong> current tag on tag archives
sk: Prvá značka (abecedne) priradená k aktuálnemu článku <strong>ALEBO</strong> aktuálna značka v archívoch značiek

en: Fitness Enthusiasts
sk: Fitness nadšenci

en: Fix 404 Errors
sk: Opravte chyby 404

en: Fix Analytics table collations
sk: Opravte zoradenia tabuliek služby Analytics

en: Fix Collations
sk: Opravte zoradenia

en: Fixing the issue is simple - just edit the post/page and add the focus keyword(s) to the title.
sk: Odstránenie problému je jednoduché - stačí upraviť článok/stránku a pridať hlavné kľúčové slovo(á) do názvu.

en: Fixing this issue is easy - just edit the post, and set a Focus Keyword.  Then follow Rank Math's analysis to improve your rankings.
sk: Odstránenie problému je jednoduché - stačí upraviť článok a nastaviť hlavné kľúčové slovo.  Potom postupujte podľa analýzy Rank Math a zlepšite svoje umiestnenie.

en: Flush SEO Analyzer Data
sk: Vyprázdnenie údajov SEO analyzátora

en: Focus Keyword
sk: Hlavné kľúčové slovo

en: Focus Keyword Not Set
sk: Hlavné kľúčové slovo nie je nastavené

en: Focus Keyword of the current post
sk: Hlavné kľúčové slovo aktuálneho článku

en: Focus Keywords
sk: Hlavné kľúčové slová

en: Focus Keywords of the current post
sk: Hlavné kľúčové slová aktuálneho článku

en: Focus keywords appear in the titles of published posts where it is set.
sk: Hlavné kľúčové slová sa zobrazujú v názvoch publikovaných článkov tam, kde je to nastavené.

en: Foodies
sk: Gurmáni

en: For the best SEO results, use a custom permalink structure, preferably one that includes the post title (<code>%%postname%%</code>). You can change it by navigating to <a href="%s">Settings &gt; Permalinks</a>
sk: Pre najlepšie výsledky SEO použite vlastnú štruktúru trvalého odkazu, najlepšie takú, ktorá obsahuje názov článku (<code>%%postname%%</code>). Môžete to zmeniť tak, že prejdete na <a href="%s">Nastavenia &gt; Trvalé odkazy</a>

en: For your video content, a Video Sitemap is a recommended step for better rankings and inclusion in the Video search.
sk: Pre váš videoobsah je súbor Video Sitemap odporúčaným krokom pre lepšie hodnotenie a zahrnutie do vyhľadávania videí.

en: Forbidden
sk: Zakázané

en: Formal
sk: Formálny

en: Format
sk: Formát

en: Format the label used for archive pages.
sk: Formátovanie označenia používaného pre archívne stránky.

en: Format the label used for search results pages.
sk: Formátovanie označenia používaného na stránkach s výsledkami vyhľadávania.

en: Format used for the new <code>alt</code> attribute values.
sk: Formát použitý pre nové hodnoty atribútu <code>alt</code>.

en: Format used for the new <code>title</code> attribute values.
sk: Formát použitý pre nové hodnoty atribútu <code>title</code>.

en: Format used when the address is displayed using the <code>[rank_math_contact_info]</code> shortcode.<br><strong>Available Tags: {address}, {locality}, {region}, {postalcode}, {country}, {gps}</strong>
sk: Formát použitý pri zobrazení adresy pomocou skráteného kódu <code>[rank_math_contact_info]</code>.<br><strong>Dostupné značky: {address}, {locality}, {region}, {postalcode}, {country}, {gps}</strong>

en: Format: +1-401-555-1212
sk: Formát: +1-401-555-1212

en: Fortunately, it's very easy to fix.  Just hop on over to <a target="_blank" href="%1$s">Settings - Permalinks</a>.  Then chose the "Post Name" option.
sk: Našťastie sa to dá veľmi ľahko opraviť. Stačí prejsť na <a target="_blank" href="%1$s">Nastavenia – Trvalé odkazy</a>. Potom vyberte možnosť „Názov článku“.

en: Founding Date
sk: Dátum založenia

en: Free
sk: Zadarmo

en: Free 15 Content AI Credits
sk: Bezplatných 15 kreditov AI obsahu

en: Free keyword suggestions when entering a focus keyword
sk: Bezplatné návrhy kľúčových slov pri zadávaní kľúčového slova zamerania

en: French
sk: Francúzština

en: Friday
sk: Piatok

en: Friendly
sk: Priateľský

en: From
sk: Z

en: GIF icon
sk: Ikona GIF

en: Gain Access to 40+ Advanced AI Tools.
sk: Získajte prístup k 40+ pokročilým nástrojom AI.

en: Gaming Enthusiasts
sk: Herní nadšenci

en: Gardeners
sk: Záhradníci

en: Gender
sk: Pohlavie

en: General
sk: Hlavné

en: General Audience
sk: Všeobecné publikum

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Geo Coordinates
sk: Geo súradnice

en: German
sk: Nemčina

en: Germany
sk: Nemecko

en: Get Rank Math PRO!
sk: Získajte Rank Math PRO!

en: Get sophisticated AI suggestions for related Keywords, Questions & Links to include in the SEO meta & Content Area. %s.
sk: Získajte sofistikované návrhy AI pre súvisiace kľúčové slová, otázky a odkazy, ktoré môžete zahrnúť do oblasti meta a obsahu SEO. %s.

en: Get sophisticated AI suggestions for related Keywords, Questions & Links to include in the SEO meta & Content Area. Supports 80+ Countries.
sk: Získajte sofistikované návrhy AI pre súvisiace kľúčové slová, otázky a odkazy, ktoré môžete zahrnúť do oblasti meta a obsahu SEO. Podporuje 80+ krajín.

en: Getting Started
sk: Začíname

en: Getting a redirection loop or need a fresh start? Delete all the redirections using this tool. Note: This process is irreversible and will delete ALL your redirection rules.
sk: Získate slučku presmerovania alebo potrebujete nový začiatok? Pomocou tohto nástroja odstráňte všetky presmerovania. Poznámka: Tento proces je nevratný a odstráni VŠETKY vaše pravidlá presmerovania.

en: Given
sk: Dané

en: Global Location Number
sk: Číslo globálnej polohy

en: Global Meta
sk: Globálna meta

en: Google AdSense support is only available in Rank Math Pro's Advanced Analytics module.
sk: Podpora služby Google AdSense je k dispozícii len v module Advanced Analytics aplikácie Rank Math Pro.

en: Google Maps API Key
sk: Google Maps API kľúč

en: Google Permission
sk: Povolenie Google

en: Google Refresh token
sk: Token obnovenia Google

en: Google Rich Results (Desktop)
sk: Rozšírené výsledky Google (počítač)

en: Google Rich Results (Mobile)
sk: Rozšírené výsledky Google (mobil)

en: Google Rich Results Test - Googlebot Desktop
sk: Test rozšírených výsledkov Google – Googlebot Desktop

en: Google Rich Results Test - Googlebot Smartphone
sk: Test rozšírených výsledkov Google – Googlebot Smartphone

en: Google Search Console has been linked.
sk: Google Search Console bola prepojená.

en: Google does not allow Person as the Publisher for articles. Organization will be used instead. You can read more about this <a href="%s" target="_blank">here</a>.
sk: Google neumožňuje, aby osoba bola vydavateľom článkov. Namiesto toho sa použije organizácia. Viac o tomto si môžete prečítať <a href="%s" target="_blank">tu</a>.

en: Google oAuth is not authorized.
sk: Google oAuth nie je autorizovaný.

en: Google's Search Console is a vital source of information concerning your rankings and click-through rates.  Rank Math can import this data, so you don't have to log into your Google account to get the data you need.
sk: Google Search Console je dôležitým zdrojom informácií o vašom hodnotení a miere prekliknutí. Rank Math dokáže importovať tieto údaje, takže sa nemusíte prihlasovať do svojho účtu Google, aby ste získali údaje, ktoré potrebujete.

en: Greek
sk: Gréčtina

en: Group Advanced Robots Meta
sk: Skupina Advanced Robots Meta

en: Group Description
sk: Popis Skupiny

en: Group Description.
sk: Popis skupiny.

en: Group Robots Meta
sk: Skupina robotov Meta

en: Group Title
sk: Názov skupiny

en: Group description of the current group
sk: Popis skupiny aktuálnej skupiny

en: Group name of the current group
sk: Názov skupiny aktuálnej skupiny

en: Group name.
sk: Názov skupiny.

en: Groups
sk: Skupiny

en: HTML Page Titles play a large role in Google's ranking algorithm.  When you add a Focus Keyword to a post or page, Rank Math will check to see that you used the keyword in the title.  If it finds any posts or pages that are missing the keyword in the title, it will tell you here.
sk: Názvy stránok HTML hrajú veľkú úlohu v algoritme hodnotenia spoločnosti Google.  Keď do článku alebo stránky pridáte hlavné kľúčové slovo, Rank Math skontroluje, či ste toto kľúčové slovo použili v názve.  Ak nájde nejaké články alebo stránky, v ktorých kľúčové slovo v názve chýba, oznámi vám to tu.

en: HTTP %d error.
sk: HTTP %d chyba .

en: Halloween Sale
sk: Halloweensky výpredaj

en: Heading H1
sk: Nadpis H1

en: Heading H2
sk: Nadpis H2

en: Heading H3
sk: Nadpis H3

en: Heading H4
sk: Nadpis H4

en: Heading H5
sk: Nadpis H5

en: Heading H6
sk: Nadpis H6

en: Headless CMS Support
sk: Bezhlavá podpora CMS

en: Headline
sk: Nadpis

en: Health Enthusiasts
sk: Nadšenci zdravia

en: Healthcare Professionals
sk: Zdravotnícki pracovníci

en: Hebrew
sk: Hebrejčina

en: Hello,
sk: Ahojte,

en: Help
sk: Pomoc

en: Help &amp; Support
sk: Pomoc &amp; podpora

en: Here you can set up custom redirections. It is important to choose the right type of redirection.
sk: Tu môžete nastaviť vlastné presmerovania. Je dôležité vybrať správny typ presmerovania.

en: Here you can set up the breadcrumbs function. %s
sk: Tu môžete nastaviť funkciu strúhanky. %s

en: Hey, we noticed you've been using %s for more than a week now – that's awesome!
sk: Ahoj, všimli sme si, že %s používate už viac ako týždeň – to je úžasné!

en: Hide
sk: Skryť

en: Hide Post Title
sk: Skryť názov článku

en: Hide Post title from Breadcrumb.
sk: Skryť názov článku z Breadcrumb.

en: Hide Taxonomy Name
sk: Skryť názov taxonómie

en: Hide Taxonomy Name from Breadcrumb.
sk: Skryť názov taxonómie z Breadcrumb.

en: Hide details
sk: Skryť podrobnosti

en: Hide.
sk: Skryť.

en: Hiring Organization
sk: Zamestnávajúca organizácia

en: History
sk: História

en: Hits
sk: Prístupy

en: Home
sk: Domov

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Homepage Advanced Robots
sk: Domovská stránka Pokročilí roboti

en: Homepage Description for Facebook
sk: Popis domovskej stránky pre Facebook

en: Homepage Link
sk: Odkaz na domovskú stránku

en: Homepage Meta Description
sk: Meta popis domovskej stránky

en: Homepage Robots Meta
sk: Meta robotov domovskej stránky

en: Homepage SEO
sk: SEO domovskej stránky

en: Homepage Thumbnail for Facebook
sk: Náhľad úvodnej stránky pre Facebook

en: Homepage Title
sk: Názov domovskej stránky

en: Homepage Title for Facebook
sk: Názov domovskej stránky pre Facebook

en: Homepage label
sk: Označenie domovskej stránky

en: Homepage meta description.
sk: Meta popis domovskej stránky.

en: Homepage title tag.
sk: Značka názvu domovskej stránky.

en: Hours:
sk: Hodiny:

en: Hovering over a row in the list will display action links that allow you to manage the item. You can perform the following actions:
sk: Umiestnením kurzora myši na riadok v zozname sa zobrazia odkazy na akcie, ktoré vám umožnia spravovať položku. Môžete vykonať nasledujúce akcie:

en: How many times your site showed up in the search results.
sk: Koľkokrát sa vaša stránka zobrazila vo výsledkoch vyhľadávania.

en: How many times your site was clicked on in the search results.
sk: Koľkokrát sa kliklo na vašu stránku vo výsledkoch vyhľadávania.

en: Humorous
sk: Humorné

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: Hungary
sk: Maďarsko

en: I already added
sk: Už som pridal

en: I already did
sk: Už som to urobil

en: I already purchased
sk: Už som kúpil

en: I already upgraded
sk: Už som upgradoval

en: I understand the risks and I want to edit the file
sk: Rozumiem rizikám a chcem súbor upraviť

en: ID of the current post/page
sk: ID aktuálneho článku/stránky

en: ISO 6523 Code
sk: Kód ISO 6523

en: If category is a child category, show all ancestor categories.
sk: Ak je kategória podkategóriou, zobraziť všetky nadradené kategórie.

en: If nothing similar is found, this behavior will be applied. <strong>Note</strong>: If the requested URL ends with <code>/login</code>, <code>/admin</code>, or <code>/dashboard</code>, WordPress will automatically redirect to respective locations within the WordPress admin area.
sk: Ak sa nič podobné nenájde, použije sa toto správanie. <strong>Poznámka</strong>: Ak požadovaná adresa URL končí na <code>/login</code>, <code>/admin</code> alebo <code>/dashboard</code>, WordPress automaticky presmeruje na príslušné miesta v oblasti správy WordPress.

en: If the issue persists, please try the solution described in our Knowledge Base article: %s
sk: Ak problém pretrváva, skúste riešenie popísané v našom článku databázy znalostí: %s

en: If true, forces a fresh research request.
sk: Ak je to pravda, vynúti si novú požiadavku na výskum.

en: If you are showing the SEO scores on the front end, this option will insert a %1$s backlink to RankMath.com to show your support. You can change the link & the text by using this %2$s.
sk: Ak zobrazujete skóre SEO na frontende, táto možnosť vloží spätný odkaz %1$s na RankMath.com na vyjadrenie vašej podpory. Odkaz a text môžete zmeniť pomocou tohto %2$s.

en: If you can see the site data in your Search Console and Analytics accounts, but not here, then %1$s try reconnecting your account %2$s and make sure that the correct properties are selected in the %1$s Analytics Settings%2$s.
sk: Ak vidíte údaje stránok vo svojich účtoch Search Console a Analytics, ale nie tu, skúste %1$s znova pripojiť svoj účet %2$s a uistite sa, že sú v %1$s nastaveniach Analytics vybraté správne vlastníctva %2$s.

en: If you don't have an XML sitemap, the best option is to install a plugin that creates sitemaps for you. That way you'll know the sitemap will always be up-to-date. Plugins can also automatically ping the search engines when the XML file is updated. The Rank Math WordPress plugin gives you complete control over your site's XML sitemaps. You can control the settings for each page as you write or edit it, and Rank Math will ping Google as soon as you submit your edits. This results in fast crawls and indexing.
sk: Ak nemáte XML mapu stránky, najlepšou možnosťou je nainštalovať plugin, ktorý vytvorí mapy stránok za vás. Týmto spôsobom budete vedieť, že mapa stránky bude vždy aktuálna. Pluginy môžu tiež automaticky testovať vyhľadávače pri aktualizácii súboru XML. Plugin Rank Math WordPress vám poskytuje úplnú kontrolu nad súbormi XML máp stránok vašej webovej stránky. Môžete ovládať nastavenia pre každú stránku, keď ju píšete alebo upravujete, a Rank Math bude pingovať Google hneď, ako odošlete svoje úpravy. Výsledkom je rýchle prehľadávanie a indexovanie.

en: If you have any questions or experience any issues – our support team is at your disposal:
sk: Ak máte akékoľvek otázky alebo problémy – náš tím podpory je vám k dispozícii:

en: If you have hundreds of 404 errors, your error log might increase quickly. Only choose this option if you have a very few 404s and are unable to replicate the 404 error on a particular URL from your end.
sk: Ak máte stovky chýb 404, váš log chýb sa môže rýchlo rozšíriť. Túto možnosť vyberte len vtedy, ak máte veľmi málo chýb 404 a nedokážete zopakovať chybu 404 na konkrétnej adrese URL adrese z vašej strany.

en: If you see any issue while using Rank Math or one of its options - clearing the Rank Math transients fixes the problem in most cases. Deleting transients does not delete ANY data added using Rank Math.
sk: Ak pri používaní funkcie Rank Math alebo niektorej z jej možností narazíte na nejaký problém, vo väčšine prípadov problém vyrieši vymazanie prechodných javov Rank Math. Vymazaním prechodných javov sa nevymažú ŽIADNE údaje pridané pomocou Rank Math.

en: Ignore Query Parameters
sk: Ignorovať parametre dopytu

en: Image Custom Fields
sk: Vlastné polia obrázkov

en: Image Preview
sk: Ukážka obrázka

en: Image SEO
sk: SEO obrázka

en: Image alt attributes successfully updated in %d post. | Image alt attributes successfully updated in %d posts.
sk[0]: Atribúty alt obrázka boli úspešne aktualizované v %d článku.
sk[1]: Atribúty alt obrázka boli úspešne aktualizované v %d článkoch.
sk[2]: Atribúty alt obrázka boli úspešne aktualizované v %d článkoch.

en: Image alt attributes successfully updated in %d posts. The process was stopped as you have used all the credits on your site.
sk: Atribúty alt obrázkov boli úspešne aktualizované v %d článkoch. Proces bol zastavený, pretože ste využili všetky kredity na vašej stránke.

en: Image displayed when your homepage is shared on Facebook and other social networks. Use images that are at least 1200 x 630 pixels for the best display on high resolution devices.
sk: Obrázok sa zobrazí pri zdieľaní vašej domovskej stránky na Facebooku a iných sociálnych sieťach. Na čo najlepšie zobrazenie na zariadeniach s vysokým rozlíšením použite obrázky s rozlíšením aspoň 1200 x 630 pixelov.

en: Image displayed when your page is shared on Facebook and other social networks. Use images that are at least 1200 x 630 pixels for the best display on high resolution devices.
sk: Obrázok zobrazený pri zdieľaní vašej stránky na Facebooku a iných sociálnych sieťach. Používajte obrázky s veľkosťou aspoň 1200 x 630 pixelov, aby sa čo najlepšie zobrazovali na zariadeniach s vysokým rozlíšením.

en: Images
sk: Obrázky

en: Images in Sitemaps
sk: Obrázky v mape stránok

en: Import AIO SEO plugin settings, global meta, sitemap settings, etc.
sk: Importujte nastavenia pluginu AIO SEO, globálne meta, nastavenia mapy stránky atď.

en: Import Author Meta
sk: Importovať Meta autora

en: Import Blocks
sk: Importovať bloky

en: Import Locations
sk: Importovať mesta

en: Import Locations Settings from Yoast plugin.
sk: Importujte nastavenia miest z doplnku Yoast.

en: Import Locations Settings.
sk: Importovať nastavenia miest.

en: Import News Settings
sk: Importovať nastavenia správ

en: Import News Settings from Yoast News Add-on.
sk: Importujte nastavenia správ z doplnku Yoast News.

en: Import Post Meta
sk: Importovať meta článku

en: Import Redirections
sk: Importovať presmerovania

en: Import Schemas
sk: Importovať schémy

en: Import Settings
sk: Importovať nastavenia

en: Import Social URLs of your author archive pages.
sk: Importujte sociálne adresy URL vašich stránok archívu autorov.

en: Import Term Meta
sk: Importovať Meta výrazu

en: Import Video Sitemap Settings
sk: Import nastavení súboru Video Sitemap

en: Import Video Sitemap Settings from Yoast Video Add-on.
sk: Importujte nastavenia súboru Video Sitemap z doplnku Yoast Video Add-on.

en: Import all Schema data for Posts, Pages, and custom post types.
sk: Importujte všetky údaje schémy pre články, stránky a vlastné typy článkov.

en: Import all the redirections you have already set up in AIO SEO Premium.
sk: Importujte všetky presmerovania, ktoré ste už nastavili v AIO SEO Premium.

en: Import all the redirections you have already set up in Yoast Premium.
sk: Importujte všetky presmerovania, ktoré ste už nastavili v Yoast Premium.

en: Import and convert all compatible blocks in post contents.
sk: Importujte a konvertujte všetky kompatibilné bloky v obsahu článku.

en: Import data like category, tag, and CPT meta data from SEO.
sk: Importujte údaje, ako sú kategória, značka a CPT meta dáta zo SEO.

en: Import meta data from the %1$s plugin.
sk: Importujte metadáta z pluginu %1$s.

en: Import meta information like titles, descriptions, focus keyword, robots meta, etc., of your author archive pages.
sk: Importujte meta informácie, ako sú názvy, popisy, hlavné kľúčové slovo, meta roboty atď., zo stránok archívu autora.

en: Import meta information of your posts/pages like the focus keyword, titles, descriptions, robots meta, OpenGraph info, etc.
sk: Importujte meta informácie o svojich článkoch/stránkach, ako sú hlavné kľúčové slovo, názvy, popisy, meta roboty, informácie OpenGraph atď.

en: Import meta information of your posts/pages like the titles, descriptions, robots meta, OpenGraph info, etc.
sk: Importujte meta informácie o svojich článkoch/stránkach, ako sú názvy, popisy, meta roboty, informácie OpenGraph atď.

en: Import meta information of your terms like the titles, descriptions, robots meta, OpenGraph info, etc.
sk: Importujte meta informácie o svojich výrazoch, ako sú názvy, popisy, meta robotov, informácie OpenGraph atď.

en: Import plugin settings, global meta, sitemap settings, etc.
sk: Importujte nastavenia pluginu, globálne meta, nastavenia mapy stránok atď.

en: Import settings and meta data from the %1$s plugin.
sk: Importujte nastavenia a metadáta z %1$s pluginu .

en: Imported %s redirections.
sk: Importované %s presmerovaní.

en: Imported blocks from posts %1$s - %2$s out of %3$s
sk: Importované bloky z článkov %1$s – %2$s z %3$s

en: Imported post meta for posts %1$s - %2$s out of %3$s
sk: Importované meta článku pre články %1$s – %2$s z %3$s

en: Imported term meta for %s terms.
sk: Importované meta výrazu pre výrazy %s.

en: Imported user meta for users %1$s - %2$s out of %3$s
sk: Importované meta používateľa pre používateľov %1$s – %2$s z %3$s

en: In some cases, the Analytics database tables or columns don't match with each other, which can cause database errors. This tool can fix that issue.
sk: V niektorých prípadoch sa tabuľky alebo stĺpce databázy Analytics navzájom nezhodujú, čo môže spôsobiť chyby databázy. Tento nástroj môže vyriešiť tento problém.

en: In some instances, the internal links data might show an inflated number or no number at all. Deleting the internal links data might fix the issue.
sk: V niektorých prípadoch môžu údaje o interných prepojeniach ukazovať nafúknuté číslo alebo žiadne číslo. Problém môže vyriešiť odstránenie údajov interných prepojení.

en: In stock
sk: Na sklade

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Include Authors Without Posts
sk: Zahrnúť autorov bez článkov

en: Include Empty Terms
sk: Zahrnúť prázdne podmienky

en: Include Featured Images
sk: Zahrnúť ilustračné obrázky

en: Include archive pages for terms of this taxonomy in the HTML sitemap.
sk: Zahrňte archívne stránky pre termíny tejto taxonómie do mapy stránok HTML.

en: Include archive pages for terms of this taxonomy in the XML sitemap.
sk: Zahrňte archívne stránky pre výrazy tejto taxonómie do mapy stránky XML.

en: Include archive pages of terms that have no posts associated.
sk: Zahrnúť archívne stránky výrazov, ku ktorým nie sú priradené žiadne články.

en: Include author archives in the HTML sitemap if it's enabled.
sk: Zahrnúť archívy autorov do mapy stránok HTML, ak je to povolené.

en: Include author archives in the XML sitemap.
sk: Zahrnutie archívov autorov do mapy stránok XML.

en: Include in HTML Sitemap
sk: Zahrnúť do súboru HTML Sitemap

en: Include in Sitemap
sk: Zahrnúť do mapy stránok

en: Include reference to images from the post content in sitemaps. This helps search engines index the important images on your pages.
sk: Zahrnúť odkaz na obrázky z obsahu článku v mapách stránok. To pomôže vyhľadávačom indexovať dôležité obrázky na vašich stránkach.

en: Include the Featured Image too, even if it does not appear directly in the post content.
sk: Zahrňte aj ilustračný obrázok, aj keď sa nezobrazuje priamo v obsahu článku.

en: Include this post type in the HTML sitemap if it's enabled.
sk: Zahrňte tento typ článku do HTML mapy stránky, ak je to povolené.

en: Include this post type in the XML sitemap.
sk: Zahrňte tento typ obsahu do mapy stránok XML.

en: Incoming Links
sk: Prichádzajúce odkazy

en: Indicates if the request to delete the output was for the Chat endpoint.
sk: Označuje, či požiadavka na vymazanie výstupu bola pre koncový bod Chat.

en: Indicates if the request was for the Chat endpoint.
sk: Označuje, či bola požiadavka určená pre koncový bod Chat.

en: Indonesian
sk: Indonézsky

en: Indoor Hobbyists
sk: Interiérové hobby

en: Informal
sk: Neformálne

en: Insert Link in Content
sk: Vložiť odkaz do obsahu

en: Insert URLs to send to the IndexNow API (one per line, up to 10,000):
sk: Vložte adresy URL, ktoré sa majú odoslať do rozhrania API IndexNow (jedna na riadok, maximálne 10 000):

en: Insert custom field (post meta) names which contain image URLs to include them in the sitemaps. Add one per line.
sk: Vloženie vlastných názvov polí (článkové meta), ktoré obsahujú URL adresy obrázkov, aby ich zahrnuli do mapy stránok. Na každý riadok pridajte jeden.

en: Insert personal Facebook profile URL to show Facebook Authorship when your articles are being shared on Facebook. eg:
sk: Vloženie URL adresy osobného profilu na Facebooku, aby sa pri zdieľaní vašich článkov na Facebooku zobrazilo autorstvo Facebooku. Napr.:

en: Insert/edit link
sk: Vložiť/upraviť odkaz

en: Install %s to make Rank Math work with Accelerated Mobile Pages. Rank Math automatically adds required meta tags in all the AMP pages.
sk: Nainštalujte %s, aby Rank Math fungoval s Accelerated Mobile Pages. Rank Math automaticky pridá požadované meta značky do všetkých stránok AMP.

en: Install analytics code
sk: Inštalácia kódu analytics

en: Installing the rollback version&#8230;
sk: Inštalácia verzie vrátenia&#8230;

en: Instant Indexing
sk: Okamžité indexovanie

en: Instant Indexing module settings. %s.
sk: Nastavenia modulu okamžitého indexovania. %s.

en: Instant Indexing: Submit Page
sk: Okamžité indexovanie: Odoslať stránku

en: Instant Indexing: Submit Pages
sk: Okamžité indexovanie: Odoslať stránky

en: Instructs search engines to index and show these pages in the search results.
sk: Inštruuje vyhľadávacie nástroje, aby indexovali a zobrazovali tieto stránky vo výsledkoch vyhľadávania.

en: Insufficient results to complete the request. Please refine your query or reduce the requirements.
sk: Nedostatočné výsledky na dokončenie žiadosti. Upresnite svoju požiadavku alebo obmedzte požiadavky.

en: Internal Links
sk: Interné odkazy

en: Internal Links successfully deleted.
sk: Interné odkazy boli úspešne odstránené.

en: Internal server error.
sk: Interná chyba servera.

en: Invalid API key.
sk: Neplatný kľúč API.

en: Invalid API key. Please check your API key or reconnect the site and try again.
sk: Neplatný kľúč API. Skontrolujte svoj kľúč API alebo znova pripojte stránku a skúste to znova.

en: Invalid URL.
sk: Neplatná URL adresa.

en: Invalid URLs provided.
sk: Boli poskytnuté neplatné adresy URL.

en: Invalid action selected.
sk: Vybraná neplatná akcia.

en: Invalid module
sk: Neplatný modul

en: Invalid post ID.
sk: Neplatné ID článku.

en: Invalid regex pattern: %s
sk: Neplatný vzor regex: %s

en: Invalid request.
sk: Neplatná požiadavka.

en: Invalid term ID.
sk: Neplatné ID výrazu.

en: Invalid type.
sk: Neplatný typ.

en: Investors
sk: Investori

en: Is Pillar
sk: Je pilierom

en: Is the 404 error log getting out of hand? Use this option to clear ALL 404 logs generated by your website in the Rank Math 404 Monitor.
sk: Vymyká sa vám denník chýb 404? Túto možnosť použite na vymazanie VŠETKÝCH protokolov 404 vygenerovaných vašou webovou stránkou v monitore hodnotenia matematiky 404.

en: It seems like the connection with your Google account & Rank Math needs to be made again. <a href="%s" class="rank-math-reconnect-google">Please click here.</a>
sk: Zdá sa, že je potrebné znova vykonať spojenie s vaším účtom Google a matematikou hodnotenia. <a href="%s" class="rank-math-reconnect-google">Kliknite sem.</a>

en: It seems that there are no stats to show right now.
sk: Zdá sa, že teraz nie sú k dispozícii žiadne štatistiky.

en: It's not very kind on the eyes, and it does nothing for your site's SEO.  In fact, it can hurt it - Google's bot is quite cautious about crawling pages that look auto-generated.
sk: Nie je to veľmi príjemné pre oči a nijako to neprospieva SEO vašej webovej stránky. V skutočnosti jej to môže uškodiť - bot Google je dosť opatrný pri prehľadávaní stránok, ktoré vyzerajú ako automaticky vytvorené.

en: Italian
sk: Taliansky

en: Item Titles
sk: Názvy položiek

en: Items
sk: Položky

en: Items per page
sk: Položiek na stránku

en: Japanese
sk: Japončina

en: Job Posting
sk: Pracovné ponuky

en: Job Seekers
sk: Záujemcovia o prácu

en: Job Title
sk: Názov pracovnej pozície

en: Journalese
sk: Denník

en: KML File
sk: Súbor KML

en: Keyword
sk: Kľúčové slovo

en: Keyword Rank Tracker
sk: Nástroj na sledovanie poradia kľúčových slov

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Knowledge Base Articles:
sk: Články databázy znalostí:

en: Korea, Republic Of
sk: Kórejská republika

en: Korean
sk: Kórejčina

en: LEI Code
sk: Kód LEI

en: Label used for 404 error item in breadcrumbs.
sk: Označenie použité pre chybovú položku 404 v breadcrumbs.

en: Label used for homepage link (first item) in breadcrumbs.
sk: Označenie používané pre odkaz na domovskú stránku (prvá položka) v breadcrumbs.

en: Large
sk: Veľký

en: Last ###PERIOD_DAYS### Days
sk: Posledných ###PERIOD_DAYS### dní

en: Last 30 Days
sk: Posledných 30 dní

en: Last Accessed
sk: Posledný prístup

en: Last Mod.
sk: Posledný mod.

en: Last Modified
sk: Naposledy zmenené

en: Last modification date of the current post/page
sk: Dátum poslednej úpravy aktuálneho článku/stránky

en: Latest Blog Posts from Rank Math
sk: Najnovšie blogové články od Rank Math

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Latitude and longitude values separated by comma.
sk: Hodnoty zemepisnej šírky a dĺžky oddelené čiarkou.

en: Latvian
sk: Lotyšský

en: Learn More
sk: Zistiť viac

en: Learn more
sk: Zistiť viac

en: Learn more about <a href="%s" target="_blank">KML File</a>.
sk: Prečítajte si viac informácií o <a href="%s" target="_blank">súbore KML</a>.

en: Learn more about <a href="%s" target="_blank">XML Sitemaps</a>.
sk: Prečítajte si viac o <a href="%s" target="_blank">XML Mapách stránky</a>.

en: Learn more about Email Reports.
sk: Ďalšie informácie o e-mailových správach.

en: Learn more about the benefits of connecting your account here.
sk: Viac informácií o výhodách prepojenia účtu nájdete tu.

en: Learn more about what data is and isn't tracked.
sk: Zistite viac o tom, aké údaje sa sledujú a aké nie.

en: Learn more.
sk: Zistiť viac.

en: Leave the field empty to let WordPress handle the contents dynamically. If an actual robots.txt file is present in the root folder of your site, this option won't take effect and you have to edit the file directly, or delete it and then edit from here.
sk: Nechajte pole prázdne, aby WordPress mohol dynamicky spracovať obsah. Ak sa v koreňovom priečinku vašej webovej stránky nachádza aktuálny súbor robots.txt, táto možnosť sa neprejaví a musíte upraviť priamo súbor alebo ho odstrániť a potom upraviť odtiaľto.

en: Legal Name
sk: Právny názov

en: Less than a minute
sk: Menej ako minútu

en: Let Rank Math analyze your website and your website's content using 28+ different tests to provide tailor-made SEO Analysis to you.
sk: Nechajte Rank Math analyzovať vašu webovú stránku a obsah vašej webovej stránky pomocou 28+ rôznych testov, ktoré vám poskytnú SEO analýzu šitú na mieru.

en: Link Builder
sk: Tvorca odkazov

en: Link Counter
sk: Počítadlo odkazov

en: Link Suggestion Titles
sk: Názvy návrhov odkazov

en: Link Suggestions
sk: Návrhy odkazov

en: Link Title
sk: Názov odkazu

en: Link inserted.
sk: Odkaz vložený.

en: Link selected.
sk: Odkaz vybraný.

en: Link to use for homepage (first item) in breadcrumbs.
sk: Prepojenie, ktoré sa má použiť pre domovskú stránku (prvá položka) v breadcrumbs.

en: Links
sk: Odkazy

en: Links Per Sitemap
sk: Odkazy na mapu stránok

en: Links:
sk: Odkazy:

en: List of attachment IDs for which to generate alt text.
sk: Zoznam ID príloh, pre ktoré sa má generovať text alt.

en: List of custom fields name to include in the Page analysis. Add one per line.
sk: Zoznam názvov vlastných polí, ktoré sa majú zahrnúť do analýzy stránky. Pridajte jedno na riadok.

en: Lithuanian
sk: Litovský

en: Local SEO
sk: Lokálne SEO

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Locations Sitemap %1$s %2$s
sk: Miesta mapa stránok %1$s %2$s

en: Log Count
sk: Počet denníkov

en: Log Limit
sk: Limit logu

en: Log cleared - %d items deleted.
sk: Log bol vyčistený - %d položiek bolo odstránených.

en: Log item successfully deleted.
sk: Položka logu bola úspešne odstránená.

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Loopback requests to %s are blocked. This may prevent scheduled tasks from running. Please check your server configuration.
sk: Loopback požiadavky na %s sú blokované. To môže zabrániť spusteniu naplánovaných úloh. Skontrolujte prosím konfiguráciu svojho servera.

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic Of
sk: Macedónsko, bývalá juhoslovanská republika

en: Make any Story created with the Web Stories WordPress plugin SEO-Ready with automatic support for Schema and Meta tags.
sk: Urobte akýkoľvek príbeh vytvorený pomocou doplnku WordPress Web Stories SEO-Ready s automatickou podporou značiek Schema a Meta.

en: Make sure the focus keywords you set for the posts appear in their titles.
sk: Uistite sa, že hlavné kľúčové slová, ktoré ste nastavili pre články, sa zobrazujú v ich názvoch.

en: Make themes work multilingual option in WPML settings
sk: Nastavenie viacjazyčnosti tém v WPML nastaveniach

en: Make your podcasts discoverable via Google Podcasts, Apple Podcasts, and similar services with Podcast RSS feed and Schema Markup generated by Rank Math.
sk: Urobte svoje podcasty zistiteľnými prostredníctvom Podcastov Google, Apple Podcasts a podobných služieb pomocou informačného kanála RSS Podcast a značky Schema Markup generovaného aplikáciou Rank Math.

en: Manage All Redirections
sk: Spravovať všetky presmerovania

en: Manage Redirections
sk: Spravovať presmerovania

en: Manage This Redirection
sk: Správa tohto presmerovania

en: Manual
sk: Manuálne

en: Mark this page
sk: Označiť túto stránku

en: Max Pages
sk: Maximum stránok

en: Max number of links on each sitemap page.
sk: Maximálny počet odkazov na každej mape stránky webovej stránky.

en: Max pages number
sk: Maximálny počet stránok

en: Maximum number of links to include for each post type.
sk: Maximálny počet odkazov pre každý typ článku.

en: Media
sk: Médiá

en: Menu URL
sk: URL adresa menu

en: Meta to add or update data.
sk: Meta na pridanie alebo aktualizáciu údajov.

en: Misc Pages
sk: Rôzne stránky

en: Missing some posts/pages in the Analytics data? Clear the index and build a new one for more accurate stats.
sk: Chýbajú vám niektoré články/stránky v údajoch služby Analytics? Vymažte index a vytvorte nový pre presnejšie štatistiky.

en: Mode
sk: Mód

en: Mode to set
sk: Režim nastavenia

en: Modified Date
sk: Dátum úpravy

en: Modified date with custom formatting pattern.
sk: Upravený dátum s vlastným formátovaním.

en: Module slug
sk: Modul slug

en: Module state either on or off
sk: Stav modulu je zapnutý alebo vypnutý

en: Modules
sk: Moduly

en: Monday
sk: Pondelok

en: Monitor broken pages that ruin user-experience and affect SEO. %s.
sk: Monitorujte nefunkčné stránky, ktoré ničia používateľskú skúsenosť a ovplyvňujú SEO. %s.

en: More powerful options are available in the PRO version.
sk: Vo verzii PRO sú k dispozícii výkonnejšie možnosti.

en: Most WordPress themes place your site's tagline in a prominent position (inside header tags near the top of the page).  Using the right tagline can give your site an SEO boost.
sk: Väčšina WordPress tém umiestňuje slogan vašej webovej stránky na popredné miesto (vo vnútri značiek hlavičky v hornej časti stránky). Použitím správneho sloganu môže vaša webová stránka podporiť SEO.

en: Move to Trash
sk: Presunúť do koša

en: Movie Buffs
sk: Filmoví nadšenci

en: Multiple Locations are available in the %s.
sk: V %s je dostupných viacero umiestnení.

en: Music
sk: Hudba

en: Musicians
sk: Spoluautor / Členovia skupiny

en: NAICS Code
sk: Kód NAICS

en: NEW
sk: NOVÉ

en: NEW!
sk: Nové!

en: Name
sk: Meno

en: Name of current post type (plural)
sk: Názov aktuálneho typu obsahu (množné číslo)

en: Name of current post type (singular)
sk: Názov aktuálneho typu obsahu (jednotné číslo)

en: Narrative
sk: Naratívny

en: Navigate to %1$sSettings > Reading%2$s and turn off this option: "Discourage search engines from indexing this site".
sk: Prejdite na %1$s Nastavenia > Čítanie%2$s a vypnite túto možnosť: „Odradiť vyhľadávacie nástroje od indexovania tejto lokality“.

en: Need a clean slate or not able to run the SEO Analyzer tool? Flushing the analysis data might fix the issue. Flushing SEO Analyzer data is entirely safe and doesn't remove any critical data from your website.
sk: Potrebujete čistý štít alebo nemôžete spustiť nástroj SEO Analyzer? Problém môže vyriešiť vyprázdnenie údajov analýzy. Preplachovanie údajov SEO Analyzer je úplne bezpečné a neodstraňuje z vášho webu žiadne kritické údaje.

en: New Year Sale
sk: Novoročný výpredaj

en: New redirection created.
sk: Vytvorilo sa nové presmerovanie.

en: New!
sk: Nové!

en: News Article
sk: Spravodajský článok

en: News Settings imported successfully.
sk: Nastavenia správ boli úspešne importované.

en: Next data fetch on %s
sk: Ďalšie načítanie údajov na %s

en: Next update on %s (in %s)
sk: Ďalšia aktualizácia %s (%s)

en: No 404 log data found.
sk: Nenašli sa žiadne údaje denníka 404.

en: No Archive
sk: Bez archivácie

en: No Follow
sk: Bez sledovania

en: No Image Index
sk: Bez indexovania obrázkov

en: No Index
sk: Bez indexovania

en: No Internal Links data found.
sk: Nenašli sa žiadne údaje o interných odkazoch.

en: No Rank Math transients found.
sk: Nenašli sa žiadne prechodné javy v matematickej klasifikácii.

en: No Redirections found.
sk: Nenašli sa žiadne presmerovania.

en: No Snippet
sk: Bez ukážky

en: No URLs provided.
sk: Neboli poskytnuté žiadne adresy URL.

en: No backup key found to delete.
sk: Nenašiel sa žiadny záložný kľúč na vymazanie.

en: No collation mismatch to fix.
sk: Nie je potrebné opraviť nesúlad zoradenia.

en: No data found for the researched keyword.
sk: Pre skúmané kľúčové slovo sa nenašli žiadne údaje.

en: No file selected for upload.
sk: Na odoslanie nebol vybraný žiadny súbor.

en: No items found.
sk: Nenašli sa žiadne položky.

en: No matches found.
sk: Nenašli sa žiadne zhody.

en: No post found.
sk: Nebol nájdený žiadny článok.

en: No posts found to convert.
sk: Nenašli sa žiadne články na konverziu.

en: No redirections added yet. <a href="#" class="rank-math-add-new-redirection">Add New Redirection</a>
sk: Zatiaľ neboli pridané žiadne presmerovania. <a href="#" class="rank-math-add-new-redirection">Pridať nové presmerovanie</a>

en: No redirections found in Trash.
sk: V koši sa nenašli žiadne presmerovania.

en: No results found for the given query. Please modify your request and try again
sk: Pre danú požiadavku neboli nájdené žiadne výsledky. Prosím, upravte svoju požiadavku a skúste to znova

en: No schema found.
sk: Nenašla sa žiadna schéma.

en: No settings found to be imported.
sk: Neboli nájdené žiadne nastavenia na import.

en: No sitemaps found.
sk: Nenašli sa žiadne mapy stránok.

en: No token
sk: Žiadny token

en: No valid ID found.
sk: Nenašlo sa žiadne platné ID.

en: No valid action found.
sk: Nenašla sa žiadna platná akcia.

en: No valid id found.
sk: Nenašlo sa žiadne platné ID.

en: No, I don't want it
sk: Nie, nechcem to

en: No, maybe later
sk: Nie, možno neskôr

en: Nofollow Domains
sk: Nofollow domény

en: Nofollow Exclude Domains
sk: Domény vylúčené z nofollow

en: Nofollow External Links
sk: Nesledovať externé odkazy

en: Nofollow Image File Links
sk: Nesledovať odkazy na obrazové súbory

en: Noindex Empty Category and Tag Archives
sk: Neindexovať prázdne archívy kategórií a značiek

en: Noindex Paginated Single Pages
sk: Jednostranné stránkované bez indexu

en: Noindex Password Protected Pages
sk: Stránky chránené heslom Noindex

en: Noindex Search Results
sk: Výsledky vyhľadávania Noindex

en: Noindex Subpages
sk: Noindex podstránky

en: None
sk: Žiadne

en: None (Click here to set one)
sk: Nenastavené (Kliknite sem pre nastavenie)

en: Norton Ownership Verification Page
sk: Overovacia stránka pre Norton Ownership

en: Norton Safe Web Verification ID
sk: Overovacie ID Norton Safe Web

en: Norwegian
sk: Nórština

en: Not Given
sk: Neudelené

en: Not Set
sk: Nie je nastavené

en: Not a valid settings founds to delete cache.
sk: Na vymazanie vyrovnávacej pamäte sa nenašli platné nastavenia.

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Note
sk: Poznámka

en: Note:
sk: Poznámka:

en: Now!
sk: Teraz!

en: Number of Employees
sk: Počet zamestnancov

en: Numbered
sk: Uzavrieť číselný zoznam

en: Object Type i.e. post, term, user
sk: Typ objektu, t. j. článok, výraz, používateľ

en: Object unique id
sk: Jedinečné ID objektu

en: Objective
sk: Cieľ

en: Of course, if you don't give Rank Math a focus keyword to work with, it can't give you any useful feedback.
sk: Samozrejme, ak nezadáte Rank Math hlavné kľúčové slovo, s ktorým má pracovať, nemôže vám poskytnúť žiadnu užitočnú spätnú väzbu.

en: Off
sk: Vypnuté

en: On
sk: Zapnuté

en: On-Page Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia na stránke

en: On-Page Analysis
sk: Analýza na stránke

en: On-Page General Settings
sk: Všeobecné nastavenia na stránke

en: On-Page Schema Settings
sk: Nastavenia schémy na stránke

en: On-Page Social Settings
sk: Nastavenia sociálnych sietí na stránke

en: Online Event URL
sk: Webová adresa online udalosti

en: Only add <code>nofollow</code> attribute for the link if target domain is in this list. Add one per line. Leave empty to apply nofollow for <strong>ALL</strong> external domains.
sk: Atribút <code>nofollow</code> pre odkaz pridajte len vtedy, ak je cieľová doména v tomto zozname. Pridajte jeden na riadok. Ak chcete použiť nofollow pre <strong>VŠETKY</strong> externé domény, nechajte pole prázdne.

en: Oops! Too many requests in a short time. Please try again after some time.
sk: Ojoj! Príliš veľa žiadostí v krátkom čase. Skúste to znova po nejakom čase.

en: Open External Links in New Tab/Window
sk: Otvorenie externých odkazov na novej karte/okne

en: OpenGraph Thumbnail
sk: Náhľad OpenGraph

en: Opening Hours
sk: Otváracie hodiny

en: Opening Hours Format
sk: Formát otváracích hodín

en: Opening Time
sk: Otváracie hodiny

en: Operating System
sk: Operačný systém

en: Opinionated
sk: Názorný

en: Optimize WooCommerce Pages for Search Engines by adding required metadata and Product Schema which will make your site stand out in the SERPs.
sk: Optimalizujte stránky WooCommerce pre vyhľadávače pridaním požadovaných metadát a schémy produktov, vďaka ktorým bude vaša stránka vynikať v SERP.

en: Optimize for local searches and Knowledge Graph using these settings. %s.
sk: Pomocou týchto nastavení optimalizujte pre miestne vyhľadávania a Diagram znalostí. %s.

en: Order by.
sk: Objednávka podľa.

en: Order.
sk: Objednávka.

en: Organization
sk: Organizácia

en: Organization Logo
sk: Logo organizácie

en: Organization Logo added in Local SEO Settings.
sk: Logo organizácie pridané v miestnych nastaveniach SEO.

en: Organization Name
sk: Meno organizácie

en: Organization URL
sk: URL adresa organizácie

en: Organization URL added in Local SEO Settings.
sk: Webová adresa organizácie bola pridaná do miestnych nastavení SEO.

en: Other Business Website
sk: Iné obchodné webové stránky

en: Other Personal Website
sk: Iné osobné webové stránky

en: Others
sk: Ostatné

en: Outdoor Enthusiasts
sk: Outdooroví nadšenci

en: Output list of categories associated to the current post, with customization options.
sk: Výstupný zoznam kategórií priradených k aktuálnemu článku s možnosťami prispôsobenia.

en: Output list of tags associated to the current post, with customization options.
sk: Výstupný zoznam značiek priradených k aktuálnemu článku s možnosťami prispôsobenia.

en: Output list of terms from the primary taxonomy associated to the current post.
sk: Výstupný zoznam výrazov z primárnej taxonómie priradených k aktuálnemu článku.

en: Overview
sk: Prehľad

en: PRO options are enabled.
sk: Možnosti PRO sú povolené.

en: Package Tracking
sk: Sledovanie balíka

en: Page
sk: Stránka

en: Page %1$d of %2$d
sk: Stránka %1$d z %2$d

en: Page %s
sk: Stránka %s

en: Page Number
sk: Číslo stránky

en: Page not found
sk: Stránka nebola nájdená

en: Page number with context (i.e. page 2 of 4). Only displayed on page 2 and above.
sk: Číslo stránky s kontextom (t. j. strana 2 zo 4). Zobrazuje sa iba na stránke 2 a vyššie.

en: Page number.
sk: Číslo stránky.

en: Pages
sk: Stránky

en: Parents
sk: Rodičia

en: Payroll
sk: Mzdy

en: Performer
sk: Účinkujúci

en: Performer Name
sk: Meno účinkujúceho

en: Performer URL
sk: URL adresa účinkujúceho

en: Permalink Structure
sk: Štruktúra trvalého odkazu

en: Permalinks are set to a custom structure but the post titles do not appear in the permalinks.
sk: Trvalé odkazy sú nastavené na vlastnú štruktúru, ale názvy článkov sa v trvalých odkazoch nezobrazujú.

en: Permalinks are set to the default value. <em>Pretty permalinks</em> are disabled.
sk: Trvalé odkazy sú nastavené na predvolenú hodnotu. <em>Pekné trvalé odkazy</em> sú zakázané.

en: Person
sk: Osoba

en: Person or Company
sk: Osoba alebo spoločnosť

en: Person/Organization Name
sk: Meno osoby / organizácie

en: Personal Blog
sk: Osobný blog

en: Personal Portfolio
sk: Osobné portfólio

en: Persuasive
sk: Presvedčivý

en: Pet Owners
sk: Majitelia domácich zvierat

en: Phone
sk: Telefón

en: Phone Number
sk: Telefónne číslo

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Photographers
sk: Fotografi

en: Pillar Content
sk: Kľúčový obsah

en: Pinterest Account
sk: Účet Pinterest

en: Pinterest Verification ID
sk: Overovacie ID Pinterest

en: Play icon
sk: Ikona prehrávania

en: Please activate ACF plugin to use this module.
sk: Ak chcete používať tento modul, aktivujte doplnok ACF.

en: Please activate BuddyPress plugin to use this module.
sk: Ak chcete používať tento modul, aktivujte si doplnok BuddyPress.

en: Please activate Web Stories plugin to use this module.
sk: Ak chcete použiť tento modul, aktivujte doplnok Web Stories.

en: Please activate WooCommerce plugin to use this module.
sk: Ak chcete použiť tento plugin, aktivujte WooCommerce.

en: Please activate bbPress plugin to use this module.
sk: Ak chcete používať tento modul, aktivujte plugin bbPress.

en: Please activate the WPML String Translation plugin to convert Rank Math Setting values in different languages.
sk: Aktivujte doplnok WPML String Translation na konverziu hodnôt nastavenia matematiky hodnotenia v rôznych jazykoch.

en: Please add at least one valid source URL.
sk: Pridajte aspoň jednu platnú zdrojovú URL adresu.

en: Please connect your account to use the Content AI.
sk: Ak chcete používať Content AI, pripojte svoj účet.

en: Please enable Redirections module.
sk: Prosím povoľte modul presmerovaní.

en: Please enter a valid URL.
sk: Prosím vložte platnú URL adresu.

en: Please enter a valid email address.
sk: Prosím zadajte platnú e-mailovú adresu.

en: Please keep only one Redirection plugin active to avoid redirect conflicts or unexpected behavior.
sk: Aby ste predišli konfliktom pri presmerovaní alebo neočakávanému správaniu, ponechajte aktívny len jeden plugin Redirection.

en: Please keep only one SEO plugin active, otherwise, you might lose your rankings and traffic.
sk: Prosím ponechajte aktívny iba jeden SEO plugin, inak môžete prísť o svoje hodnotenia a návštevnosť.

en: Please keep only one Sitemap plugin active, otherwise, you might lose your rankings and traffic.
sk: Prosím ponechajte aktívny iba jeden plugin mapy stránky, inak môžete prísť o svoje hodnotenia a návštevnosť.

en: Please note that this will add the attachment page URLs to the sitemap, not direct image URLs.
sk: Upozorňujeme, že týmto spôsobom sa do mapy stránok pridajú URL adresy príloh, nie priame URL adresy obrázkov.

en: Please revise the entered values in the fields as they are not secure. Make the required adjustments and try again.
sk: Opravte zadané hodnoty v poliach, pretože nie sú bezpečné. Vykonajte požadované úpravy a skúste to znova.

en: Please try reconnecting.
sk: Skúste sa znova pripojiť.

en: Please update
sk: Aktualizujte prosím

en: Please update the Rank Math SEO plugin to the latest version to use this feature.
sk: Ak chcete používať túto funkciu, aktualizujte doplnok Rank Math SEO na najnovšiu verziu.

en: Please use the correct format.
sk: Použite správny formát.

en: Plugin deactivated successfully.
sk: Plugin bol úspešne deaktivovaný.

en: Plugin rollback successful.
sk: Vrátenie doplnku bolo úspešné.

en: Plugin settings and site-wide meta data.
sk: Nastavenia pluginu a meta údajov celej webovej stránky.

en: Plugin subscription plan
sk: Plán predplatného pluginu

en: Podcast Listeners
sk: Poslucháči podcastov

en: Poetic
sk: Poetický

en: Poland
sk: Poľsko

en: Polish
sk: Poľština

en: Portuguese
sk: Portugalčina

en: Post Author
sk: Článok autora

en: Post Categories
sk: Kategórie článku

en: Post Category
sk: Kategória článku

en: Post Excerpt
sk: Úryvok článku

en: Post Excerpt Only
sk: Iba úryvok z článku

en: Post Formats
sk: Formáty článkov

en: Post Formats Archive
sk: Archív formátov článkov

en: Post ID
sk: ID článku

en: Post ID.
sk: ID článku.

en: Post Tag
sk: Značka článku

en: Post Tags
sk: Značky článku

en: Post Thumbnail
sk: Náhľad článku

en: Post Title
sk: Názov článku

en: Post Title of parent page
sk: Názov článku nadriadenej stránky

en: Post Titles Missing Focus Keywords
sk: Názvy článkov Chýbajúce kľúčové slová

en: Post Type Name Plural
sk: Názov typu obsahu v množnom čísle

en: Post Type Name Singular
sk: Názov typu obsahu v jednotnom čísle

en: Post Type.
sk: Typ článku.

en: Post Types:
sk: Typy článkov:

en: Post URL
sk: URL adresa článku

en: Post permalink structure is set to %s.
sk: Štruktúra trvalého odkazu článku je nastavená na %s.

en: Post re-index in progress.
sk: Prebieha opätovné indexovanie článku.

en: Post scores
sk: Skóre článkov

en: Posts
sk: Články

en: Posts meta import failed.
sk: Import meta údajov článkov zlyhal.

en: Posts/Terms Limit
sk: Limit článkov/termínov

en: Powered by %s
sk: Pohaňané %s

en: Powerful Schema Generator
sk: Výkonný generátor schém

en: Prefix Breadcrumb
sk: Predpona Breadcrumb

en: Prefix for the breadcrumb path.
sk: Prefix pre breadcrumb cestu.

en: Preparation Time
sk: Čas prípravy

en: Prevent all paginated pages from getting indexed by search engines.
sk: Zabráňte indexovaniu všetkých stránkovaných stránok vyhľadávačmi.

en: Prevent paginated pages of single pages and posts to show up in the search results. This also applies for the Blog page.
sk: Zabrániť zobrazovaniu stránkovaných stránok jednotlivých stránok a článkov vo výsledkoch vyhľadávania. To platí aj pre stránku Blog.

en: Prevent password protected pages & posts from getting indexed by search engines.
sk: Zabráňte indexovaniu stránok a článkov chránených heslom vyhľadávačmi.

en: Prevent search results pages from getting indexed by search engines. Search results could be considered to be thin content and prone to duplicate content issues.
sk: Zabránenie indexovaniu stránok s výsledkami vyhľadávania vyhľadávačmi. Výsledky vyhľadávania by mohli byť považované za nedostatočný obsah a náchylné na problémy s duplicitným obsahom.

en: Prevents a snippet from being shown in the search results
sk: Zabráni zobrazeniu úryvku vo výsledkoch vyhľadávania

en: Prevents images on a page from being indexed by Google and other search engines
sk: Zabraňuje indexovaniu obrázkov na stránke službou Google a inými vyhľadávacími nástrojmi

en: Prevents pages from being indexed and displayed in search engine result pages
sk: Zabraňuje indexovaniu stránok a ich zobrazovaniu na stránkach s výsledkami vyhľadávania

en: Prevents search engines from following links on the pages
sk: Zabraňuje vyhľadávačom sledovať odkazy na stránkach

en: Prevents search engines from showing Cached links for pages
sk: Zabraňuje vyhľadávačom zobrazovať odkazy vo vyrovnávacej pamäti pre stránky

en: Price
sk: Cena

en: Price Currency
sk: Mena ceny

en: Price Range
sk: Cenové rozpätie

en: Price Valid Until
sk: Cena platí do

en: Primary Taxonomy
sk: Primárna taxonómia

en: Primary Terms
sk: Primárne podmienky

en: Product
sk: Produkt

en: Product Brand
sk: Značka produktu

en: Product Currency
sk: Mena produktu

en: Product In-Stock
sk: Produkt na sklade

en: Product Price
sk: Cena produktu

en: Product SKU
sk: Katalógové číslo produktu

en: Product's SKU of the current product
sk: Katalógové číslo aktuálneho produktu

en: Product's SKU.
sk: Katalógové číslo produktu.

en: Product's brand of the current product
sk: Značka aktuálneho produktu

en: Product's brand.
sk: Značka produktu.

en: Product's price of the current product
sk: Cena aktuálneho produktu

en: Product's price.
sk: Cena produktu.

en: Product's short description of the current product
sk: Krátky popis aktuálneho produktu

en: Product's short description.
sk: Krátky popis produktu.

en: Products
sk: Produkty

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
sk: Produkty označené &ldquo;%s&rdquo;

en: Professionals
sk: Profesionáli

en: Property
sk: Vlastníctvo

en: Proudly display the calculated SEO Score as a badge on the front end. It can be disabled for specific posts in the post editor.
sk: Hrdo zobrazte vypočítané skóre SEO ako odznak na frontende. Dá sa zakázať pre konkrétne články v editore článkov.

en: Provide a detailed description of your organization.
sk: Poskytnite podrobný popis vašej organizácie.

en: Provide relevant details of your company to include in the Organization Schema.
sk: Poskytnite relevantné podrobnosti o vašej spoločnosti, ktoré sa majú zahrnúť do organizačnej schémy.

en: Publication date of the current post/page <strong>OR</strong> specified date on date archives
sk: Dátum zverejnenia aktuálneho článku/stránky <strong>ALEBO</strong> zadaný dátum v archíve dátumu

en: Publish date with custom formatting pattern.
sk: Dátum zverejnenia s vlastným formátovaním.

en: Published Date
sk: Dátum zverejnenia

en: Purge Analytics Cache
sk: Vyčistite vyrovnávaciu pamäť Analytics

en: RSS After Content
sk: RSS za obsahom

en: RSS Before Content
sk: RSS pred obsahom

en: Rank Math Dashboard
sk: Nástenka Rank Math

en: Rank Math Free
sk: Rank Math zadarmo

en: Rank Math Knowledge Base
sk: Rank Math báza znalostí

en: Rank Math Overview
sk: Rank Math Prehľad

en: Rank Math SEO Redirection Debugger
sk: Hodnosť Math SEO Redirection Debugger

en: Rank Math SEO is the Best WordPress SEO plugin with the features of many SEO and AI SEO tools in a single package to help multiply your SEO traffic.
sk: Rank Math SEO je najlepší doplnok WordPress SEO s funkciami mnohých nástrojov SEO a AI SEO v jednom balíku, ktorý vám pomôže znásobiť návštevnosť SEO.

en: Rank Math SEO: Getting error "%1$s" while creating table <code>%2$s</code>. Please contact your server administrator to fix this issue.
sk: Rank Math SEO: Pri vytváraní tabuľky <code>%2$s</code> sa zobrazuje chyba "%1$s". Kontaktujte administrátora servera, aby tento problém vyriešil.

en: Rank Math Team
sk: Rank Math Tím

en: Rank Math [SEO Report] - %s
sk: Hodnotiaca matematika [SEO správa] - %s

en: Rank Math allows you to set a focus keyword for every post and page you write - the option is in the "Meta Box", which appears under the text editor in the screen where you write and edit content.
sk: Rank Math vám umožňuje nastaviť hlavné kľúčové slovo pre každý článok a stránku, ktorú napíšete – možnosť je v „Meta Boxe“, ktorý sa zobrazí pod textovým editorom na obrazovke, kde píšete a upravujete obsah.

en: Rank Math auto-update option is enabled on your site.
sk: Na vašom webe je povolená možnosť automatickej aktualizácie Rank Math.

en: Rank Math cannot be connected because your site URL doesn't appear to be a valid URL. If the domain name contains special characters, please make sure to use the encoded version in the %1$s &amp; %2$s fields on the %3$s page.
sk: Rank Math nie je možné pripojiť, pretože adresa URL vašej lokality sa nezdá byť platnou adresou URL. Ak názov domény obsahuje špeciálne znaky, uistite sa, že používate kódovanú verziu v %1$s &amp; %2$s polia na stránke %3$s.

en: Rank Math could not detect if a robots.txt file exists or not because of a filesystem issue. The file contents entered here may not be applied.
sk: Rank Math nedokázal zistiť, či súbor robots.txt existuje alebo nie, kvôli problému so súborovým systémom. Tu zadaný obsah súboru sa nemusí použiť.

en: Rank Math generates the default Sitemaps only and WPML takes care of the rest. When a search engine bot visits any post/page, it is shown hreflang tag that helps it crawl the translated pages. This is one of the recommended methods by Google. Please %s
sk: Rank Math generuje iba predvolené súbory Sitemap a WPML sa postará o zvyšok. Keď robot vyhľadávacieho nástroja navštívi akýkoľvek článok/stránku, zobrazí sa mu značka hreflang, ktorá mu pomáha prehľadávať preložené stránky. Toto je jedna z metód odporúčaných spoločnosťou Google. Prosím, %s

en: Rank Math has detected a new post type: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a> and <a href="%3$s">the Sitemap</a>.
sk: Rank Math zistil nový typ článku: %1$s. Možno budete chcieť skontrolovať nastavenia <a href="%2$s">Nadpisy &amp; Meta stránka</a> a <a href="%3$s">Sitemap</a>.

en: Rank Math has detected a new post type: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a>.
sk: Rank Math zistil nový typ článku: %1$s. Možno budete chcieť skontrolovať nastavenia <a href="%2$s">Nadpisy &amp; Meta stránka</a>.

en: Rank Math has detected new post types: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a> and <a href="%3$s">the Sitemap</a>.
sk: Rank Math zistil nové typy článkov: %1$s. Možno budete chcieť skontrolovať nastavenia <a href="%2$s">Názvy &amp; Meta stránka</a> a <a href="%3$s">mapu stránky</a>.

en: Rank Math has detected new post types: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a>.
sk: Rank Math zistil nové typy článkov: %1$s. Možno budete chcieť skontrolovať nastavenia <a href="%2$s">Nadpisy &amp; Meta stránka</a>.

en: Rank Math is importing latest data from connected Google Services, %1$s remaining.
sk: Rank Math importuje najnovšie údaje z pripojených služieb Google, zostáva %1$s.

en: Rank Math plugin could not be connected.
sk: Doplnok Rank Math sa nepodarilo pripojiť.

en: Rank Math requires PHP version %s or above. Please update PHP to run this plugin.
sk: Rank Math vyžaduje verziu PHP %s alebo vyššiu. Ak chcete spustiť tento plugin, aktualizujte PHP.

en: Rank Math uses these focus keywords to analyze your on-page content.  It can tell if you've done a good job of optimizing your text to rank for these keywords.
sk: Rank Math používa tieto hlavné kľúčové slová na analýzu obsahu na stránke.  Dokáže určiť, či ste odviedli dobrú prácu pri optimalizácii textu na umiestnenie na tieto kľúčové slová.

en: Rank Your Content With the Power of PRO & A.I.
sk: Ohodnoťte svoj obsah pomocou sily PRO & A.I.

en: Re-create Missing Database Tables
sk: Znovu vytvorte chýbajúce databázové tabuľky

en: Re-create Tables
sk: Znovu vytvorte tabuľky

en: Read <a href="%1$s" target="_blank">this article</a> for detailed instructions on setting up your Google Webmaster account and getting Rank Math to work with the Google Search Console.
sk: Prečítajte si <a href="%1$s" target="_blank">tento článok</a>, kde nájdete podrobný návod na nastavenie účtu Google Webmaster a sprevádzkovanie aplikácie Rank Math s konzolou Google Search Console.

en: Read Only
sk: Iba na čítanie

en: Read more
sk: Čítať viac

en: Ready to switch to Google Analytics 4? %s
sk: Ste pripravení prejsť na službu Google Analytics 4? %s

en: Reasons
sk: Dôvody

en: Rebuild Index
sk: Obnoviť index

en: Rebuild Index for Analytics
sk: Obnovte index pre službu Analytics

en: Recalculate Scores
sk: Prepočítať skóre

en: Recalculating scores for posts %1$s - %2$s...
sk: Prepočítava sa skóre pre články %1$s – %2$s...

en: Receive Analytics reports periodically in email.
sk: Pravidelne dostávajte prehľady služby Analytics e-mailom.

en: Receive periodic SEO Performance reports via email. Once enabled and options are saved, you can see %1$s the preview here%2$s.
sk: Dostávajte pravidelné správy o výkonnosti SEO prostredníctvom e-mailu. Po povolení a uložení možností si môžete pozrieť %1$s ukážku tu%2$s.

en: Recipe
sk: Recept

en: Recipe Ingredients
sk: Ingrediencie na recept

en: Recipe Instructions
sk: Postup prípravy

en: Recipe Video Description
sk: Popis video receptu

en: Recipe Video Name
sk: Názov video receptu

en: Recipe Video Thumbnail
sk: Náhľad video receptu

en: Recipe Yield
sk: Výnos receptu

en: Reconnect
sk: Znovu sa pripojte

en: Records the URLs on which visitors & search engines run into 404 Errors. You can also turn on Redirections to redirect the error causing URLs to other URLs.
sk: Zaznamenáva URL adresy, na ktorých návštevníci a vyhľadávače narazili na chyby 404. Môžete tiež zapnúť Presmerovania na presmerovanie chyby spôsobujúcej URL adresy na iné URL adresy.

en: Redirect
sk: Presmerovanie

en: Redirect Attachments
sk: Presmerovanie príloh

en: Redirect Orphan Attachments
sk: Presmerovanie osirelých príloh

en: Redirect all attachment page URLs to the post they appear in. For more advanced redirection control, use the built-in %s.
sk: Presmerujte všetky URL adresy stránok s prílohami na článok, v ktorom sa nachádzajú. Pre pokročilejšie ovládanie presmerovania použite vstavaný %s.

en: Redirect attachments without a parent post to this URL. Leave empty for no redirection.
sk: Presmerovanie príloh bez nadradeného článku na túto URL adresu. Pre žiadne presmerovanie nechajte prázdne.

en: Redirect non-existent content easily with 301 and 302 status code. This can help improve your site ranking. Also supports many other response codes.
sk: Jednoducho presmerujte neexistujúci obsah pomocou stavového kódu 301 a 302. Môže to pomôcť zlepšiť hodnotenie vašej stránky. Podporuje tiež mnoho ďalších kódov odpovedí.

en: Redirect the current URL
sk: Presmerovať aktuálnu URL adresu

en: Redirect to Homepage
sk: Presmerovanie na domovskú stránku

en: Redirecting from
sk: Presmerovanie z

en: Redirecting in %s seconds...
sk: Presmerovanie za %s sekúnd...

en: Redirection Count
sk: Počet presmerovaní

en: Redirection Debugger
sk: Ladenie presmerovaní

en: Redirection Hits
sk: Počet presmerovaní

en: Redirection ID
sk: Presmerovanie ID

en: Redirection Manager
sk: Správca presmerovania

en: Redirection Settings
sk: Nastavenia presmerovania

en: Redirection Type
sk: Typ presmerovania

en: Redirection URL
sk: Presmerovanie URL adresy

en: Redirection rules successfully deleted.
sk: Pravidlá presmerovania boli úspešne odstránené.

en: Redirection successfully activated.
sk: Presmerovanie bolo úspešne aktivované.

en: Redirection successfully deactivated.
sk: Presmerovanie bolo úspešne deaktivované.

en: Redirection successfully deleted.
sk: Presmerovanie bolo úspešne odstránené.

en: Redirection successfully moved to Trash.
sk: Presmerovanie bolo úspešne presunuté do koša.

en: Redirection successfully restored.
sk: Presmerovanie bolo úspešne obnovené.

en: Redirection updated successfully.
sk: Presmerovanie bolo úspešne aktualizované.

en: Redirections
sk: Presmerovania

en: Redirections Manager
sk: Správca presmerovaní

en: Redirections can be exported to your .htaccess file for faster redirections, in SEO > Settings > Import/Export.
sk: Presmerovania je možné exportovať do vášho súboru .htaccess pre rýchlejšie presmerovanie v SEO > Nastavenia > Import/Export.

en: Referer
sk: Zdroj odkazu

en: Register at Google Search Console and verificate your site by adding the code to <a href="%1$s">Settings &gt; Verificate Tools</a>, then navigate to <a href="%2$s">Settings &gt; Search Console</a> to authenticate and link your site.
sk: Zaregistrujte sa v Google Search Console a overte svoju webovú stránku pridaním kódu do <a href="%1$s">Nastavenia &gt; Nástroje na overovanie</a> a potom prejdite na <a href="%2$s">Nastavenia &gt; Search Console</a> na overenie a prepojenie vašej webovej stránky.

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove /category/ from category archive URLs. %s <br>E.g. <code>example.com/category/my-category/</code> becomes <code>example.com/my-category</code>
sk: Odstráňte /category/ z URL adries archívu kategórií. %s <br>Napr. <code>example.com/kategória/moja-kategória/</code> sa zmení na <code>example.com/moja-kategória</code>

en: Remove Generator Tag
sk: Odstrániť značky generátora

en: Remove Rank Math Transients
sk: Odstrániť Rank Math Transients

en: Remove Schema Markup Data from WooCommerce Shop archive pages.
sk: Odstráňte údaje o značkovaní schémy z archívnych stránok obchodu WooCommerce.

en: Remove Schema Markup on Shop Archives
sk: Odstráňte značku schémy z archívov obchodu

en: Remove Snippet Data
sk: Odstránenie dáta úryvku

en: Remove WooCommerce generator tag from the source code.
sk: Odstrániť značku generátora WooCommerce zo zdrojového kódu.

en: Remove base
sk: Odstrániť základňu

en: Remove category base
sk: Odstrániť základ kategórie

en: Remove custom canonical URL
sk: Odstráňte vlastnú kanonickú adresu URL

en: Remove parent slugs from category URL.
sk: Odstrániť nadradené slugy z URL adresy kategórie.

en: Remove prefix from category URL.
sk: Odstrániť predponu z URL adresy kategórie.

en: Remove prefix like %1$s from product URL chosen at %2$s
sk: Odstráňte predponu ako %1$s z adresy URL produktu vybratej na %2$s

en: Remove redirection
sk: Odstráňte presmerovanie

en: Remove schema data from %s.
sk: Odstránenie údajov schémy z %s.

en: Remove transients
sk: Odstráňte prechodné javy

en: Repeat Count
sk: Počet opakovaní

en: Repeat Frequency
sk: Frekvencia opakovania

en: Reservations
sk: Rezervácie

en: Reset Options
sk: Obnoviť základné nastavenia

en: Response
sk: Odpoveď

en: Response Code
sk: Kód odpovede

en: Response Code Help
sk: Pomocník kódu odpovede

en: Response Message
sk: Správa s odpoveďou

en: Restaurant
sk: Reštaurácia

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Results for %s
sk: Výsledky pre %s

en: Results per page.
sk: Výsledky na stránku.

en: Retirees
sk: Dôchodcovia

en: Review (Unsupported)
sk: Recenzia (nepodporované)

en: Review 404 errors on your site
sk: Kontrola chýb 404 na vašej webovej stránke

en: Review analytics and sitemaps
sk: Skontrolujte analýzy a mapy stránok

en: Rewrite Titles
sk: Prepísať názvy

en: Roadside Assistance
sk: Cestná asistencia

en: Robots Meta
sk: Meta roboty

en: Robots Txt
sk: Roboty TXT

en: Role Manager
sk: Správca rolí

en: Rollback Plugin
sk: Doplnok na vrátenie zmien

en: Romanian
sk: Rumunčina

en: Russian
sk: Ruština

en: Russian Federation
sk: Rusko

en: SEO Analysis for this page
sk: SEO analýza pre túto stránku

en: SEO Analyzer
sk: SEO analyzátor

en: SEO Analyzer data has already been cleared.
sk: Údaje SEO Analyzer už boli vymazané.

en: SEO Analyzer data successfully deleted.
sk: Údaje SEO Analyzer boli úspešne odstránené.

en: SEO Desc
sk: Popis SEO

en: SEO Description
sk: SEO Popis

en: SEO Details
sk: Podrobnosti o SEO

en: SEO Email Reports
sk: SEO e-mailové správy

en: SEO Notice: you just changed the slug of a %1$s and Rank Math has automatically created a redirection. You can edit the redirection by <a href="%2$s">clicking here</a>.
sk: Upozornenie SEO: práve ste zmenili slug %1$s a Rank Math automaticky vytvoril presmerovanie. Presmerovanie môžete upraviť <a href="%2$s">kliknutím sem</a>.

en: SEO Report of Your Website
sk: SEO správa o vašej webovej stránke

en: SEO Score
sk: Skóre SEO

en: SEO Score Position
sk: Pozícia SEO skóre

en: SEO Score Post Types
sk: Typy článkov so SEO hodnotením

en: SEO Score Template
sk: Šablóna SEO hodnotenia

en: SEO Score: Bad
sk: SEO skóre: Zlé

en: SEO Score: Good
sk: SEO skóre: Dobré

en: SEO Score: Ok
sk: Skóre SEO: Ok

en: SEO Settings
sk: Nastavenia SEO

en: SEO Settings for %s
sk: Nastavenia SEO pre %s

en: SEO Settings for Date Archives
sk: Nastavenia SEO pre archívy dátumov

en: SEO Settings for Search Page
sk: Nastavenia SEO pre stránku vyhľadávania

en: SEO Title
sk: Nadpis SEO

en: SEO Titles
sk: SEO tituly

en: SEO Titles &amp; Meta
sk: SEO názvy &amp; meta

en: SEO meta successfully updated in %d item. | SEO meta successfully updated in %d items.
sk[0]: SEO meta úspešne aktualizované v %d položke.
sk[1]: SEO meta úspešne aktualizované v %d položkách.
sk[2]: SEO meta úspešne aktualizované v %d položkách.

en: SEO meta successfully updated in %d posts. The process was stopped as you have used all the credits on your site.
sk: SEO meta úspešne aktualizovaná v %d článkoch. Proces bol zastavený, pretože ste na svojej stránke využili všetky kredity.

en: SEO options related to featured images and media appearing in your post content. %s.
sk: Možnosti SEO týkajúce sa odporúčaných obrázkov a médií, ktoré sa zobrazujú v obsahu článku. %s.

en: Salary
sk: Plat

en: Salary Currency
sk: Mena platu

en: Sales
sk: Predaj

en: Satirical
sk: Satirický

en: Saturday
sk: Sobota

en: Save
sk: Uložiť

en: Save Changes
sk: Uložiť nastavenia

en: Schema
sk: Schéma

en: Schema (Structured Data)
sk: Schéma (štruktúrované dáta)

en: Schema Type
sk: Typ schémy

[ctx: Schema type name in a field description]
en: Article
sk: Článok

en: Screen Content
sk: Obsah obrazovky

en: Search
sk: Hľadať

en: Search Console
sk: Konzola vyhľadávania

en: Search Console Verification Page
sk: Overovacia stránka pre Search Console

en: Search Engine Optimization by Rank Math - https://rankmath.com/
sk: Optimalizácia pre vyhľadávače podľa Rank Math - https://rankmath.com/

en: Search Engine Optimization by Rank Math PRO - https://rankmath.com/
sk: Optimalizácia pre vyhľadávače podľa Rank Math PRO - https://rankmath.com/

en: Search Options
sk: Možnosti vyhľadávania

en: Search Query
sk: Vyhľadávací dopyt

en: Search Results Format
sk: Formát výsledkov vyhľadávania

en: Search Results Title
sk: Názov výsledkov vyhľadávania

en: Search Traffic
sk: Návštevnosť vyhľadávania

en: Search engines may prominently display your contact phone number for mobile users.
sk: Vyhľadávače môžu výrazne zobrazovať vaše kontaktné telefónne číslo pre mobilných používateľov.

en: Search query (only available on search results page)
sk: Vyhľadávací dopyt (dostupné iba na stránke s výsledkami vyhľadávania)

en: Search.
sk: Vyhľadávanie.

en: See your Google Search Console, Analytics and AdSense data without leaving your WP dashboard. %s.
sk: Pozrite si údaje z Google Search Console, Analytics a AdSense bez toho, aby ste museli opustiť ovládací panel WP. %s.

en: Seems like your site URL has changed since you connected to Rank Math.
sk: Zdá sa, že adresa URL vášho webu sa zmenila, odkedy ste sa pripojili k Rank Math.

en: Select Account
sk: Vyberte účet

en: Select Page
sk: Vyberte stránku

en: Select Post Type
sk: Vyberte Typ článku

en: Select Post Types
sk: Vyberte typy článkov

en: Select Product Brand Taxonomy to use in Schema.org & OpenGraph markup.
sk: Vyberte taxonómiu značky produktu, ktorú chcete použiť v značkách Schema.org a OpenGraph.

en: Select Taxonomies
sk: Vybrať taxonómie

en: Select a page
sk: Vyber stránku

en: Select a page on your site where you want to show the LocalBusiness meta data.
sk: Vyberte stránku na svojej webovej stránke, na ktorej chcete zobraziť metaúdaje LocalBusiness.

en: Select custom robots meta for Group archive pages. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
sk: Vyberte vlastné meta roboty pre stránky archívu skupiny. V opačnom prípade sa použije predvolená meta nastavená na karte Globálna meta.

en: Select custom robots meta for author page, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
sk: Vyberte vlastné metadáta robotov pre stránku autora, ako napríklad <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code> atď. V opačnom prípade sa použijú predvolené metadáta nastavené na karte Globálne metadáta.

en: Select custom robots meta for homepage, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
sk: Vyberte vlastných meta robotov pre domovskú stránku, ako napríklad <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code> atď. V opačnom prípade sa použije predvolená meta, ako je nastavená na karte Global Meta.

en: Select custom robots meta, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. for %s archive pages. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
sk: Vyberte vlastné metadáta robotov pre stránku archívu %s, ako napríklad <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code> atď. V opačnom prípade sa použijú predvolené metadáta nastavené na karte Globálne metadáta.

en: Select custom robots meta, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. for single %s pages. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
sk: Vyberte vlastné meta roboty, ako napríklad <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code> atď. pre jednotlivé stránky %s. V opačnom prípade sa použije predvolené meta, ako je nastavené na karte Globálne meta.

en: Select opening hours. You can add multiple sets if you have different opening or closing hours on some days or if you have a mid-day break. Times are specified using 24:00 time.
sk: Vyberte otváracie hodiny. Ak máte v niektorých dňoch rôzne otváracie alebo zatváracie hodiny alebo ak máte prestávku v priebehu dňa, môžete pridať viacero súborov. Časy sa uvádzajú s použitím času 24:00.

en: Select the default list style for the Table of Contents block.
sk: Výber predvoleného štýlu zoznamu pre blok Obsah.

en: Select the page to display the HTML sitemap. Once the settings are saved, the sitemap will be displayed below the content of the selected page.
sk: Vyberte stránku, na ktorej sa má zobraziť mapa stránok HTML. Po uložení nastavení sa mapa webu zobrazí pod obsahom vybranej stránky.

en: Select the post types to be included in the llms.txt file.
sk: Vyberte typy článkov, ktoré majú byť zahrnuté do súboru llms.txt.

en: Select the taxonomies to be included in the llms.txt file.
sk: Vyberte taxonómie, ktoré sa majú zahrnúť do súboru llms.txt.

en: Selected page:
sk: Vybraná stránka:

en: Selected page: <a href="%s" target="_blank" class="rank-math-selected-page">%s</a>
sk: Vybraná stránka: <a href="%s" target="_blank" class="rank-math-selected-page">%s</a>

en: Selected posts to update the data for.
sk: Vybrané články na aktualizáciu údajov.

en: Selected roles will be excluded from the XML &amp; HTML sitemaps.
sk: Vybrané roly budú vylúčené z XML &amp; HTML sitemapy.

en: Self-Hosted Analytics JS File
sk: Samostatne umiestnený analytický súbor JS

en: Send URLs directly to the IndexNow API.
sk: Odosielanie adries URL priamo do rozhrania API služby IndexNow.

en: Seniors
sk: Seniori

en: Separator Character
sk: Oddeľovací znak

en: Separator character or string that appears between breadcrumb items.
sk: Oddeľovací znak alebo reťazec, ktorý sa zobrazuje medzi položkami breadcrumb navigácie.

en: Separator character, as set in the Title Settings
sk: Oddeľovací znak, ako je nastavené v Nastaveniach názvu

en: Serve a custom llms.txt file to guide AI models with posts, terms, and most important content on your website.
sk: Poskytnite vlastný súbor llms.txt, ktorý bude modelom AI pomáhať s článkami, výrazmi a najdôležitejším obsahom na vašej webovej stránke.

en: Served from cache
sk: Podávané z vyrovnávacej pamäte

en: Serves Cuisine
sk: Typ kuchyne

en: Service
sk: Služba

en: Service Type
sk: Typ služby

en: Set Schema: Default (%s)
sk: Nastaviť schému: predvolená (%s)

en: Set Schema: None
sk: Nastaviť schému: Žiadna

en: Set the sitemap options for author archive pages. %s.
sk: Nastavte možnosti mapu stránky pre stránky archívu autorov. %s.

en: Set to follow
sk: Nastaviť na sledovanie

en: Set to index
sk: Nastaviť na index

en: Set to nofollow
sk: Nastaviť na nofollow

en: Set to noindex
sk: Nastaviť na noindex

en: Sets the max number of rows in a log. Set to 0 to disable the limit.
sk: Nastaví maximálny počet riadkov v logu. Nastavením na 0 sa limit vypne.

en: Setting empty archives to <code>noindex</code> is useful for avoiding indexation of thin content pages and dilution of page rank. As soon as a post is added, the page is updated to <code>index</code>.
sk: Nastavenie prázdnych archívov na <code>noindex</code> je užitočné, ak sa chcete vyhnúť indexovaniu stránok s nedostatočným obsahom a zníženiu hodnotenia stránky. Hneď po pridaní článku sa stránka aktualizuje na <code>index</code>.

en: Setting focus keywords for your posts allows Rank Math to analyse the content.
sk: Nastavenie hlavných kľúčových slov zamerania pre vaše články umožňuje Rank Math analyzovať obsah.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Settings could not be imported:
sk: Nastavenia nebolo možné importovať:

en: Settings could not be imported: Upload failed.
sk: Nastavenia sa nepodarilo importovať: Nahrávanie zlyhalo.

en: Settings import failed.
sk: Import nastavení zlyhal.

en: Settings imported successfully.
sk: Nastavenia boli úspešne importované.

en: Settings successfully imported. Your old configuration has been saved as a backup.
sk: Nastavenia boli úspešne importované. Vaša stará konfigurácia bola uložená ako záloha.

en: Setup Wizard
sk: Sprievodca inštaláciou

en: Setup Wizard - Rank Math
sk: Sprievodca nastavením - Rank Math

en: Share anonymous usage data to help us improve Rank Math. No personal info is collected.
sk: Zdieľajte anonymné údaje o používaní, ktoré nám pomôžu zlepšiť Rank Math. Nezhromažďujú sa žiadne osobné údaje.

en: Show Blog Page
sk: Zobraziť stránku blogu

en: Show Blog Page in Breadcrumb.
sk: Zobrazenie stránky blogu v drobečkovej navigácii.

en: Show Category(s)
sk: Zobraziť kategóriu(e)

en: Show Dates
sk: Zobraziť dátumy

en: Show Homepage Link
sk: Zobraziť odkaz na domovskú stránku

en: Show SEO Score to Visitors
sk: Zobrazenie skóre SEO pre návštevníkov

en: Show more
sk: Zobraziť viac

en: Show published dates for each post & page.
sk: Zobraziť zverejnené dátumy pre každý článok a stránku.

en: Show the post/term titles, or the SEO titles in the HTML sitemap.
sk: Zobrazenie názvov článkov/termínov alebo názvov SEO v HTML mape stránky.

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Since you are using an NGINX server, you may need to add the following code to your %s <strong>if your Sitemap pages are not loading</strong>. If you are unsure how to do it, please contact your hosting provider.
sk: Keďže používate server NGINX, možno budete musieť pridať nasledujúci kód do svojho %s <strong>ak sa nenačítavajú stránky mapy webu</strong>. Ak si nie ste istí, ako to urobiť, kontaktujte svojho poskytovateľa hostingu.

en: Single %s Description
sk: Popis pre článok %s

en: Single %s Title
sk: Nadpis pre článok %s

en: Site
sk: Stránka

en: Site Address (URL)
sk: Adresa stránky (URL)

en: Site Description
sk: Popis webovej stránky

en: Site Tagline
sk: Slogan webovej stránky

en: Site Title
sk: Názov webovej stránky

en: Site disconnected successfully.
sk: Webová stránka bola úspešne odpojená.

en: Site token
sk: Token webovej stránky

en: Site wide plugins auto-update option is disabled on your site.
sk: Možnosť automatickej aktualizácie doplnkov pre celú lokalitu je na vašom webe zakázaná.

en: Site-Wide Analysis
sk: Analýza celej webovej stránky

en: Site-wide analysis
sk: Analýza celej webovej stránky

en: Sitemap
sk: Mapa stránok

en: Sitemap Settings
sk: Nastavenia mapy stránky

en: Sitemap URL: %s
sk: URL adresa mapy stránky: %s

en: Sitemaps
sk: Mapy stránok

en: Size: %s
sk: Veľkosť: %s

en: Slack Enhanced Sharing
sk: Vylepšené zdieľanie v službe Slack

en: Slovak
sk: Slovenčina

en: Slovakia
sk: Slovensko

en: Slovenian
sk: Slovinsky

en: Small Business Site
sk: Webová stránka pre malé firmy

en: Snippet
sk: Úryvok

en: Social Media Users
sk: Používatelia sociálnych médií

en: Social Meta
sk: Meta sociálnych sietí

en: Software Application
sk: Softvérová aplikácia

en: Sorry, field is empty which is not allowed.
sk: Ľutujeme, pole je prázdne, čo nie je povolené.

en: Sorry, no post found for given id.
sk: Ľutujeme, pre dané ID sa nenašiel žiadny článok.

en: Sorry, no post id found.
sk: Ľutujeme, nenašlo sa žiadne ID článku.

en: Sorry, no preference found.
sk: Ľutujeme, nenašla sa žiadna preferencia.

en: Sorry, only authenticated users can research the keyword.
sk: Ľutujeme, kľúčové slovo môžu skúmať iba overení používatelia.

en: Sorry, the field contains invalid characters.
sk: Je nám ľúto, pole obsahuje neplatné znaky.

en: Sorry, you are not allowed to create/update redirection.
sk: Ľutujeme, nemáte povolené vytvárať/aktualizovať presmerovanie.

en: Sorry, you are not allowed to create/update schema.
sk: Je nám ľúto, ale nie je povolené vytvárať/aktualizovať schémy.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate plugins for this site.
sk: Ľutujeme, nemáte povolené deaktivovať doplnky pre túto stránku.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post type.
sk: Je nám ľúto, ale tento typ článku nemôžete upravovať.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
sk: Je nám ľúto, ale tento článok nemôžete upravovať.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
sk: Je nám ľúto, ale tento termín nemôžete upravovať.

en: Sorry, you are not authorized to Import/Export the settings.
sk: Je nám ľúto, ale nemáte oprávnenie na import/export nastavení.

en: Sorry, you don't have the required permissions to access this page.
sk: Je nám ľúto, ale nemáte požadované oprávnenia na prístup na túto stránku.

en: Sort By
sk: Zoradiť podľa

en: Spanish
sk: Španielsky

en: Specify a maximum duration in seconds of an animated video preview.
sk: Zadajte maximálne trvanie ukážky animovaného videa v sekundách.

en: Specify a maximum size of image preview to be shown for images on this page.
sk: Zadajte maximálnu veľkosť náhľadu obrázka, ktorý sa má zobraziť pre obrázky na tejto stránke.

en: Specify a maximum text-length, in characters, of a snippet for your page.
sk: Zadajte maximálnu dĺžku úryvku textu na stránke v znakoch.

en: Sports Fans
sk: Športoví fanúšikovia

en: Square
sk: Štvorec

en: Standard
sk: Štandardné

en: Start Date
sk: Dátum začiatku

en: Starts With
sk: Začína s

en: Starts at 1 and increments by 1.
sk: Začína na 1 a zvyšuje sa o 1.

en: Static page is set as the front page (WP Dashboard > Settings > Reading). To add SEO title, description, and meta for the homepage, please click here: %s
sk: Statická stránka je nastavená ako predná strana (WP Dashboard > Nastavenia > Čítanie). Ak chcete pridať názov SEO, popis a meta pre domovskú stránku, kliknite sem: %s

en: Status
sk: Stav

en: Status & Tools
sk: Stav a nástroje

en: Stock Inventory
sk: Skladové zásoby

en: Stop Redirection
sk: Zastaviť presmerovanie

en: Storage Days: %s
sk: Dni uskladnenia: %s

en: Story-telling
sk: Rozprávanie príbehov

en: Strip Category Base
sk: Odstrániť základ kategórie

en: Students
sk: Študenti

en: Subjective
sk: Subjektívne

en: Submit URLs
sk: Odoslanie adries URL

en: Submit posts from these post types automatically to the IndexNow API when a post is published, updated, or trashed.
sk: Odosielanie článkov z týchto typov článkov automaticky do rozhrania API služby IndexNow, keď je článok uverejnený, aktualizovaný alebo zlikvidovaný.

en: Successfully submitted %s URL. | Successfully submitted %s URLs.
sk[0]: %s Adresa URL bola úspešne odoslaná.
sk[1]: %s URL bolí úspešne odoslané.
sk[2]: %s URL bolo úspešne odoslaných.

en: Summary Card
sk: Súhrnná karta

en: Summary Card with Large Image
sk: Súhrnná karta s veľkým obrázkom

en: Sunday
sk: Nedeľa

en: Support Us with a Link
sk: Podporte nás odkazom

en: Swedish
sk: Švédčina

en: TV Enthusiasts
sk: Televízni nadšenci

en: Table of Contents
sk: Obsah

en: Table of Contents Exclude Headings
sk: Obsah Okrem nadpisov

en: Table of Contents List style
sk: Obsah Zoznam štýlu

en: Table of Contents Title
sk: Table of Contents názov

en: Table re-creation started. It might take a couple of minutes.
sk: Začalo sa opätovné vytváranie tabuľky. Môže to trvať niekoľko minút.

en: Tags (advanced)
sk: Značky (rozšírené)

en: Take SEO to the Next Level!
sk: Posuňte SEO na ďalšiu úroveň!

en: Take control over the default settings available for Rank Math Blocks.
sk: Prevezmite kontrolu nad predvolenými nastaveniami dostupnými pre matematické bloky hodnotenia.

en: Take your SEO to the Next Level!
sk: Posuňte svoje SEO na vyššiu úroveň!

en: Tax ID
sk: DIČ

en: Taxonomies:
sk: Taxonómie:

en: Tech Enthusiasts
sk: Technoví nadšenci

en: Technical
sk: Správa o opakovanej úradnej skúške

en: Technical Support
sk: Technická podpora

en: Telephone
sk: Telefón

en: Term Description
sk: Popis výrazu

en: Term meta import failed.
sk: Import meta údajov výrazov zlyhal.

en: Terminate
sk: Ukončiť

en: Terminate the ongoing Content AI Bulk Editing Process to halt any pending modifications and revert to the previous state. The bulk metadata has been generated for %1$d out of %1$d posts so far.
sk: Ukončite prebiehajúci proces hromadnej úpravy AI obsahu, aby ste zastavili všetky čakajúce úpravy a vrátili sa do predchádzajúceho stavu. Doposiaľ boli vygenerované hromadné metadáta pre %1$d z %1$d článkov.

en: Test Connections
sk: Testovanie pripojenia

en: Test and edit your live robots.txt file with our <a href="%1$s" target="_blank">Robots.txt Tester</a>.
sk: Otestujte a upravte svoj aktuálny súbor robots.txt pomocou nášho <a href="%1$s" target="_blank">Testeru robots.txt</a>.

en: Thank you for using <a href="%s" target="_blank">Rank Math</a>
sk: Ďakujeme, že používate <a href="%s" target="_blank">Rank Math</a>

en: The $%1$s is required for variable %2$s.
sk: $%1$s sa vyžaduje pre premennú %2$s.

en: The $id variable is required.
sk: Premenná $id je povinná.

en: The 404 error log is empty.
sk: Log chýb 404 je prázdny.

en: The <code>nofollow</code> attribute <strong>will not be added</strong> for the link if target domain is in this list. Add one per line.
sk: Atribút <code>nofollow</code> <strong>nebude pridaný</strong> pre odkaz, ak je cieľová doména v tomto zozname. Pridajte jeden na riadok.

en: The API endpoint for which the output was generated.
sk: Koncový bod API, pre ktorý bol vygenerovaný výstup.

en: The Google Analytics Console request failed.
sk: Požiadavka konzoly Google Analytics zlyhala.

en: The Google Search Console request failed.
sk: Žiadosť služby Google Search Console zlyhala.

en: The ID of the post initiating the keyword research request.
sk: ID článku, ktorý inicioval požiadavku na vyhľadávanie kľúčových slov.

en: The IndexNow API key proves the ownership of the site. It is generated automatically. You can change the key if it becomes known to third parties.
sk: Kľúč API IndexNow dokazuje vlastníctvo stránky. Generuje sa automaticky. Kľúč môžete zmeniť, ak sa o ňom dozvedia tretie strany.

en: The Organization Name added in Local SEO Settings.
sk: Názov organizácie pridaný v miestnych nastaveniach SEO.

en: The React Settings UI is currently disabled, and the classic settings interface is active. Note: The PHP-based settings interface will be removed in an upcoming release. %1$sEnable the React Settings UI%2$s to switch back.
sk: Rozhranie React Settings UI je momentálne deaktivované a aktívne je klasické rozhranie nastavení. Poznámka: Rozhranie nastavení založené na PHP bude v nadchádzajúcej verzii odstránené. %1$sAktivujte React Settings UI%2$s, aby ste sa vrátili späť.

en: The Role Manager allows you to use WordPress roles to control which of your site users can have edit or view access to Rank Math's settings.
sk: Správca rolí vám umožňuje používať roly WordPress na riadenie toho, ktorí používatelia vášho webu môžu mať prístup k úpravám alebo zobrazeniu nastavení Rank Math.

en: The Simple mode only logs URI and access time, while the Advanced mode creates detailed logs including additional information such as the Referer URL.
sk: V jednoduchom režime sa zaznamenáva len URI adresa a čas prístupu, zatiaľ čo v rozšírenom režime sa vytvárajú podrobné protokoly vrátane ďalších informácií, ako je napríklad URL adresa odkazu.

en: The URL was successfully submitted to the IndexNow API, but the API key will be checked later.
sk: Adresa URL bola úspešne odoslaná do IndexNow API, ale kľúč API bude skontrolovaný neskôr.

en: The URL was successfully submitted to the IndexNow API.
sk: Adresa URL bola úspešne odoslaná do rozhrania API služby IndexNow.

en: The URLs don't belong to the host or the key is not matching the schema in the protocol.
sk: Adresy URL nepatria hostiteľovi alebo kľúč nezodpovedá schéme v protokole.

en: The canonical URL you entered does not seem to be a valid URL. Please double check it in the SEO meta box &raquo; Advanced tab.
sk: Zdá sa, že zadaná kanonická URL adresa nie je platná. Prosím, overte to 2x v SEO meta boxe &raquo; na karte Pokročilé.

en: The content of the new post.
sk: Obsah nového článku.

en: The country for which the keyword should be researched.
sk: Krajina, pre ktorú sa má kľúčové slovo vyhľadávať.

en: The current theme does not have "post-thumbnails" support.
sk: Súčasná téma nemá podporu "náhľady článkov".

en: The error log cannot be retrieved.
sk: Protokol chýb sa nedá načítať.

en: The error log cannot be retrieved: Error log file is too large.
sk: Protokol chýb sa nedá získať: Súbor protokolu chýb je príliš veľký.

en: The featured image should be at least 200 by 200 pixels to be picked up by Facebook and other social media sites.
sk: Ilustračný obrázok by mal mať veľkosť aspoň 200 na 200 pixelov, aby ho zachytil Facebook a ďalšie stránky sociálnych médií.

en: The format of the tables array has changed. Please update your code accordingly.
sk: Formát tabuľky sa zmenil. Aktualizujte svoj kód podľa toho.

en: The input provided is invalid. Please check the format and try again.
sk: Zadaný vstup je neplatný. Skontrolujte formát a skúste to znova.

en: The key was invalid (e.g. key not found, file found but key not in the file).
sk: Kľúč bol neplatný (napr. kľúč sa nenašiel, súbor sa našiel, ale kľúč sa v súbore nenachádza).

en: The keyword to be researched.
sk: Kľúčové slovo, ktoré sa má preskúmať.

en: The last 100 IndexNow API requests.
sk: Posledných 100 požiadaviek API IndexNow.

en: The list of urls to submit to the Instant Indexing API.
sk: Zoznam URL adries, ktoré sa majú odoslať do rozhrania API pre okamžité indexovanie.

en: The output index to delete, applicable only to the Chat endpoint.
sk: Výstupný index, ktorý sa má odstrániť, platí len pre koncový bod Chat.

en: The output was stopped as it was identified as potentially unsafe by the content filter.
sk: Výstup bol zastavený, pretože ho filter obsahu identifikoval ako potenciálne nebezpečný.

en: The parameters used to generate the AI output.
sk: Parametre použité na generovanie výstupu AI.

en: The post could not be found.
sk: Článok sa nepodarilo nájsť.

en: The price range of the business, for example $$$.
sk: Cenové rozpätie podniku, napríklad $$$.

en: The process may take a few minutes if you have a large number of posts or pages <a href="%2$s" target="_blank">Learn more about the import process here.</a>
sk: Ak máte veľký počet článkov alebo stránok, môže proces trvať niekoľko minút <a href="%2$s" target="_blank">Viac informácií o procese importu nájdete tu.</a>

en: The prompt data to be saved in the database.
sk: Údaje promptu, ktoré sa majú uložiť do databázy.

en: The redirection you are trying to create may cause an infinite loop. Please check the source and destination URLs. The redirection has been deactivated.
sk: Presmerovanie, ktoré sa pokúšate vytvoriť, môže spôsobiť nekonečnú slučku. Skontrolujte zdrojové a cieľové adresy URL. Presmerovanie bolo deaktivované.

en: The redirection you are trying to update may cause an infinite loop. Please check the source and destination URLs.
sk: Presmerovanie, ktoré sa pokúšate aktualizovať, môže spôsobiť nekonečnú slučku. Skontrolujte zdrojové a cieľové adresy URL.

en: The request was invalid.
sk: Žiadosť bola neplatná.

en: The selected prompt to be updated in the recent prompts.
sk: Vybraný prompt, ktorý sa má aktualizovať v posledných promptoch.

en: The service is temporarily unavailable. Please try again later.
sk: Služba je dočasne nedostupná. Skúste to prosím neskôr.

en: The standard permalink structure is pretty ugly - WordPress generates offputting URLs like: http://www.yoursite.com/?p=99
sk: Štandardná štruktúra trvalého odkazu je dosť škaredá - WordPress produkuje nevhodné URL adresy ako: http://www.yoursite.com/?p=99

en: The tagline is the second option.  Choose a tagline that summarizes your site in a few words.  The tagline is also a good place to use your main keyword.
sk: Slogan je druhá možnosť. Vyberte slogan, ktorý zhrnie vašu webovú stránku niekoľkými slovami. Slogan je tiež dobrým miestom na použitie hlavného kľúčového slova.

en: The title of the new post.
sk: Názov nového článku.

en: The variable has already been registered.
sk: Premenná už bola zaregistrovaná.

en: There are %s published posts where the primary focus keyword does not appear in the post title.
sk: Existuje %s zverejnených článkov, v ktorých sa v názve článku nenachádza hlavné kľúčové slovo.

en: There are %s with no focus keyword set.
sk: Existujú %s bez nastaveného hlavného kľúčového slova.

en: There are no redirection to import.
sk: Neexistujú žiadne presmerovania na import.

en: There is a new version of Content AI available! %s the Rank Math SEO plugin to use this feature.
sk: K dispozícii je nová verzia Content AI! %s doplnok Rank Math SEO na použitie tejto funkcie.

en: There is a problem with the Google auth token. Please <a href="%1$s" class="button button-link rank-math-reconnect-google">reconnect your app</a>
sk: Vyskytol sa problém s overovacím tokenom Google. <a href="%1$s" class="button button-link rank-math-reconnect-google">znova pripojte svoju aplikáciu</a>

en: There was an issue scheduling a single action required for Analytics; if the problem persists, please contact our support team.
sk: Vyskytol sa problém s plánovaním jednej akcie potrebnej pre službu Analytics; ak problém pretrváva, kontaktujte náš tím podpory.

en: There was an issue scheduling the async action required for Analytics; if the problem persists, please contact our support team.
sk: Vyskytol sa problém s plánovaním asynchrónnej akcie potrebnej pre službu Analytics; ak problém pretrváva, kontaktujte náš tím podpory.

en: There was an issue scheduling the recurring action required for Analytics; if the problem persists, please contact our support team.
sk: Vyskytol sa problém s plánovaním opakovanej akcie potrebnej pre službu Analytics; ak problém pretrváva, kontaktujte náš tím podpory.

en: There was an issue unscheduling a background action related to Analytics; if the problem persists, please contact our support team.
sk: Vyskytol sa problém so zrušením plánovania akcie na pozadí súvisiacej s nástrojom Analytics; ak problém pretrváva, kontaktujte náš tím podpory.

en: This KML File is generated by <a href="%s" target="_blank">Rank Math WordPress SEO Plugin</a>. It is used to provide location information to Google.
sk: Tento súbor KML generuje <a href="%s" target="_blank">Rank Math WordPress SEO plugin</a>. Používa sa na poskytovanie informácií o polohe spoločnosti Google.

en: This XML Sitemap Index file contains <strong>%s</strong> sitemaps.
sk: Tento súbor XML index Mapy stránky bsahuje <strong>%s</strong> mapy stránky.

en: This XML Sitemap contains <strong>%s</strong> URLs.
sk: Tento súbor XML Mapa stránky obsahuje URL adresy<strong>%s</strong>.

en: This XML Sitemap is generated by <a href="%s" target="_blank">Rank Math WordPress SEO Plugin</a>. It is what search engines like Google use to crawl and re-crawl posts/pages/products/images/archives on your website.
sk: Tento súbor Mapy stránky vo formáte XML je vygenerovaný <a href="%s" target="_blank">Rank Math WordPress SEO Pluginom</a>. To je to, čo vyhľadávače ako Google používajú na prehľadávanie a opätovné prehľadávanie článkov/stránok/produktov/obrázkov/archívov na vašej webovej stránke.

en: This action is IRREVERSIBLE.
sk: Táto akcia je NEVRATNÁ.

en: This email was sent to you as a registered member of %s.
sk: Tento e-mail vám bol odoslaný ako registrovanému členovi %s.

en: This feature enables the default primary tone or writing style that characterizes your content. You can override this in individual tools.
sk: Táto funkcia umožňuje predvolený primárny tón alebo štýl písania, ktorý charakterizuje váš obsah. Môžete to prepísať v jednotlivých nástrojoch.

en: This feature is not available on the localhost.
sk: Táto funkcia nie je dostupná na localhoste.

en: This feature is only available for Content AI subscribers.
sk: Táto funkcia je dostupná len pre predplatiteľov Content AI.

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: This is an automated email to let you know that there is an update available for the Rank Math SEO plugin installed on: %s
sk: Toto je automatický e-mail, ktorý vás informuje, že je k dispozícii aktualizácia pre doplnok Rank Math SEO nainštalovaný na: %s

en: This is the number of pageviews carried out by visitors from Search Engines.
sk: Toto je počet zobrazení stránky uskutočnených návštevníkmi z vyhľadávačov.

en: This looks nice for readers - and it gets your keywords into the URL (keywords in the URL is a ranking factor).
sk: Pre čitateľov to vyzerá pekne – a vaše kľúčové slová to dostane do URL adresy (kľúčové slová v URL adrese sú faktorom hodnotenia).

en: This module is available in the PRO version.
sk: Tento modul je dostupný vo verzii PRO.

en: This option cannot be changed since your theme has added the support for Rank Math Breadcrumbs using: %s
sk: Túto možnosť nie je možné zmeniť, pretože do vašej témy bola pridaná podpora pre strúhanku s hodnotením matematiky pomocou: %s

en: This option lets you set the default audience that usually reads your content. You can override this in individual tools.
sk: Táto možnosť vám umožňuje nastaviť predvolené publikum, ktoré zvyčajne číta váš obsah. Môžete to prepísať v jednotlivých nástrojoch.

en: This option lets you set the default language for content generated using Content AI. You can override this in individual tools.
sk: Táto možnosť vám umožňuje nastaviť predvolený jazyk pre obsah generovaný pomocou Content AI. Môžete to prepísať v jednotlivých nástrojoch.

en: This option will replace the "?p=99" part of the URL with the post's title, like this: http://www.yoursite.com/my-amazing-post-title/
sk: Táto možnosť nahradí časť URL adresy „?p=99“ názvom článku, napríklad takto: http://www.yoursite.com/my-amazing-post-title/

en: This tab contains General settings related to the XML sitemaps.
sk: Táto karta obsahuje všeobecné nastavenia súvisiace s mapami stránok XML.

en: This tab contains SEO options for BuddyPress Group pages.
sk: Táto karta obsahuje možnosti SEO pre stránky BuddyPress Group.

en: This tab contains settings related to the HTML sitemap.
sk: Táto karta obsahuje nastavenia týkajúce sa mapy stránky HTML.

en: This tool will calculate the SEO score for the posts/pages that have a Focus Keyword set. Note: This process may take some time and the browser tab must be kept open while it is running.
sk: Tento nástroj vypočíta skóre SEO pre články/stránky, ktoré majú nastavené havné kľúčové slovo. Poznámka: Tento proces môže trvať určitý čas a počas jeho vykonávania musí byť otvorená karta prehliadača.

en: This update will install a beta version of Rank Math.
sk: Táto aktualizácia nainštaluje beta verziu Rank Math.

en: Thumbnail for Facebook
sk: Náhľad pre Facebook

en: Thursday
sk: Štvrtok

en: Ticket URL
sk: URL adresa tiketu

en: Time
sk: Čas

en: Time format used in the contact shortcode.
sk: Formát času použitý v shortcode kontaktu.

en: Time to read
sk: Čas na čítanie

en: Title
sk: Názov

en: Title attribute format
sk: Formát atribútu názvu

en: Title for %s archive pages.
sk: Názov pre archívne stránky %s.

en: Title of the current post/page
sk: Názov aktuálneho článku/stránky

en: Title of the parent page of the current post/page
sk: Názov nadriadenej stránky aktuálneho článku/stránky

en: Title of the site
sk: Názov webovej stránky

en: Title of your site when shared on Facebook, Twitter and other social networks.
sk: Názov vašej webovej stránky pri zdieľaní na Facebooku, Twitteri a iných sociálnych sieťach.

en: Title tag for %s archives
sk: Značka názvu pre archívy %s

en: Title tag for groups
sk: Názov značky pre skupiny

en: Title tag on 404 Not Found error page.
sk: Značka Názov na chybovej stránke 404 Not Found.

en: Title tag on author archives. SEO options for specific authors can be set with the meta box available in the user profiles.
sk: Značka názvu v archívoch autora. Možnosti SEO pre konkrétnych autorov možno nastaviť pomocou meta poľa dostupného v profiloch používateľov.

en: Title tag on day/month/year based archives.
sk: Označenie názvu v archívoch založených na deň/mesiac/rok.

en: Title tag on search results page.
sk: Značka Názov na stránke s výsledkami vyhľadávania.

en: Titles
sk: Nadpisy

en: Titles & Meta Settings
sk: Nastavenia nadpisov a meta

en: Titles &amp; Meta
sk: Názvy &amp; Meta

en: To
sk: Na

en: To configure meta tags for your media attachment pages, you need to first %s to parent.
sk: Ak chcete nakonfigurovať metaznačky pre stránky s prílohami médií, musíte najprv %s pre rodičov.

en: To ensure your site is always on the latest, most up-to-date version of Rank Math - we recommend logging into the admin area to update the plugin as soon as possible: %s
sk: Aby ste zaistili, že vaša stránka bude mať vždy najnovšiu a najaktuálnejšiu verziu Rank Math – odporúčame vám čo najskôr sa prihlásiť do oblasti správcu a aktualizovať doplnok: %s

en: To properly rebuild Analytics posts in secondary languages, please disable the %1$s when using a different domain per language.
sk: Ak chcete správne obnoviť články služby Analytics v sekundárnych jazykoch, vypnite %1$s pri použití inej domény pre každý jazyk.

en: To update your email preferences, %s.
sk: Ak chcete aktualizovať predvoľby e-mailu, %s.

en: Toggle bar.
sk: Prepínacie tlačidlo.

en: Token exists
sk: Token existuje

en: Too Many Requests
sk: Príliš veľa žiadostí

en: Too Many Requests (potential Spam).
sk: Príliš veľa požiadaviek (potenciálny spam).

en: Too many requests.
sk: Príliš veľa požiadaviek.

en: Top 3 Positions
sk: Top 3 pozície

en: Top Admin Bar
sk: Horný panel správcu

en: Total Clicks
sk: Celkový počet kliknutí

en: Total Impressions
sk: Celkový počet zobrazení

en: Total Keywords
sk: Celkový počet kľúčových slov

en: Total Time
sk: Celkový čas

en: Total Time:
sk: Celkový čas:

en: Total number of 404 pages opened by the users.
sk: Celkový počet 404 stránok otvorených používateľmi.

en: Total number of Redirections created in the Rank Math.
sk: Celkový počet presmerovaní vytvorených v hodnotení hodnotenia.

en: Total number of hits received by all the Redirections.
sk: Celkový počet prístupov prijatých všetkými presmerovaniami.

en: Total number of keywords your site ranks for within top 100 positions.
sk: Celkový počet kľúčových slov, na ktoré sa vaša webová stránka umiestňuje na prvých 100 pozíciách.

en: Total number visits received on all the 404 pages.
sk: Celkový počet návštev prijatých na všetkých 404 stránkach.

en: Track 500 Keywords
sk: Sledujte 500 kľúčových slov

en: Track page and keyword rankings with the Advanced Analytics module
sk: Sledujte hodnotenie stránok a kľúčových slov pomocou modulu Advanced Analytics

en: Trash
sk: Kôš

en: Travelers
sk: Cestovatelia

en: Tuesday
sk: Utorok

en: Turkish
sk: Turecký

en: Turn ON to ignore all query parameters (the part after a question mark in a URL) when logging 404 errors.
sk: Zapnite, aby sa pri protokolovaní chýb 404 ignorovali všetky parametre dotazu (časť za otáznikom v URL adrese).

en: Turn on email reports.
sk: Zapnite e-mailové správy.

en: Turning off breadcrumbs will hide breadcrumbs inserted in template files too.
sk: Vypnutím breadcrumbs sa skryjú aj breadcrumbs vložené do súborov šablón.

en: Twitter Card Type
sk: Typ Twitter karty

en: Twitter Username
sk: Používateľské meno na Twitter

en: Twitter username (without @)
sk: Používateľské meno na Twitter (bez @)

en: Type
sk: Typ

en: UK English
sk: Britská Angličtina

en: URL
sk: URL adresa

en: URL Hits
sk: URL Návštev

en: URL of the current post/page
sk: URL adresa aktuálneho článku/stránky

en: URL of the item.
sk: URL adresa položky.

en: URL of your website or your company’s website.
sk: URL vašej webovej stránky alebo webovej stránky vašej spoločnosti.

[ctx: URL slug placeholder]
en: hello-world
sk: ahoj-svet

en: URL to get HTML tags for.
sk: URL, pre ktorú chcete získať značky HTML.

en: US English
sk: Americká Angličtina

en: Unable to connect Rank Math.
sk: Nie je možné sa pripojiť k Rank Math.

en: Unable to create backup this time.
sk: Tentoraz sa nepodarilo vytvoriť zálohu.

en: Unable to perform action this time.
sk: Tentoraz nie je možné vykonať akciu.

en: Unable to validate Rank Math SEO registration data.
sk: Nepodarilo sa overiť registračné údaje SEO pre matematiku hodnotenia.

en: Unauthorized request. The client credentials are invalid.
sk: Neoprávnená požiadavka. Prihlasovacie údaje klienta sú neplatné.

en: Unexpected API response.
sk: Neočakávaná odpoveď API.

en: Unfortunately, the standard WordPress tagline is "Just Another WordPress site."  That's pretty sloppy looking, and it does nothing for your SEO.  In fact, it's actually a security risk - it makes it easy for hackers with a WordPress exploit to locate your site with an automated search.
sk: Bohužiaľ, štandardný slogan WordPress je „Iba ďalšia webová stránka WordPress“.  Vyzerá to dosť nedbale a pre vaše SEO to nič nerobí.  V skutočnosti je to vlastne bezpečnostné riziko – uľahčuje to hackerom s WordPress exploit nájsť vaše stránky s automatickým vyhľadávaním.

en: United Kingdom
sk: Spojené kráľovstvo

en: United States Of America
sk: Spojené štáty americké

en: Universal Analytics (UA) is no longer supported. Please connect your Google Analytics GA4 account by navigating to %1$sGeneral Settings → Analytics%2$s. For more details, refer to this guide: %3$sHow to Use Google Analytics 4 (GA4) Property with Rank Math%4$s.
sk: Služba Universal Analytics (UA) už nie je podporovaná. Pripojte svoje konto Google Analytics GA4 tak, že prejdete na %1$sVšeobecné nastavenia → Analytics%2$s. Podrobnejšie informácie nájdete v tejto príručke: %3$sAko používať vlastnosť Google Analytics 4 (GA4) s funkciou Rank Math%4$s.

en: Unknown error, call get_response() to find out what happened.
sk: Neznáma chyba, zavolajte get_response(), aby ste zistili, čo sa stalo.

en: Unknown error.
sk: Neznáma chyba.

en: Unlimited Websites
sk: Neobmedzené webové stránky

en: Unlimited personal websites
sk: Neobmedzené osobné webové stránky

en: Unordered
sk: Bez poradia

en: Unprocessable Entity
sk: Nespracovateľný subjekt

en: Unpublish when expired
sk: Zrušiť zverejnenie po dátume vypršania

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Update SEO Scores
sk: Aktualizácia skóre SEO

en: Update data manually
sk: Aktualizujte údaje manuálne

en: Upgrade
sk: Aktualizovať

en: Uploaded file could not be read.
sk: Odovzdaný súbor sa nepodarilo prečítať.

en: Url
sk: Url adresa

en: Usage Tracking
sk: Sledovanie používania

en: Use our revolutionary SEO Analyzer to scan your website for SEO errors
sk: Použite náš revolučný SEO Analyzer na skenovanie SEO chýb na vašom webe

en: Use the %1$s button to verify that the key is accessible for search engines. Clicking on it should open the key file in your browser and show the API key.
sk: Pomocou tlačidla %1$s overte, či je kľúč prístupný pre vyhľadávače. Kliknutím naň by sa mal súbor s kľúčom otvoriť v prehliadači a zobraziť kľúč API.

en: Use the <code>[rank_math_contact_info]</code> shortcode to display contact information in a nicely formatted way. You should also claim your business on Google if you have not already.
sk: Použite krátky kód <code>[rank_math_contact_info]</code> na zobrazenie kontaktných informácií v peknej forme. Ak ste tak ešte neurobili, mali by ste si tiež nárokovať svoju firmu na Googli.

en: Use the Focus Keyword as the default text for the links instead of the post titles.
sk: Použite cieľové kľúčové slovo ako predvolený text pre odkazy namiesto názvov článku.

en: Use the following code in your theme template files to display breadcrumbs.
sk: Na zobrazenie omrviniek použite nasledujúci kód v súboroch šablóny témy.

en: Use this shortcode to display the HTML sitemap.
sk: Tento krátky kód použite na zobrazenie mapy stránky HTML.

en: User meta import failed.
sk: Import meta údajov používateľov zlyhal.

en: User preferences.
sk: Predvoľby používateľa.

en: User wallet not found.
sk: Používateľská peňaženka sa nenašla.

en: User-Agent
sk: Používateľský agent

en: Using a 302 <em>temporary</em> redirection is useful when you want to test a new page for client feedback temporarily without affecting the SEO scores of the original page.
sk: Použitie <em>dočasného</em> presmerovania 302 je užitočné, keď chcete dočasne otestovať novú stránku pre spätnú väzbu od klientov bez ovplyvnenia skóre SEO pôvodnej stránky.

en: VAT ID
sk: IČ DPH

en: Variable
sk: Premenné

en: Variable Required
sk: Premenná je povinná.

en: Variable names can only contain alphanumeric characters, underscores and dashes.
sk: Názvy premenných môžu obsahovať iba alfanumerické znaky, podčiarkovníky a pomlčky.

en: Venezuela, Bolivarian Republic Of
sk: Venezuela, Bolívarská republika

en: Venue Name
sk: Názov miesta konania

en: Venue URL
sk: URL adresa miesta konania

en: Verify auto-updates are enabled for Rank Math
sk: Skontrolujte, či sú povolené automatické aktualizácie pre matematiku hodnotenia

en: Verify site ownership on Google Search Console in a single click
sk: Overte vlastníctvo stránok v službe Google Search Console jediným kliknutím

en: Verify the presence of focus keywords in your post titles
sk: Overte prítomnosť kľúčových slov zamerania v názvoch článkov

en: Version
sk: Verzia

en: Version Control
sk: Kontrola verzií

en: Video Creators
sk: Tvorcovia videa

en: Video Preview
sk: Videoprezentácia

en: Video Settings imported successfully.
sk: Nastavenia videa boli úspešne importované.

en: Viet Nam
sk: Vietnam

en: View
sk: Zobraziť

en: View Redirection
sk: Zobraziť presmerovanie

en: View Report
sk: Zobraziť správu

en: WC Product
sk: WC produkt

en: Warning:
sk: Varovanie:

en: Warning: you have more than %d active redirections. Exporting them to your .htaccess file may cause performance issues.
sk: Upozornenie: Máte viac ako %d aktívnych presmerovaní. Ich export do súboru .htaccess môže spôsobiť problémy s výkonom.

en: We can't show any link suggestions for this post. Try selecting categories and tags for this post, and mark other posts as Pillar Content to make them show up here.
sk: Pre tento článok nemôžeme zobraziť žiadne návrhy odkazov. Skúste vybrať kategórie a značky pre tento článok a označte ostatné články ako hlavný obsah, aby sa tu zobrazovali.

en: We do not store any of the data from your Google account on our servers, everything is processed & stored on your server. We take your privacy extremely seriously and ensure it is never misused. %s
sk: Na našich serveroch neukladáme žiadne údaje z vášho účtu Google, všetko sa spracúva a ukladá na vašom serveri. Vaše súkromie berieme mimoriadne vážne a zabezpečujeme, aby nikdy nedošlo k jeho zneužitiu. %s

en: We would love to get your feedback! It's essential for our continued development. Please consider taking a moment to leave a review of your experience on Trustpilot.
sk: Radi by sme získali vašu spätnú väzbu! Je to nevyhnutné pre náš ďalší rozvoj. Prosím, venujte chvíľu času a napíšte recenziu o vašej skúsenosti na Trustpilot.

en: We would love to get your feedback! It's essential for our continued development. Please consider taking a moment to leave us a review.
sk: Radi by sme získali vašu spätnú väzbu! Je to nevyhnutné pre náš ďalší rozvoj. Prosím, venujte chvíľku času a napíšte nám recenziu.

en: Webmaster Tools
sk: Nástroje pre webmasterov

en: Webshop
sk: Internetový obchod

en: Website Alternate Name
sk: Alternatívny názov webovej stránky

en: Website Name
sk: Názov webovej stránky

en: Wednesday
sk: Streda

en: When a featured image or an OpenGraph Image is not set for individual posts/pages/CPTs, this image will be used as a fallback thumbnail when your post is shared on Facebook. The recommended image size is 1200 x 630 pixels.
sk: Ak nie je odporúčaný obrázok alebo obrázok OpenGraph nastavený pre jednotlivé články/stránky/CPT, tento obrázok sa použije ako záložný náhľad pri zdieľaní vášho článku na Facebooku. Odporúčaná veľkosť obrázka je 1200 x 630 pixelov.

en: When the option is enabled and a %s is shared on Slack, additional information will be shown (estimated time to read and author).
sk: Keď je možnosť povolená a %s je zdieľané na Slacku, zobrazia sa ďalšie informácie (odhadovaný čas na čítanie a autor).

en: When the option is enabled and a page is shared on Slack, additional information will be shown (estimated time to read).
sk: Keď je táto možnosť povolená a stránka je zdieľaná v službe Slack, zobrazia sa ďalšie informácie (odhadovaný čas na prečítanie).

en: When the option is enabled and a product is shared on Slack, additional information will be shown (price & availability).
sk: Keď je táto možnosť povolená a produkt je zdieľaný v službe Slack, zobrazia sa ďalšie informácie (cena a dostupnosť).

en: When the option is enabled and a product is shared on Slack, additional information will be shown (price).
sk: Keď je táto možnosť povolená a produkt je zdieľaný v službe Slack, zobrazia sa ďalšie informácie (cena).

en: When the option is enabled and a term from this taxonomy is shared on Slack, additional information will be shown (the total number of items with this term).
sk: Keď je táto možnosť povolená a termín z tejto taxonómie je zdieľaný v službe Slack, zobrazia sa ďalšie informácie (celkový počet položiek s týmto termínom).

en: When the option is enabled and an author archive is shared on Slack, additional information will be shown (name & total number of posts).
sk: Keď je táto možnosť povolená a archív autora je zdieľaný na Slacku, zobrazia sa ďalšie informácie (meno a celkový počet článkov).

en: Whether the object has a redirect or not
sk: Či má objekt presmerovanie alebo nie

en: Why do this?
sk: Prečo to robiť?

en: With the 404 monitor you can see where users and search engines are unable to find your content.
sk: S monitorom 404 môžete vidieť, kde používatelia a vyhľadávacie nástroje nemôžu nájsť váš obsah.

en: WooCommerce Product
sk: WooCommerce produkt

en: WordPress Address (URL)
sk: WordPress adresa (URL)

en: WordPress Dashboard > Settings > Permalinks > Product permalinks Example: default: /product/accessories/action-figures/acme/ - becomes: /accessories/action-figures/acme/
sk: WordPress Dashboard > Nastavenia > Trvalé odkazy > Trvalé odkazy produktu Príklad: predvolené: /product/accessories/action-figures/acme/ - sa zmení na: /accessories/action-figures/acme/

en: WordPress General Settings
sk: Všeobecné nastavenia WordPress

en: WordPress's internal cron system is disabled via %s. Please ensure a real cron job is set up, otherwise scheduled features like Analytics may not work correctly.
sk: Interný systém cron WordPress je vypnutý prostredníctvom %s. Uistite sa, že je nastavená skutočná úloha cronu, inak naplánované funkcie, ako napríklad Analytics, nemusia fungovať správne.

en: Worldwide
sk: Celosvetovo

en: Write Image Alt Text with AI
sk: Písať text alt obrázka pomocou AI

en: Write SEO Description with AI
sk: Napíšte popis SEO pomocou AI

en: Write SEO Title & Description with AI
sk: Napíšte názov a popis SEO pomocou AI

en: Write SEO Title with AI
sk: Napíšte názov SEO pomocou AI

en: Writers
sk: Spisovatelia

en: Written by
sk: Napísané

en: XML Sitemap %1$s %2$s
sk: XML mapa stránky %1$s %2$s

en: XML sitemaps are a special type of text file that tells search engines about the structure of your site. They're a list of all the resources (pages and files) you would like the search engine to index. You can assign different priorities, so certain pages will be crawled first. Before XML sitemaps, search engines were limited to indexing the content they could find by following links. That's still an important feature for search engine spiders, but XML sitemaps have made it easier for content creators and search engines to collaborate.
sk: XML mapy stránok sú špeciálnym typom textového súboru, ktorý informuje vyhľadávače o štruktúre vašej webovej stránky. Je to zoznam všetkých zdrojov (stránok a súborov), ktoré chcete, aby vyhľadávač indexoval. Môžete priradiť rôzne priority, takže určité stránky budú prehľadané ako prvé. Pred súbormi XML sitemap boli vyhľadávače obmedzené na indexovanie obsahu, ktorý mohli nájsť sledovaním odkazov. To je stále dôležitá funkcia pre vyhľadávače, ale mapy stránok XML uľahčili spoluprácu tvorcom obsahu a vyhľadávačmi.

en: Yandex Verification ID
sk: ID overenia Yandex

en: Yandex.Webmaster Page
sk: Stránka Yandex.Webmaster

en: Yes, I want better SEO
sk: Áno, chcem lepšie SEO

en: Yes, I want to learn more
sk: Áno, chcem sa dozvedieť viac

en: Yes, you deserve it
sk: Áno, zaslúžiš si to

en: Yoast Block Converter
sk: Konvertor blokov Yoast

en: You are about to delete all the previously imported data.
sk: Chystáte sa vymazať všetky predtým importované údaje.

en: You are about to delete your 90 days cache.
sk: Chystáte sa vymazať vyrovnávaciu pamäť 90 dní.

en: You are not allowed to deactivate this plugin: %s.
sk: Nemáte povolené deaktivovať tento doplnok: %s.

en: You are not authorized to perform this action.
sk: Na vykonanie tejto akcie nemáte oprávnenie.

en: You are using the outdated WordPress, please update it to version %s or higher.
sk: Používate zastaraný WordPress, aktualizujte ho na verziu %s alebo vyššiu.

en: You can also activate, deactivate, or delete multiple items at once using the Bulk Actions dropdown.
sk: Pomocou rozbaľovacej ponuky Hromadné akcie môžete tiež aktivovať, deaktivovať alebo odstrániť viacero položiek naraz.

en: You can also redirect or delete multiple items at once. Selecting multiple items to redirect allows you to redirect them to a single URL.
sk: Môžete tiež presmerovať alebo odstrániť viacero položiek naraz. Výber viacerých položiek na presmerovanie vám umožňuje presmerovať ich na jednu URL adresu.

en: You can customize the display of this screen's contents in a number of ways:
sk: Zobrazenie obsahu tejto obrazovky môžete prispôsobiť viacerými spôsobmi:

en: You can decide how many items to list per screen using the Screen Options tab.
sk: Pomocou karty Možnosti obrazovky môžete rozhodnúť, koľko položiek sa má zobraziť na jednej obrazovke.

en: You can hide/display columns based on your needs.
sk: Môžete skryť/zobraziť stĺpce podľa svojich potrieb.

en: You can integrate the Google Search Console with Rank math in the <a href="%1$s" target="_blank">Search Console tab</a>. of Rank Math's General Settings menu.
sk: Google Search Console môžete integrovať s Rank Math na <a href="%1$s" target="_blank">karte Search Console</a>. z menu Všeobecných nastavení Rank Math.

en: You can reorder the list by clicking on the column headings.
sk: Poradie zoznamu môžete zmeniť kliknutím na nadpisy stĺpcov.

en: You can search items using the search form at the top.
sk: Položky môžete vyhľadávať pomocou vyhľadávacieho formulára v hornej časti.

en: You can use the separator character in titles by inserting <code>%separator%</code> or <code>%sep%</code> in the title fields.
sk: Znak oddeľovača môžete použiť v názvoch vložením <code>%separator%</code> alebo <code>%sep%</code> do polí názvu.

en: You cant access this page.
sk: Nemáte prístup na túto stránku.

en: You do not have permission to edit the .htaccess file.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať súbor .htaccess.

en: You have not entered a tagline yet. It is a good idea to choose one. %1$sYou can fix this in the customizer%2$s.
sk: Ešte ste nezadali slogan. Je dobré si jeden vybrať. %1$s Môžete to opraviť v nástroji na prispôsobenie %2$s.

en: You have not given the permission to fetch this data. Please <a href="%s">reconnect</a> with all required permissions.
sk: Neudelili ste povolenie na získanie týchto údajov. Prosím <a href="%s">znova pripojte</a> so všetkými požadovanými povoleniami.

en: You have not linked Google Search Console yet.
sk: Ešte ste neprepojili Google Search Console.

en: You have used all the free credits which are allowed to this domain.
sk: Využili ste všetky bezplatné kredity, ktoré sú povolené pre túto doménu.

en: You must %1$sgo to your Reading Settings%2$s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
sk: Musíte %1$sprejsť do Nastavenia čítania %2$s a zrušiť začiarknutie políčka Viditeľnosť vo vyhľadávači.

en: You've used up all available credits for this domain.
sk: Vyčerpali ste všetky dostupné kredity pre túto doménu.

en: You've used up all available credits from the connected account.
sk: Využili ste všetky dostupné kredity z pripojeného účtu.

en: Your <code>llms.txt</code> file is available at <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>.
sk: Váš súbor <code>llms.txt</code> je dostupný na adrese <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>.

en: Your Site Tagline is set to a custom value.
sk: Slogan vašej webovej stránky je nastavený na vlastnú hodnotu.

en: Your Site Tagline is set to the default value <em>Just another WordPress site</em>.
sk: Slogan vašej webovej stránky je nastavený na predvolenú hodnotu <em>Iba ďalšia webová stránka WordPress</em>.

en: Your current plugin version does not support this feature. Please update Rank Math PRO to version 3.0.83 or later to unlock full functionality.
sk: Vaša aktuálna verzia pluginu túto funkciu nepodporuje. Ak chcete odomknúť plnú funkčnosť, aktualizujte Rank Math PRO na verziu 3.0.83 alebo novšiu.

en: Your current theme doesn't support title-tag. Enable this option to rewrite page, post, category, search and archive page titles.
sk: Vaša aktuálna téma nepodporuje značku názvu. Povoľte túto možnosť, ak chcete prepísať stránku, článok, kategóriu, vyhľadávanie a archívnu stránku názvov.

en: Your name or company name intended to feature in Google's Knowledge Panel.
sk: Vaše meno alebo názov spoločnosti má byť uvedený na paneli znalostí Google.

en: Your site has one or more sitemaps.
sk: Vaša webová stránka má jednu alebo viacero máp stránok.

en: Your site is accessible by search engine.
sk: Vaša webová stránka je dostupná prostredníctvom vyhľadávača.

en: Your site may not be visible to search engine.
sk: Vaša webová stránka nemusí byť viditeľná pre vyhľadávač.

en: Your sitemap index can be found here: %s
sk: Váš index mapy stránky nájdete tu: %s

en: Your theme may display the Site Tagline, and it can also be used in SEO titles &amp; descriptions. Set it to something unique. You can change it by navigating to <a href="%s">Settings &gt; General</a>.
sk: Vaša téma môže zobrazovať slogan webovej stránky a môže sa používať aj v SEO nadpisoch &amp; popisoch. Nastavte to na niečo jedinečné. Môžete to zmeniť tak, že prejdete na <a href="%s">Nastavenia &gt; Všeobecné</a>.

en: [%s] An update is available for Rank Math
sk: [%s] K dispozícii je aktualizácia pre matematiku hodnotenia

en: [3. Unable to Encrypt]
sk: [3. Nedá sa šifrovať]

en: and Many More…
sk: a mnoho ďalších…

en: attachments
sk: prílohy

[ctx: block description]
en: Add the Schema generated by Rank Math anywhere on your page using this Block.
sk: Pridajte schému vygenerovanú Rank Math kdekoľvek na stránke pomocou tohto bloku.

[ctx: block description]
en: Automatically generate the Table of Contents from the Headings added to this page.
sk: Automaticky vygenerovať obsah z nadpisov pridaných na túto stránku.

[ctx: block description]
en: Easily add Schema-ready, SEO-friendly, Frequently Asked Questions to your content.
sk: Ľahko pridajte do svojho obsahu často kladené otázky pripravené na schému, vhodné pre SEO.

[ctx: block description]
en: Easily add Schema-ready, SEO-friendly, HowTo block to your content.
sk: Jednoducho pridajte do svojho obsahu Schema-ready, SEO-friendly, Ako na to blok.

[ctx: block description]
en: Generate content without any hassle, powered by Rank Math's Content AI.
sk: Vytvárajte obsah bez akýchkoľvek problémov vďaka umelej inteligencii obsahu Rank Math.

[ctx: block keyword]
en: Block
sk: Blok

[ctx: block keyword]
en: FAQ
sk: Často kladené otázky

[ctx: block keyword]
en: Frequently Asked Questions
sk: Často kladené otázky

[ctx: block keyword]
en: HowTo
sk: Ako na to

[ctx: block keyword]
en: Markup
sk: Označenie

[ctx: block keyword]
en: Rich Snippet
sk: Rozšírený úryvok

[ctx: block keyword]
en: Schema
sk: Schéma

[ctx: block keyword]
en: Structured Data
sk: Štruktúrované údaje

[ctx: block keyword]
en: content
sk: obsah

[ctx: block keyword]
en: content ai
sk: obsah ai

[ctx: block title]
en: AI Assistant [Content AI]
sk: Asistent AI [Content AI]

[ctx: block title]
en: FAQ by Rank Math
sk: Často kladené otázky podľa Rank Math

[ctx: block title]
en: HowTo by Rank Math
sk: Ako na to podľa Rank Math

[ctx: block title]
en: Schema by Rank Math
sk: Schéma podľa Rank Math

[ctx: block title]
en: Table of Contents by Rank Math
sk: Obsah podľa Rank Math

en: click here
sk: kliknite sem

en: configuration file
sk: konfiguračný súbor

en: default: /product-category/accessories/action-figures/ - changed: /accessories/action-figures/
sk: predvolené: /kategória-produktu/príslušenstvo/akčné-figúrky/ - zmenené: /príslušenstvo/akčné-figúrky/

en: default: /product-category/accessories/action-figures/ - changed: /product-category/action-figures/
sk: predvolené: /kategória-produktu/príslušenstvo/akčné-figúrky/ - zmenené: /kategória-produktu/akčné-figúrky/

en: disable redirect attachments
sk: zakázať presmerovanie príloh

en: e.g. 09:00-17:00
sk: napr. 09:00 – 17:00

en: example search
sk: príklad vyhľadávania

en: free version
sk: bezplatná verzia

en: here
sk: tu

en: or
sk: alebo

en: read here
sk: čítajte tu

en: robots.txt file is not writable.
sk: súbor robots.txt nie je zapisovateľný.

en: schemas to add or update data.
sk: schémy na pridávanie alebo aktualizáciu údajov.

en: single %s
sk: jednotlivé %s

en: username
sk: užívateľské meno

en: your product %s pages
sk: stránky vášho produktu %s

en: your product pages
sk: vaše produktové stránky
