Plugins - Easy WP SMTP – WordPress SMTP and Email - en to sk translation catalogue (103 entries)

note: translators: %1$s - plugin name, %2$s - min core plugin version, %3$s - installed core plugin version
en: %1$s requires Easy WP SMTP plugin minimum version to be %2$s (you have version %3$s installed). Please update Easy WP SMTP plugin.
sk: %1$s vyžaduje plugin Easy WP SMTP minimálne vo verzii %2$s (máte nainštalovanú verziu %3$s). Aktualizujte plugin Easy WP SMTP.

en: debug log is reset when the plugin is activated, deactivated or updated.
sk: debug log sa resetuje, keď je plugin aktivovaný, deaktivovaný alebo aktualizovaný.

en: Optional. This email address will be used in the 'BCC' field of the outgoing emails. Use this option carefully since all your outgoing emails from this site will add this address to the BCC field. You can also enter multiple email addresses (comma separated).
sk: Voliteľné. Táto e-mailová adresa sa použije v poli „BCC“ odchádzajúcich e-mailov. Túto možnosť používajte opatrne, pretože všetky vaše odchádzajúce e-maily z tejto stránky pridajú túto adresu do poľa BCC. Môžete tiež zadať viac e-mailových adries (oddelených čiarkou).

en: BCC Email Address
sk: BCC e-mailová adresa (skrytá kópia)

en: When enabled, the plugin will substitute occurances of the above From Email with the Reply-To Email address. The Reply-To Email will still be used if no other Reply-To Email is present. This option can prevent conflicts with other plugins that specify reply-to email addresses but still replaces the From Email with the Reply-To Email.
sk: Ak je toto povolené, plugin nahradí všetky výskyty "From Email" uvedeného vyššie adresou "Reply-To Email". Adresa "Reply-To Email" bude stále použitá v prípade, že nie je poskytnutá iná "Reply-To Email" adresa. Toto nastavenie môže predísť konfliktom s inými pluginmi, ktoré špecifikujú "Reply-To Email" adresy, ale zároveň sa stále nahrádza "From Email" adresou "Reply-To Email".

en: Substitute Mode
sk: Náhradný režim

en: Can't clear log - file is not writeable.
sk: Nie je možné vyčistiť log súbor - nie je možné zapisovať do súboru.

en: Warning! This can't be undone.
sk: Upozornenie! Toto nemôže byť zmenené.

en: This will remove ALL your settings and deactivate the plugin. Useful when you're uninstalling the plugin and want to completely remove all crucial data stored in the database.
sk: Toto odstráni všetky vaše nastavenia a deaktivuje plugin. To sa môže hodiť, ak chcete odinštalovať plugin a kompletne odstrániť všetky citlivé údaje uložené v databáze.

en: Self-destruct
sk: Sebadeštrukcia

en: Delete Settings and Deactivate Plugin
sk: Vymazať nastavenia a deaktivovať plugin

en: Actions in this section can (and some of them will) erase or mess up your settings. Use it with caution.
sk: Akcie v tejto sekcii môžu (a niektoré tak aj urobia) vymazať alebo pomiešať vaše nastavenia. Buďte opatrný.

en: Danger Zone
sk: Nebezpečná zóna

en: All settings have been deleted and plugin is deactivated.
sk: Všetky nastavenia boli vymazané a plugin bol deaktivovaný.

en: Are you sure you want to delete ALL your settings and deactive plugin?
sk: Naozaj chcete odstrániť VŠETKY vaše nastavenia a deaktivovať plugin?

en: Please refresh the page and try again.
sk: Obnovte stránku a skúste to znovu.

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Sending...
sk: Odosielam...

en: Error occurred:
sk: Vyskytla sa chyba:

en: Hide Debug Log
sk: Skryť log ladenia

en: Show Debug Log
sk: Zobraziť log ladenia

en: Test email was successfully sent. No errors occurred during the process.
sk: Testovací e-mail bol úspešne odoslaný. Počas procesu sa nevyskytla žiadna chyba.

en: Following error occurred when attempting to send test email:
sk: Pri pokuse odoslať testovací e-mail nastala táto chyba:

en: When enabled, your SMTP password is stored in the database using AES-256 encryption.
sk: Ak je to povolené, vaše SMTP heslo je uložené v databáze s použitím AES-256 šifrovania.

en: Encrypt Password
sk: Zašifrovať heslo

note: translators: %s is PHP version
en: Your PHP version is %s, encryption function requires PHP version 5.3.0 or higher.
sk: Vaša PHP verzia je %s, funkcia šifrovania vyžaduje PHP verziu 5.3.0 alebo vyššiu.

en: PHP OpenSSL extension is not installed on the server. It is required for encryption to work properly. Please contact your server administrator or hosting provider and ask them to install it.
sk: Rozšírenie PHP OpenSSL nie je na serveri nainštalované. Je to vyžadované pre správne fungovanie šifrovania. Kontaktujte administrátora servera alebo hosting a požiadajte o inštaláciu.

en: PHP OpenSSL extension is not installed on the server. It's required by Easy WP SMTP plugin to operate properly. Please contact your server administrator or hosting provider and ask them to install it.
sk: Rozšírenie PHP OpenSSL nie je na serveri nainštalované. Je to vyžadované pre správne fungovanie pluginu Easy WP SMTP. Kontaktujte administrátora servera alebo hosting a požiadajte o inštaláciu.

en: If email's From Name is empty, the plugin will set the above value regardless.
sk: Ak je pole Odosielateľ prázdne, plugin nastaví hodnotu vyššie tak či tak.

en: When enabled, the plugin will set the above From Name for each email. Disable it if you're using contact form plugins, it will prevent the plugin from replacing form submitter's name when contact email is sent.
sk: Ak je to povolené, plugin nastaví meno odosielateľa pre každý e-mail. Zakážte to, ak používate pluginy kontaktných formulárov - zabráni to nahradeniu mena odosielateľa pri odoslaní e-mailu.

en: Force From Name Replacement
sk: Vynútiť nahradenie mena odosielateľa

en: rating
sk: hodnotenie

[ctx: %s is replaced by "rating" link]
note: translators: %s is replaced by rating link
en: Like the plugin? Please give us a %s
sk: Páči sa vám tento plugin? Zanechajte nám %s

en: Rate Us
sk: Ohodnoť nás

en: Support Forum
sk: Fórum podpory

[ctx: %s is replaced by "Support Forum" link]
note: translators: %s is replaced by support forum URL
en: Having issues or difficulties? You can post your issue on the %s
sk: Máte problémy alebo ťažkosti? Môžete nám ich napísať na %s

en: Support
sk: Podpora

en: when you click "Save Changes", your actual password is stored in the database and then used to send emails. This field is replaced with a gag (#easywpsmtpgagpass#). This is done to prevent someone with the access to Settings page from seeing your password (using password fields unmasking programs, for example).
sk: Pri kliknutí na “Uložiť zmeny” bude vaše súčasné heslo uložené do databázy a potom použité na odosielanie e-mailov. Toto pole je nahradené (#easywpsmtpgagpass#). Je to kvôli tomu, aby niekto cudzí s prístupom do nastavení nevidel vaše heslo.

en: Allows insecure and self-signed SSL certificates on SMTP server. It's highly recommended to keep this option disabled.
sk: Umožňuje použiť nedôveryhodné a vlastné SSL certifikáty na SMTP serveri. Dôrazne odporúčame, aby táto možnosť bola zablokovaná.

en: Allow Insecure SSL Certificates
sk: Povoliť nedôveryhodné SSL certifikáty

en: debug log for this test email will be automatically displayed right after you send it. Test email also ignores "Enable Domain Check" option.
sk: režim ladenia tohto testovacieho e-mailu sa automaticky zobrazí po odoslaní. Testovací e-mail tiež ignoruje možnosť "Povoliť kontrolu domény".

[ctx: "Note" as in "Note: keep this in mind"]
en: Note:
sk: Poznámka:

en: You can use this section to send an email from your server using the above configured SMTP details to see if the email gets delivered.
sk: Túto sekciu môžete použiť na odosielanie e-mailov z vášho servera použitím zadaných SMTP údajov vyššie a sledovanie toho, či boli e-maily doručené.

en: You have unsaved settings. In order to send a test email, you need to go back to previous tab and click "Save Changes" button first.
sk: Vaše nastavenia nie sú uložené. Ak chcete odoslať testovací e-mail, musíte najskôr kliknúť na tlačidlo "uložiť zmeny".

en: Block all emails
sk: Blokovať všetky e-maily

en: You can request your hosting provider for the SMTP details of your site. Use the SMTP details provided by your hosting provider to configure the following settings.
sk: Môžete požiadať svojho poskytovateľa hostingu o podrobnosti protokolu SMTP vašej webovej stránky. Na konfiguráciu nasledujúcich nastavení použite podrobnosti SMTP, ktoré vám poskytol poskytovateľ hostingu.

en: SMTP Settings
sk: SMTP nastavenia

en: Nonce check failed.
sk:  Kontrola tentoraz zlyhala.

en: When enabled, plugin attempts to block ALL emails from being sent out if domain mismatch.
sk: Ak je táto možnosť povolená, plugin sa pokúsi zablokovať odosielanie VŠETKÝCH e-mailov, ak sa nezhoduje doména.

en: This option is useful when you are using several email aliases on your SMTP server. If you don't want your aliases to be replaced by the address specified in "From" field, enter them in this field.
sk: Táto možnosť je vhodná, keď používate viacero e-mailových aliasov na vašom SMTP serveri. Pokiaľ nechcete, aby vaše aliasy boli nahradené špecifickými adresami v poli &#8222;Odosielateľ&#8220; zadajte ich do tohto poľa.

en: Comma separated emails list. Example value: email1@domain.com, email2@domain.com
sk: Čiarkou oddelený zoznam e-mailových adries. Napríklad e-mail1@domena.sk,e-mail2@domena.sk

en: Don't Replace "From" Field
sk: Nenahrádzať pole &#8222;Odosielateľ&#8220;

en: Additional Settings (Optional)
sk: Dodatočné nastavenia (voliteľné)

en: Test Email
sk: Testovací e-mail

en: Log cleared.
sk: Log vyčistený.

en: Are you sure want to clear log?
sk: Naozaj chcete vyčistiť log?

en: Clear Log
sk: Vyčistiť log

en: View Log
sk: Zobraziť log

en: Check this box to enable mail debug log
sk: Označte toto pole a povoľte log ladania

en: Enable Debug Log
sk: Povoliť log ladenia

en: Coma-separated domains list. Example: domain1.com, domain2.com
sk: Čiarkou oddelený zoznam domén. Napríklad domena1.sk, domena2.sk

en: This option is usually used by developers only. SMTP settings will be used only if the site is running on following domain(s):
sk: Táto možnosť je väčšinou využívaná vývojármi. SMTP nastavenia budú použité, iba ak beží webová stránka na týchto doménach:

en: Enable Domain Check
sk: Povoliť kontrolu domény

en: Additional Settings
sk: Ďalšie nastavenia

en: Optional. This email address will be used in the 'Reply-To' field of the email. Leave it blank to use 'From' email as the reply-to value.
sk: Voliteľné. Táto e-mailová adresa bude použitá v poli &#8222;Odpovedať na&#8220;. Nechajte prázdne a v poli &#8222;Odpovedať na&#8220; sa použije adresa &#8222;Odosielateľ&#8220;.

en: Reply-To Email Address
sk: E-mailová adresa &#8222;Odpovedať na &#8220;

en: Enter the recipient's email address
sk: Zadajte e-mailovú adresu príjemcu

en: Write your email message
sk: Napíšte vašu e-mailovú správu

en: Please enter a valid email address in the recipient email field.
sk: Zadajte platnú e-mailovú adresu príjemcu.

en: SMTP Configuration Settings
sk: Konfigurácia SMTP

en: No
sk: Nie

en: To
sk: Komu

en: Settings
sk: Nastavenia

note: translators: %s URL to the plugin's settings page.
en: Please configure your SMTP credentials in the <a href="%s">settings menu</a> in order to send email using Easy WP SMTP plugin.
sk: Pre posielanie e-mailov pomocou pluginu Easy WP SMTP zadajte vaše SMTP prihlasovacie údaje <a href="%s">v nastaveniach</a>.

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Send Test Email
sk: Odoslať testovací e-mail

en: Message
sk: Správa

en: Enter a subject for your message
sk: Zadajte predmet vašej správy

en: Subject
sk: Predmet

en: This text will be used in the 'FROM' field
sk: Tento text bude použitý v poli "OD"

en: Yes
sk: Áno

en: Settings saved.
sk: Nastavenia uložené.

en: None
sk: Žiadne

en: Please enter a valid email address in the 'FROM' field.
sk: Zadajte platnú e-mailovú adresu do poľa "OD".

en: SMTP Host
sk: SMTP server

en: Easy WP SMTP Settings
sk: Easy WP SMTP nastavenia

en: From Email Address
sk: E-mailová adresa odosielateľa

en: The port to your mail server
sk: Sieťový port na váš mailový server

en: SMTP Port
sk: SMTP port

en: Please enter a valid port in the 'SMTP Port' field.
sk: Zadajte platný port v poli "SMTP port".

en: Settings are not saved.
sk: Nastavenia neboli uložené.

en: From Name
sk: Meno odosielateľa

en: The username to login to your mail server
sk: Používateľské meno, ktorým sa prihlasujete na mailový server

en: This email address will be used in the 'From' field.
sk: Táto e-mailová adresa bude použitá v poli "Od".

en: SMTP Username
sk: SMTP používateľské meno

en: The password to login to your mail server
sk: Heslo, s ktorým sa prihlasujete na mailový server.

en: For most servers SSL/TLS is the recommended option
sk: Pre väčšinu serverov je SSL/TLS odporúčaná možnosť

en: This options should always be checked 'Yes'
sk: Táto voľba by mala byť vždy "Áno"

en: Your mail server
sk: Váš mailový server

en: SMTP Password
sk: SMTP heslo

en: SMTP Authentication
sk: SMTP autentifikácia

en: General Settings
sk: Hlavné nastavenia

en: Type of Encryption
sk: Typ šifrovania
