Plugins - Easy WP SMTP – WordPress SMTP and Email - en to cs_CZ translation catalogue (389 entries)

[ctx: "Note" as in "Note: keep this in mind"]
en: Note:
cs_CZ: Poznámka:

en: %1$s (line: %2$s)
cs_CZ: %1$s (Řádek: %2$s)

en: %1$s requires Easy WP SMTP plugin minimum version to be %2$s (you have version %3$s installed). Please update Easy WP SMTP plugin.
cs_CZ: %1$s vyžaduje minimální verzi pluginu Easy WP SMTP %2$s (máte nainstalovanou verzi %3$s). Aktualizujte prosím plugin Easy WP SMTP.

en: %1$s requires PHP %2$s to work and does not support your current PHP version %3$s. Please contact your host and request a PHP upgrade to the latest one.
cs_CZ: %1$s vyžaduje ke svému fungování PHP %2$s a nepodporuje vaši aktuální verzi PHP %3$s. Kontaktujte prosím svého hostitele a požádejte o upgrade PHP na nejnovější.

en: %d Day | %d Days
cs_CZ[0]: %d den
cs_CZ[1]: %d dny
cs_CZ[2]: %d dní

[ctx: %s is replaced by "Support Forum" link]
en: Having issues or difficulties? You can post your issue on the %s
cs_CZ: Máte problémy nebo potíže? Vaše problémy můžete přidat na %s

[ctx: %s is replaced by "rating" link]
en: Like the plugin? Please give us a %s
cs_CZ: Líbí se Vám tento plugin? Dejte nám prosím %s

[ctx: %s is replaced by <a target="_blank" href="https://easywpsmtp.com/easy-wp-smtp-plugin-quick-setup-guide/">Easy WP SMTP</a>]
en: Please visit the %s plugin's documentation page to learn how to use this plugin.
cs_CZ: Navštivte prosím stránku dokumentace pluginu %s, kde se dozvíte, jak tento plugin používat.

en: %s requires an SSL certificate, and so is not currently compatible with your site. Please contact your host to request a SSL certificate, or check out <a href="https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-add-ssl-and-https-in-wordpress/" target="_blank">WPBeginner's tutorial on how to set up SSL</a>.
cs_CZ: %s vyžaduje certifikát SSL, a proto není aktuálně kompatibilní s vaším webem. Obraťte se na svého hostitele a požádejte o certifikát SSL nebo se podívejte na <a href="https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-add-ssl-and-https-in-wordpress/" target="_blank">Výukový program WPBeginnera o tom, jak nastavit SSL</a>.

en: (Optional) This email address will be used in the BCC field of all outgoing emails. You can enter multiple email addresses separated by commas. Please use this setting carefully, as the email address(es) entered above will be included on every email your site sends.
cs_CZ: (Volitelné) Tato e-mailová adresa bude použita v poli BCC všech odchozích e-mailů. Můžete zadat více e-mailových adres oddělených čárkami. Používejte toto nastavení opatrně, protože výše zadaná e-mailová adresa (e-mailové adresy) bude zahrnuta do každého e-mailu, které vaše stránky odešlou.

en: (Optional) This email address will be used in the Reply-To field of emails sent from your site. Leave it blank to use the From Email Address as the reply-to value.
cs_CZ: (Volitelné) Tato e-mailová adresa bude použita v poli Odpovědět v e-mailech odeslaných z vašeho webu. Nechte toto pole prázdné, chcete-li jako hodnotu pro odpověď použít e-mailovou adresu odesílatele.

en: (Optional) This option is useful when you are using several email aliases on your SMTP server. If you don't want your aliases to be replaced by the address specified in From Email Address setting, enter them in this field.
cs_CZ: (Volitelné) Tato možnost je užitečná, pokud na serveru SMTP používáte několik e-mailových aliasů. Pokud nechcete, aby byly vaše aliasy nahrazeny adresou zadanou v nastavení Od e-mailové adresy, zadejte je do tohoto pole.

en: 1 Month
cs_CZ: 1 měsíc

en: 1 Week
cs_CZ: 1 týden

en: 1 Year
cs_CZ: 1 rok

en: 3 Months
cs_CZ: 3 měsíce

en: 6 Months
cs_CZ: 6 měsíců

en: <a href="%s" rel="" target="_blank">More information</a> on Mailgun.com.
cs_CZ: <a href="%s" rel="" target="_blank">Více informací</a> o Mailgun.com.

en: <b>Note:</b> The debug log is reset when the plugin is activated, deactivated, or updated.
cs_CZ: <b>Poznámka:</b> Protokol ladění se resetuje, když je plugin aktivován, deaktivován nebo aktualizován.

en: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Brevo</a> (formerly Sendinblue) is a transactional email provider and email marketing platform. It’s suitable for businesses of all sizes, as it offers scalable pricing plans that can grow with you. New business owners can use the free plan to send up to 300 emails a day without providing credit card details. As your needs change, you can upgrade to increase your sending limits.</p>
cs_CZ: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Sendinblue</a> je poskytovatel transakčního e-mailu a platforma pro e-mailový marketing. Je vhodný pro podniky všech velikostí, protože nabízí škálovatelné cenové plány, které mohou růst s vámi. Noví majitelé firem mohou využít bezplatný plán k odeslání až 300 e-mailů denně bez poskytnutí údajů o kreditní kartě. Jak se vaše potřeby mění, můžete upgradovat a zvýšit tak své limity odesílání.</p>

en: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailgun</a> is a transactional email provider that offers a generous 3-month free trial. After that, it offers a 'Pay As You Grow' plan that allows you to pay for what you use without committing to a fixed monthly rate.</p><p>To get started, read our <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailgun documentation</a>.</p>
cs_CZ: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailgun</a> je poskytovatel transakčního e-mailu, který nabízí velkorysé 3 měsíční bezplatné zkušební období. Poté nabízí plán „Plaťte, jak rostete", který vám umožní platit za to, co používáte, aniž byste se zavázali k pevné měsíční sazbě.</p><p>Začněte tím, že si přečtěte naši <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Dokumentaci Mailgun</a>.</p>

en: <p><a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SMTP.com</a> is a popular transactional email provider. It’s been providing reliable email services for over 2 decades, and is a trusted brand for more than 100,000 businesses. You can try it for free for up to 30 days and send up to 50,000 emails. </p>
cs_CZ: <p><a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SMTP.com</a> je oblíbený poskytovatel transakčního e-mailu. Poskytuje spolehlivé e-mailové služby již více než 2 desetiletí a je důvěryhodnou značkou pro více než 100 000 podniků. Můžete si to vyzkoušet zdarma až na 30 dní a odeslat až 50 000 e-mailů. </p>

en: <p><strong><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SendLayer</a> is our #1 recommended mailer.</strong> It offers affordable pricing and is easy to set up, which makes it an excellent option for WordPress sites. With SendLayer, your domain will be authenticated so all your outgoing emails reach your customers’ inboxes. Detailed documentation will walk you through the entire process, start to finish. When you sign up for a free trial, you can send your first emails at no charge.</p><p>To get started, <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">see our documentation for the SendLayer mailer</a>.</p>
cs_CZ: <p><strong><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SendLayer</a> je naše doporučený rozesílač e-mailů  č. 1.</strong> Nabízí dostupné ceny a je snadno nastavitelný, což z něj dělá vynikající volbu pro weby WordPress. S SendLayer bude vaše doména ověřena, aby se všechny vaše odchozí e-maily dostaly do doručené pošty vašich zákazníků. Podrobná dokumentace vás provede celým procesem od začátku až do konce. Když se zaregistrujete k bezplatné zkušební verzi, můžete bezplatně posílat své první e-maily.</p><p>Začněte <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer ">s naší dokumentací k rozesílacímu programu SendLayer</a>.</p>

en: <p>By selecting the Other SMTP option, you can connect your site to an SMTP server you have access to instead of sending emails through a 3rd party provider. In some cases, this may be more convenient than setting up an account with one of the other mailer options provided. However, the Other SMTP option is less secure than the other mailers. Additionally, your provider may not allow you to send large volumes of emails. For these reasons, we recommend choosing one of our compatible mailers.</p><p>To get started, <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">see our documentation for the Other SMTP mailer</a>.</p>
cs_CZ: <p>Výběrem možnosti Jiný SMTP můžete místo odesílání e-mailů přes poskytovatele třetí strany připojit svůj web k serveru SMTP, ke kterému máte přístup. V některých případech to může být pohodlnější než nastavení účtu pomocí jedné z dalších nabízených možností poštovního serveru. Možnost Ostatní SMTP je však méně bezpečná než ostatní rozesílače e-mailů. Kromě toho vám váš poskytovatel nemusí povolit odesílání velkého množství e-mailů. Z těchto důvodů doporučujeme vybrat si jeden z našich kompatibilních rozesílačů e-mailů.</p><p>Chcete-li začít, <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">přečtěte si naši dokumentaci k Jiné rozesílačí e-mailů SMTP</a>.</p>

en: <p>The Default (PHP) mailer is currently selected, but is not recommended because in most cases it does not resolve email delivery issues.</p><p>Please consider selecting and configuring one of the other mailers.</p>
cs_CZ: <p>Výchozí (PHP) odesílání e-mailů je aktuálně vybrán, ale nedoporučuje se, protože ve většině případů neřeší problémy s doručováním e-mailů.</p><p>Zvažte prosím výběr a konfiguraci jednoho z dalších možností doručování e-mailů.</p>

en: <p>To get started, <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">see our documentation for the Brevo mailer</a>.</p>
cs_CZ: <p>Chcete-li začít, <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">přečtěte si naši dokumentaci pro rozesílání e-mailů Sendinblue </a>.</p>

en: <p>To get started, <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">see our documentation for the SMTP.com mailer</a>.</p>
cs_CZ: <p>Chcete-li začít, <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">přečtěte si naši dokumentaci pro rozesílání e-mailů SMTP.com</a>.</p>

en: <strong>EMAILING DISABLED:</strong> The %s is currently blocking all emails from being sent.
cs_CZ: <strong>E-MAIL ZAKÁZÁN:</strong> %s momentálně blokuje odesílání všech e-mailů.

en: <strong>Heads up!</strong> The last email your site attempted to send was unsuccessful.
cs_CZ: <strong>Pozor!</strong> Poslední e-mail, který se vaše stránky pokusily odeslat, se nezdařilo odeslat.

en: API Key
cs_CZ: API klíč

en: API Key:
cs_CZ: API klíč:

en: Access rejected.
cs_CZ: Přístup zamítnut.

en: Actions in this section can (and some of them will) erase or mess up your settings. Use it with caution.
cs_CZ: Akce v této části mohou vymazat nebo zkomplikovat Vaše nastavení. Používejte jej opatrně.

en: Additional Settings
cs_CZ: Další nastavení

en: Additional Settings (Optional)
cs_CZ: Další nastavení (volitelné)

en: Advanced Settings
cs_CZ: Pokročilá nastavení

en: All
cs_CZ: Vše

en: All debug event entries were deleted successfully.
cs_CZ: Všechny záznamy událostí ladění byly úspěšně smazány.

en: All settings have been deleted and plugin is deactivated.
cs_CZ: Všechna nastavení byla odstraněna a plugin deaktivován.

en: All the defined constants will stop working and you will be able to change all the values on this page.
cs_CZ: Všechny definované konstanty přestanou fungovat a budete moci změnit všechny hodnoty na této stránce.

en: Allow Insecure SSL Certificates
cs_CZ: Povolit nedůvěryhodné SSL certifikáty

en: Allow insecure and self-signed SSL certificates on SMTP server. It's highly recommended to keep this option disabled.
cs_CZ: Povolit nezabezpečené a vlastnoručně podepsané certifikáty SSL na serveru SMTP. Důrazně se doporučuje ponechat tuto možnost deaktivovanou.

en: Allows insecure and self-signed SSL certificates on SMTP server. It's highly recommended to keep this option disabled.
cs_CZ: Umožňuje nezabezpečené a self-signed SSL certifikáty na SMTP serveru. Důrazně doporučujeme ponechat tuto možnost zakázanou.

en: An email request was sent.
cs_CZ: Byla odeslána e-mailová žádost.

en: An error occurred!
cs_CZ: Vyskytla se chyba!

en: An issue was detected.
cs_CZ: Byl zjištěn problém.

en: Announcements
cs_CZ: Oznámení

en: Api Key:
cs_CZ: API klíč:

en: Are you enjoying Easy WP SMTP?
cs_CZ: Líbí se vám Easy WP SMTP?

en: Are you sure want to clear log?
cs_CZ: Opravdu chcete vyčistit protokol?

en: Are you sure you want to delete ALL your settings and deactive plugin?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat VŠECHNA Vaše nastavení a Deaktivovat plugin?

en: Are you sure you want to permanently delete all debug events?
cs_CZ: Opravdu chcete trvale smazat všechny události ladění?

en: Ask them to resolve the issue then try again.
cs_CZ: Požádejte je, aby problém vyřešili, a zkuste to znovu.

en: Auto TLS
cs_CZ: Automatické TLS

en: BCC Email Address
cs_CZ: BCC e-mailová adresa

en: Backtrace:
cs_CZ: Zpětné sledování:

en: Block all emails
cs_CZ: Blokovat všechny e-maily

en: By default, TLS encryption is automatically used if the server supports it (recommended). In some cases, due to server misconfigurations, this can cause issues and may need to be disabled.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení se automaticky používá šifrování TLS, pokud jej server podporuje (doporučeno). V některých případech to může způsobit problémy kvůli nesprávné konfiguraci serveru a může být nutné ji deaktivovat.

en: Caller
cs_CZ: Volající

en: Can't clear log - file is not writeable.
cs_CZ: Nelze vymazat protokol - do souboru nelze zapisovat.

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Changes that you made to the settings are not saved!
cs_CZ: Změny, které jste provedli v nastavení, se neuloží!

en: Channel:
cs_CZ: Kanál:

en: Check this box to enable mail debug log
cs_CZ: Zaškrtnutím tohoto políčka povolíte protokol ladění pošty

en: Check your inbox you used to create a Mailgun account. Click the activation link in an email from Mailgun.
cs_CZ: Zkontrolujte svou doručenou poštu, kterou jste použili k vytvoření účtu Mailgun. Klikněte na aktivační odkaz v e-mailu od Mailgun.

en: Choose a mailer or use an SMTP server.
cs_CZ: Vyberte odesílání e-mailů nebo použijte server SMTP.

en: Clear Log
cs_CZ: Vyčistit protokol

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Coma-separated domains list. Example: domain1.com, domain2.com
cs_CZ: Čárkou oddělený seznam domén. Například: domena1.com, domena2.com

en: Comma separated domains list. (Example: domain1.com, domain2.com)
cs_CZ: Seznam domén oddělených čárkami. (Příklad: domain1.com, domain2.com)

en: Comma separated emails list. (Example value: email1@domain.com, email2@domain.com)
cs_CZ: Seznam e-mailů oddělených čárkami. (Příklad hodnoty: email1@domain.com, email2@domain.com)

en: Comma separated emails list. Example value: email1@domain.com, email2@domain.com
cs_CZ: Čárkou oddělený seznam e-mailů. Například: e-mail1@domena.com, e-mail2@domena.com

en: Compact Mode
cs_CZ: Kompaktní mód

en: Complete the steps in section "2. Verify Your Domain".
cs_CZ: Proveďte kroky v části „2. Ověřte svou doménu“.

en: Contact your SMTP host to ask about sending/rate limits.
cs_CZ: Kontaktujte svého hostitele SMTP a zeptejte se na limity odesílání/rychlosti.

en: Contact your SMTP host to confirm you are using the correct username and password.
cs_CZ: Kontaktujte svého hostitele SMTP a ověřte, zda používáte správné uživatelské jméno a heslo.

en: Contact your hosting support, show them the "full Error Log for debugging" below and share this <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">link</a> with them.
cs_CZ: Kontaktujte podporu svého hostingu, ukažte jim níže „úplný protokol chyb pro ladění“ a sdílejte s nimi tento <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">odkaz</a>.

en: Contact your web hosting provider and ask them to verify your server can connect to %1$s on port %2$s using %3$s encryption. Additionally, ask them if a firewall or security policy may be preventing the connection - many shared hosts block certain ports.<br><strong>Note: this is the most common cause of this issue.</strong>
cs_CZ: Kontaktujte svého poskytovatele webhostingu a požádejte ho, aby ověřil, že se váš server může připojit k %1$s na portu %2$s pomocí šifrování %3$s. Dále se jich zeptejte, zda připojení nemůže bránit brána firewall nebo bezpečnostní politika – mnoho sdílených hostitelů blokuje určité porty.<br><strong>Poznámka: Toto je nejčastější příčina tohoto problému.</strong>

en: Contact your web hosting provider and ask them to verify your server can connect to %s. Additionally, ask them if a firewall or security policy may be preventing the connection.
cs_CZ: Kontaktujte svého poskytovatele webhostingu a požádejte ho, aby ověřil, že se váš server může připojit k %s. Kromě toho se jich zeptejte, zda připojení nemůže bránit brána firewall nebo bezpečnostní politika.

en: Contact your web hosting provider and ask them to verify your server can make outside connections. Additionally, ask them if a firewall or security policy may be preventing the connection - many shared hosts block certain ports.<br><strong>Note: this is the most common cause of this issue.</strong>
cs_CZ: Kontaktujte svého poskytovatele webhostingu a požádejte ho, aby ověřil, že váš server může vytvářet vnější připojení. Dále se jich zeptejte, zda připojení nemůže bránit brána firewall nebo bezpečnostní politika – mnoho sdílených hostitelů blokuje určité porty.<br><strong>Poznámka: Toto je nejčastější příčina tohoto problému.</strong>

en: Contact your web hosting provider and inform them you are having issues making outbound connections.
cs_CZ: Kontaktujte svého poskytovatele webhostingu a informujte ho, že máte problémy s odchozím připojením.

en: Contact your web hosting provider and inform them you are having issues with libpcre2 library on PHP 7.4.
cs_CZ: Kontaktujte svého poskytovatele webhostingu a informujte ho, že máte problémy s knihovnou libpcre2 v PHP 7.4.

en: Contact your web hosting provider and inform them your site has an issue with SSL certificates.
cs_CZ: Kontaktujte svého poskytovatele webhostingu a informujte ho, že váš web má problém s certifikáty SSL.

en: Content
cs_CZ: Obsah

en: Copied
cs_CZ: Zkopírováno

en: Copy Error Log
cs_CZ: Kopírovat protokol chyb

en: Could not authenticate your SMTP account.
cs_CZ: Nepodařilo se ověřit Váš účet SMTP.

en: Could not connect to host.
cs_CZ: Nelze se připojit k hostiteli.

en: Could not connect to the SMTP host.
cs_CZ: Nelze se připojit k SMTP hostiteli.

en: Could not connect to your host.
cs_CZ: Nelze se připojit k vašemu hostiteli.

en: Current function path: %s
cs_CZ: Aktuální cesta k funkci: %s

en: Custom Email
cs_CZ: Vlastní e-mail

en: Danger Zone
cs_CZ: Nebezpečná zóna

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Debug
cs_CZ: Ladění

en: Debug Email Sending
cs_CZ: Ladit odesílání e-mailů

en: Debug Event Details
cs_CZ: Podrobnosti události ladění

en: Debug Events
cs_CZ: Události ladění

en: Debug Events are Not Installed Correctly
cs_CZ: Události ladění nejsou správně nainstalovány

en: Debug Output:
cs_CZ: Výstup ladění:

en: Default (none)
cs_CZ: Výchozí (žádný)

en: Define which endpoint you want to use for sending messages.
cs_CZ: Definujte, který koncový bod chcete používat pro odesílání zpráv.

en: Delete All Events
cs_CZ: Smazat všechny události

en: Delete Settings and Deactivate Plugin
cs_CZ: Odstranit nastavení a Deaktivovat plugin

en: Deprecated options were already removed from DB and can't be migrated.
cs_CZ: Zastaralé možnosti již byly z DB odstraněny a nelze je migrovat.

en: Disabling this setting is not recommended and should only be done for staging or development sites.
cs_CZ: Zakázání tohoto nastavení se nedoporučuje a mělo by být provedeno pouze pro pracovní nebo vývojové weby.

en: Dismiss this message
cs_CZ: Odmítnout tuto zprávu

en: Dismiss this notice
cs_CZ: Skrýt toto oznámení

en: Do Not Send
cs_CZ: Neodesílat

en: Docs
cs_CZ: Dokumentace

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Domain Name
cs_CZ: Název domény

en: Don't Replace "From" Field
cs_CZ: Nenahrazujte pole „Od“

en: Don't Replace in From Field
cs_CZ: Nenahrazovat pole Od

en: Easy WP SMTP Settings
cs_CZ: Easy WP SMTP nastavení

en: Easy WP SMTP has detected incorrect "wp_mail" function location. Usually, this means that emails will not be sent successfully!
cs_CZ: Easy WP SMTP zjistil nesprávné umístění funkce "wp_mail". Obvykle to znamená, že e-maily nebudou úspěšně odeslány!

en: Easy WP SMTP settings will be used only if the site is running on following domain(s):
cs_CZ: Nastavení Easy WP SMTP bude použito pouze v případě, že web běží na následujících doménách:

en: Educational notice for this mailer was successfully dismissed.
cs_CZ: Vzdělávací oznámení pro tento e-mail byl úspěšně zamítnut.

en: Email Delivery Errors
cs_CZ: Chyby doručení e-mailu

en: Email Delivery Errors were disabled using a %s filter.
cs_CZ: Chyby doručování e-mailů byly zakázány pomocí filtru %s.

en: Email Sending Errors
cs_CZ: Chyby při odesílání e-mailů

en: Email Source: %s
cs_CZ: E-mailový zdroj: %s

en: Email Test
cs_CZ: Test e-mailu

en: Enable Authentication
cs_CZ: Povolit ověřování

en: Enable Debug Log
cs_CZ: Povolit protokol ladění

en: Enable Domain Check
cs_CZ: Aktivovat kontrolu domény

en: Enable mail server authentication. This option should be enabled in most cases.
cs_CZ: Povolit ověřování poštovního serveru. Tato možnost by měla být ve většině případů povolena.

en: Enable to send this email in HTML format. Disable to send it in plain text format.
cs_CZ: Povolit odesílání tohoto e-mailu ve formátu HTML. Chcete-li jej odeslat ve formátu prostého textu, zakažte jej.

en: Enable to stop your site from sending emails. Test emails are allowed to be sent, regardless of whether this option is enabled.
cs_CZ: Povolením zastavíte odesílání e-mailů z vašeho webu. Testovací e-maily lze odesílat bez ohledu na to, zda je tato možnost povolena.

en: Enabling this will REMOVE ALL Easy WP SMTP data upon plugin deletion. All settings will be unrecoverable.
cs_CZ: Povolením této možnosti ODEBRANÍ VŠECHNA data Easy WP SMTP po smazání pluginu. Všechna nastavení budou neobnovitelná.

en: Enabling this will condense navigation and move Easy WP SMTP under the WordPress Settings menu.
cs_CZ: Povolením této možnosti se zhustí navigace a přesune se Easy WP SMTP do nabídky Nastavení WordPress.

en: Encrypt Password
cs_CZ: Šifrovat heslo

en: Enter a custom subject for your message.
cs_CZ: Zadejte vlastní předmět zprávy.

en: Enter a subject for your message
cs_CZ: Zadejte předmět zprávy

en: Enter correct SMTP Username (usually this is an email address) and Password in the appropriate fields.
cs_CZ: Do příslušných polí zadejte správné uživatelské jméno SMTP (obvykle je to e-mailová adresa) a heslo.

en: Enter the email address you want to send the test email to.
cs_CZ: Zadejte e-mailovou adresu, na kterou chcete odeslat zkušební e-mail.

en: Enter the recipient's email address
cs_CZ: Zadejte e-mailovou adresu příjemce

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Error due to unsolicited and/or bulk e-mail.
cs_CZ: Chyba způsobená nevyžádaným nebo hromadným e-mailem.

en: Error occurred:
cs_CZ: Vyskytla se chyba:

en: Event #%d
cs_CZ: Událost #%d

en: Event Types
cs_CZ: Typy události

en: Events Retention Period
cs_CZ: Doba uchování událostí

en: Filter
cs_CZ: Filtr

en: Fix your WordPress email delivery by sending them via a transactional email provider or an SMTP server.
cs_CZ: Opravte doručování e-mailů WordPress jejich odesláním prostřednictvím poskytovatele transakčního e-mailu nebo serveru SMTP.

en: Follow this link to get a Domain Name from Mailgun: %s.
cs_CZ: Kliknutím na tento odkaz získáte název domény od Mailgun: %s.

en: Follow this link to get a Sender Name from SMTP.com: %s.
cs_CZ: Pomocí tohoto odkazu získáte jméno odesílatele z SMTP.com: %s.

en: Follow this link to get an API Key from SMTP.com: %s.
cs_CZ: Kliknutím na tento odkaz získáte API klíč z SMTP.com: %s.

en: Follow this link to get an API Key from SendLayer: %s.
cs_CZ: Kliknutím na tento odkaz získáte API klíč od SendLayer: %s.

en: Follow this link to get an API Key: %s.
cs_CZ: Kliknutím na tento odkaz získáte API klíč: %s

en: Following error occurred when attempting to send test email:
cs_CZ: Při pokusu o odeslání zkušebního e-mailu došlo k následující chybě:

en: For a quick fix, until your web hosting resolves this, you can downgrade to PHP version 7.3 on your server.
cs_CZ: Pro rychlou opravu, dokud to váš webhosting nevyřeší, můžete na svém serveru přejít na verzi PHP 7.3.

en: For full transparency, we want you to know that the Brevo (formerly Sendinblue) links above are tracking links as part of our partnership with Brevo. Although we can choose to recommend any SMTP service, we only partner with products we believe will provide value to our users.
cs_CZ: Pro úplnou transparentnost chceme, abyste věděli, že výše uvedené odkazy na Sendinblue jsou sledovací odkazy v rámci našeho partnerství se společností Sendinblue. I když se můžeme rozhodnout doporučit jakoukoli službu SMTP, spolupracujeme pouze s produkty, o kterých věříme, že budou poskytovat hodnotu našim uživatelům.

en: For more details please try running an Email Test or reading the latest <a href="%s">error event</a>.
cs_CZ: Chcete-li získat další podrobnosti, zkuste spustit Test e-mailu nebo si přečtěte nejnovější <a href="%s">chybovou událost</a>.

en: For most servers SSL/TLS is the recommended option
cs_CZ: Pro většinu serverů je doporučené SSL nastavení

en: For some reason the database table was not installed correctly. Please contact plugin support team to diagnose and fix the issue.
cs_CZ: Z nějakého důvodu nebyla databázová tabulka správně nainstalována. Chcete-li problém diagnostikovat a opravit, kontaktujte tým podpory pluginu.

en: Force From Email
cs_CZ: Vynutit z e-mailu

en: Force From Name Replacement
cs_CZ: Vynutit nahrazení Od

en: Forever
cs_CZ: Navždy

en: Found <strong>%1$s %2$s event</strong> | Found <strong>%1$s %2$s events</strong>
cs_CZ[0]: Nalezena <strong>%1$s událost %2$s</strong>
cs_CZ[1]: Nalezeny <strong>%1$s události %2$s</strong>
cs_CZ[2]: Nalezeno <strong>%1$s událostí %2$s</strong>

en: From Email Address
cs_CZ: Z e-mailové adresy

en: From Name
cs_CZ: Od

en: General
cs_CZ: Obecné

en: General Settings
cs_CZ: Celkové nastavení

en: Get API Key
cs_CZ: Získat API klíč

en: Get Sender Name
cs_CZ: Získejte jméno odesílatele

en: Get a Domain Name
cs_CZ: Získejte název domény

en: Get v3 API Key
cs_CZ: Získat v3 API klíč

en: Give Feedback
cs_CZ: Poskytnout zpětnou vazbu

en: Go to Easy WP SMTP Settings page
cs_CZ: Přejděte na stránku nastavení Easy WP SMTP

en: Go to Easy WP SMTP plugin Settings page.
cs_CZ: Přejděte na stránku nastavení pluginu Easy WP SMTP.

en: Go to EasyWPSMTP.com documentation page
cs_CZ: Přejděte na stránku dokumentace EasyWPSMTP.com

en: Go to our how-to guide for setting up <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailgun with Easy WP SMTP</a>.
cs_CZ: Přejděte do našeho průvodce nastavením <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailgun s Easy WP SMTP</a>.

en: Go to your Mailgun account and verify that your <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailgun API Key</a> is correct.
cs_CZ: Přejděte do svého účtu Mailgun a ověřte, zda je váš <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Soukromý API klíč</a> správný.

en: Heads up!
cs_CZ: Hlavu vzhůru!

en: Heads up! Easy WP SMTP has detected %1$s is activated. Please deactivate %1$s to prevent conflicts.
cs_CZ: Hlavy vzhůru! Easy WP SMTP zjistil, že je aktivován %1$s. Deaktivujte prosím %1$s, abyste předešli konfliktům.

en: Help
cs_CZ: Nápověda

en: Hide
cs_CZ: Skrýt

en: Hide Debug Log
cs_CZ: Skrýt protokol ladění

en: I already did
cs_CZ: Už jsem to udělal

en: Icon
cs_CZ: Ikona

en: If email's From Name is empty, the plugin will set the above value regardless.
cs_CZ: Pokud je e-mail Od prázdný, plugin nastaví výše uvedenou hodnotu bez ohledu na to.

en: If enabled, your specified From Email Address will be used for all outgoing emails, regardless of values set by other plugins.
cs_CZ: Pokud je povoleno, vaše zadaná adresa odesílatele bude použita pro všechny odchozí e-maily, bez ohledu na hodnoty nastavené jinými pluginy.

en: If enabled, your specified From Name will be used for all outgoing emails, regardless of values set by other plugins.
cs_CZ: Pokud je povoleno, vámi zadané jméno odesílatele bude použito pro všechny odchozí e-maily bez ohledu na hodnoty nastavené jinými pluginy.

en: If no Reply-To Email Address has been set or if the reply-to header of an email is empty, this setting has no effect.
cs_CZ: Pokud nebyla nastavena žádná e-mailová adresa pro odpověď nebo pokud je hlavička pro odpověď e-mailu prázdná, toto nastavení nemá žádný vliv.

en: If using "Other SMTP" Mailer, contact your SMTP host to confirm they are accepting outside connections with the settings you have configured (address, username, port, security, etc).
cs_CZ: Používáte-li poštovní program "Jiný SMTP", kontaktujte svého hostitele SMTP a ověřte, že přijímá vnější připojení s nastavením, které jste nakonfigurovali (adresa, uživatelské jméno, port, zabezpečení atd.).

en: If using "Other SMTP" Mailer, triple check your SMTP settings including host address, email, and password.
cs_CZ: Pokud používáte odesílání e-mailů "Jiný SMTP", třikrát zkontrolujte nastavení SMTP včetně adresy hostitele, e-mailu a hesla.

en: If you are operating under EU laws, you may be required to use EU region.
cs_CZ: Pokud působíte podle zákonů v EU, můžete být požádáni, abyste použili region EU.

en: If you create a test email on this page, it will still be sent.
cs_CZ: Pokud na této stránce vytvoříte zkušební e-mail, bude stále odeslán.

en: If you do not see activation email, go to your Mailgun control panel and resend the activation email.
cs_CZ: Pokud aktivační e-mail nevidíte, přejděte na ovládací panel Mailgun a znovu odešlete aktivační e-mail.

en: If you want to disable the use of constants, find in %1$s file the constant %2$s and turn if off:
cs_CZ: Pokud chcete zakázat používání konstant, najděte v souboru %1$s konstantu %2$s a vypněte ji:

en: If you'd prefer not to set up SSL, or need an SMTP solution in the meantime, please select a different mailer option.
cs_CZ: Pokud si nepřejete nastavovat SSL nebo mezitím potřebujete řešení SMTP, vyberte prosím jinou možnost odesílání e-mailu.

en: If your SMTP provider offers both SSL and TLS encryption, we recommend using TLS. For most servers, this is the more secure option.
cs_CZ: Pokud váš poskytovatel SMTP nabízí šifrování SSL i TLS, doporučujeme používat TLS. Pro většinu serverů je to bezpečnější možnost.

en: It looks like it's overwritten in the "wp-config.php" file. Please reach out to your hosting provider on how to disable or remove the "wp_mail" function overwrite to prevent conflicts with Easy WP SMTP.
cs_CZ: Vypadá to, že je přepsán v souboru "wp-config.php". Obraťte se prosím na svého poskytovatele hostingu, jak deaktivovat nebo odstranit přepsání funkce „wp_mail“, abyste předešli konfliktům s Easy WP SMTP.

en: It looks like the "%s" must-use plugin is overwriting the "wp_mail" function. Please reach out to your hosting provider on how to disable or remove the "wp_mail" function overwrite to prevent conflicts with Easy WP SMTP.
cs_CZ: Vypadá to, že nutný plugin "%s" přepisuje funkci "wp_mail". Obraťte se prosím na svého poskytovatele hostingu, jak deaktivovat nebo odstranit přepsání funkce „wp_mail“, abyste předešli konfliktům s Easy WP SMTP.

en: It looks like the "%s" plugin is overwriting the "wp_mail" function. Please reach out to the plugin developer on how to disable or remove the "wp_mail" function overwrite to prevent conflicts with Easy WP SMTP.
cs_CZ: Vypadá to, že plugin "%s" přepisuje funkci "wp_mail". Obraťte se prosím na vývojáře pluginu, jak deaktivovat nebo odstranit přepsání funkce „wp_mail“, abyste předešli konfliktům s Easy WP SMTP.

en: It looks like your server is running PHP version 7.4.x with an outdated PCRE library (libpcre2) that has a known issue with email address validation.
cs_CZ: Zdá se, že váš server používá PHP verzi 7.4.x se zastaralou knihovnou PCRE (libpcre2), která má známý problém s ověřováním e-mailové adresy.

en: It seems that you forgot to activate your Mailgun account.
cs_CZ: Zdá se, že jste zapomněli aktivovat svůj účet Mailgun.

en: Loading
cs_CZ: Načítání

en: Log cleared.
cs_CZ: Protokol vyčištěn.

en: Mailer Settings
cs_CZ: Nastavení odesílání e-mailů

en: Mailgun failed.
cs_CZ: Mailgun selhal.

en: Meanwhile you can switch to some other mailers.
cs_CZ: Mezitím se můžete přepnout na jiné odesílání e-mailů.

en: Message
cs_CZ: Zpráva

en: Misc
cs_CZ: Různé

en: Miscellaneous
cs_CZ: Smíšený

en: Misconfigured server certificate.
cs_CZ: Špatně nakonfigurovaný certifikát serveru.

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Need support?
cs_CZ: Potřebujete podporu?

en: Next message
cs_CZ: Další zpráva

en: No
cs_CZ: Ne

en: No Debug Event ID provided!
cs_CZ: Nebylo poskytnuto žádné ID události ladění!

en: No events found.
cs_CZ: Nebyla nalezena žádná událost.

en: No events have been logged for now.
cs_CZ: Zatím nebyly zaznamenány žádné události.

en: No thanks
cs_CZ: Ne, děkuji

en: Nonce check failed.
cs_CZ: Kontrola nonce se nezdařila.

en: None
cs_CZ: Nic

en: Nope, maybe later
cs_CZ: Ne, možná později

en: Not Really
cs_CZ: Spíš ne

en: Notifications
cs_CZ: Oznámení

en: Number of events per page:
cs_CZ: Počet událostí na stránce:

en: OK, you deserve it
cs_CZ: OK, zasloužíte si to

en: Optional. This email address will be used in the 'BCC' field of the outgoing emails. Use this option carefully since all your outgoing emails from this site will add this address to the BCC field. You can also enter multiple email addresses (comma separated).
cs_CZ: Volitelný. Tato e-mailová adresa bude použita v poli „BCC“ odchozích e-mailů. Tuto možnost používejte opatrně, protože všechny vaše odchozí e-maily z tohoto webu přidají tuto adresu do pole BCC. Můžete také zadat více e-mailových adres (oddělených čárkami).

en: Optional. This email address will be used in the 'Reply-To' field of the email. Leave it blank to use 'From' email as the reply-to value.
cs_CZ: Volitelný. Tato e-mailová adresa bude použita v poli Odpovědět na e-mail. Chcete-li použít e-mail „Od“ jako hodnotu odpovědi, ponechte toto pole prázdné.

en: Or deactivate "SMTP" module in Branda > Emails > SMTP.
cs_CZ: Nebo deaktivujte modul "SMTP" v Branda > E-maily > SMTP.

en: Or disable the Sendinblue email sending setting in WooCommerce > Settings > Sendinblue (tab) > Email Options (tab) > Enable Sendinblue to send WooCommerce emails.
cs_CZ: Nebo vypněte nastavení odesílání e-mailů Sendinblue v WooCommerce > Nastavení > Sendinblue (záložka) > Možnosti e-mailu (záložka) > Povolit Sendinblue pro odesílání e-mailů WooCommerce.

en: Or enable "Do not change email sender by default" setting in Settings > Email template > Sender (tab).
cs_CZ: Nebo povolte nastavení „Neměnit odesílatele e-mailu ve výchozím nastavení“ v Nastavení > Šablona e-mailu > Odesílatel (karta).

en: Other SMTP
cs_CZ: Ostatní SMTP

en: PCRE library issue
cs_CZ: Problém knihovny PCRE

en: PHP OpenSSL extension is not installed on the server. It is required for encryption to work properly. Please contact your server administrator or hosting provider and ask them to install it.
cs_CZ: Na serveru není nainstalována přípona PHP OpenSSL. Je nutné, aby šifrování správně fungovalo. Obraťte se na správce serveru nebo poskytovatele hostingu a požádejte jej o jeho instalaci.

en: PHP OpenSSL extension is not installed on the server. It's required by Easy WP SMTP plugin to operate properly. Please contact your server administrator or hosting provider and ask them to install it.
cs_CZ: Na serveru není nainstalována přípona PHP OpenSSL. Plugin Easy WP SMTP ho vyžaduje pro správnou funkci. Obraťte se na správce serveru nebo poskytovatele hostingu a požádejte jej o jeho instalaci.

en: Please configure your SMTP credentials in the <a href="%s">settings menu</a> in order to send email using Easy WP SMTP plugin.
cs_CZ: Nakonfigurujte pověření SMTP v <a href="%s">nastavení</a>, chcete-li poslat e-mail pomocí pluginu Easy WP SMTP.

en: Please copy the error log message below into the support ticket.
cs_CZ: Zkopírujte prosím níže uvedenou chybovou zprávu do lístku podpory.

en: Please enter a valid email address in the 'FROM' field.
cs_CZ: Zadejte platnou e-mailovou adresu do pole 'Od'

en: Please enter a valid email address in the recipient email field.
cs_CZ: Zadejte platnou e-mailovou adresu do pole e-mailové adresy příjemce.

en: Please enter a valid port in the 'SMTP Port' field.
cs_CZ: Prosím zadejte platný 'SMTP Port'

en: Please input the sending domain/subdomain you configured in your Brevo (formerly Sendinblue) dashboard. More information can be found in our <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Brevo documentation</a>.
cs_CZ: Zadejte prosím odesílací doménu/subdoménu, kterou jste nakonfigurovali na řídicím panelu Sendinblue. Další informace naleznete v naší <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">dokumentaci Sendinblue</a>.

en: Please make sure you entered an accurate Sender Name in Easy WP SMTP plugin settings.
cs_CZ: Ujistěte se, že jste zadali přesné jméno odesílatele v nastavení pluginu Easy WP SMTP.

en: Please note that other plugins can change this. Enable the Force From Email setting below to prevent them from doing so.
cs_CZ: Upozorňujeme, že jiné pluginy to mohou změnit. Chcete-li jim v tom zabránit, povolte níže nastavení Vynutit z e-mailu.

en: Please rate <strong>Easy WP SMTP</strong> <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;</a> on <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.org</a> to help us spread the word.
cs_CZ: Ohodnoťte prosím <strong>Easy WP SMTP</strong> <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">&#9733;&#9733;&#9733;&#9733; &#9733;</a> na <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.org</a>, abyste nám pomohli šířit informace.

en: Please refresh the page and try again.
cs_CZ: Obnovte stránku a zkuste to znovu.

en: Please review your Easy WP SMTP settings in <a href="%s">plugin admin area</a>.
cs_CZ: Zkontrolujte prosím svá nastavení Easy WP SMTP v <a href="%s">oblasti pro správu pluginů</a>.

en: Plugin settings are incorrect (wrong SMTP settings, invalid Mailer configuration, etc).
cs_CZ: Nastavení pluginu je nesprávné (špatné nastavení SMTP, neplatná konfigurace poštovního serveru atd.).

en: Previous message
cs_CZ: Předchozí zpráva

en: Primary
cs_CZ: Primární

en: Rate Us
cs_CZ: Ohodnoťte nás

en: Recommended
cs_CZ: Doporučeno

en: Recommended next steps:
cs_CZ: Doporučené další kroky:

en: Replace the predefined email template with your own content.
cs_CZ: Nahraďte předdefinovanou šablonu e-mailu svým vlastním obsahem.

en: Reply-To Email Address
cs_CZ: E-mailová adresa pro odpověď

en: SMTP Authentication
cs_CZ: SMTP Autentizace

en: SMTP Configuration Settings
cs_CZ: Konfigurace SMTP

en: SMTP Password
cs_CZ: SMTP heslo

en: SMTP Settings
cs_CZ: SMTP nastavení

en: SMTP Username
cs_CZ: SMTP Uživatelské jméno

en: SMTP settings are incorrect (wrong port, security setting, incorrect host).
cs_CZ: Nastavení SMTP jsou nesprávná (špatný port, nastavení zabezpečení, nesprávný hostitel).

en: SMTP.com API Error.
cs_CZ: SMTP.com chyba API.

en: SSL certificate issue.
cs_CZ: Problém s certifikátem SSL.

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Save Settings
cs_CZ: Uložit nastavení

en: Search Events
cs_CZ: Hledat události

en: Select a date range
cs_CZ: Vyberte časové období

en: Self-destruct
cs_CZ: Sebezničení

en: Send Test Email
cs_CZ: Odeslat testovací e-mail

en: Send To
cs_CZ: Odeslat komu

en: Send a Test
cs_CZ: Odeslat test

en: Sender Name
cs_CZ: Jméno odesílatele

en: Sending Domain
cs_CZ: Doména pro odesílání

en: Sending...
cs_CZ: Odesílání...

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings are not saved.
cs_CZ: Nastavení nebylo uloženo

en: Settings saved.
cs_CZ: Nastavení uloženo

en: Settings were successfully saved.
cs_CZ: Nastavení bylo úspěšně uloženo.

en: Show
cs_CZ: Zobrazit

en: Show Debug Log
cs_CZ: Zobrazit protokol ladění

en: Show email delivery errors, warnings, and alerts in the WordPress dashboard.
cs_CZ: Zobrazovat chyby doručování e-mailů, varování a upozornění na Nástěnce WordPress.

en: Show plugin announcements and update details in the WordPress dashboard.
cs_CZ: Zobrazte oznámení pluginu a podrobnosti o aktualizaci na Nástěnce WordPress.

en: Some plugins, like BuddyPress and Events Manager, use their own email delivery solutions. By default, this option does not block their emails, as those plugins do not use the default wp_mail() function to send emails. You will need to consult the documentation of any such plugins to switch them to use default WordPress email delivery for this setting to have an effect.
cs_CZ: Některé pluginy, jako BuddyPress a Events Manager, používají svá vlastní řešení pro doručování e-mailů. Ve výchozím nastavení tato možnost neblokuje jejich e-maily, protože tyto pluginy nepoužívají výchozí funkci wp_mail() k odesílání e-mailů. Aby se toto nastavení projevilo, budete si muset prostudovat dokumentaci všech takových pluginů, abyste je přepnuli na výchozí doručování e-mailů WordPress.

en: Source
cs_CZ: Zdroj

en: Stop sending all emails
cs_CZ: Zastavit odesílání všech emailů

en: Subject
cs_CZ: Předmět

en: Substitute Mode
cs_CZ: Náhradní režim

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: Support Forum
cs_CZ: Fórum podpory

en: Test %s email was sent successfully! Please check your inbox to make sure it is delivered.
cs_CZ: Testovací e-mail %s byl úspěšně odeslán! Zkontrolujte prosím svou doručenou poštu a ujistěte se, že byla doručena.

en: Test Email
cs_CZ: Test e-mailu

en: Test email to %s
cs_CZ: Testovací e-mail pro %s

en: Test email was successfully sent. No errors occurred during the process.
cs_CZ: Testovací e-mail byl úspěšně odeslán. Během procesu nedošlo k žádným chybám.

en: Test failed. Please use a valid email address and try to resend the test email.
cs_CZ: Test se nezdařil. Použijte prosím platnou e-mailovou adresu a zkuste znovu odeslat testovací e-mail.

en: Test plain text email was sent successfully!
cs_CZ: Testovací e-mail ve formátu prostého textu byl úspěšně odeslán!

en: Thanks for using Easy WP SMTP! To complete the plugin setup and start sending emails, <strong>please select and configure your <a href="%s">Mailer</a></strong>.
cs_CZ: Děkujeme, že používáte Easy WP SMTP! Chcete-li dokončit nastavení pluginu a začít odesílat e-maily, <strong>vyberte a nakonfigurujte své <a href="%s">odesílání e-mailů</a></strong>.

en: That’s awesome! Could you please do me a BIG favor and give it a 5-star rating on WordPress to help us spread the word and boost our motivation?
cs_CZ: To je úžasné! Můžete nám prosím udělat VELKOU laskavost a dát nám na WordPress 5 hvězdičkové hodnocení, které nám pomůže šířit se do světa a zvýšit naši motivaci?

en: The email address that emails are sent from.
cs_CZ: E-mailová adresa, ze které jsou odesílány e-maily.

en: The exact error you can provide them is in the Error log, available at the bottom of this page.
cs_CZ: Přesná chyba, kterou jim můžete poskytnout, je v protokolu chyb, který je k dispozici ve spodní části této stránky.

en: The name that emails are sent from.
cs_CZ: Jméno, ze kterého se odesílají e-maily.

en: The password to log in to your mail server. The password will be encrypted in the database.
cs_CZ: Heslo pro přihlášení k vašemu poštovnímu serveru. Heslo bude v databázi zašifrováno.

en: The password to login to your mail server
cs_CZ: Heslo pro přihlášení na mail server

en: The port to your mail server
cs_CZ: Port e-mail serveru

en: The port to your mail server.
cs_CZ: Port vašeho poštovního serveru.

en: The username to log in to your mail server.
cs_CZ: Uživatelské jméno pro přihlášení k vašemu poštovnímu serveru.

en: The username to login to your mail server
cs_CZ: Uživatelské jméno pro přihlášení na mail server

en: The value of this field was set using a constant %1$s most likely inside %2$s of your WordPress installation.
cs_CZ: Hodnota tohoto pole byla nastavena pomocí konstanty %1$s s největší pravděpodobností uvnitř %2$s vaší instalace WordPress.

en: Theme: %s
cs_CZ: Šablona: %s

en: There are a few reasons why this is happening. It could be that the host certificate is misconfigured, or this server's OpenSSL is using an outdated CA bundle.
cs_CZ: Důvodů, proč se to děje, je několik. Je možné, že certifikát hostitele je nesprávně nakonfigurován nebo OpenSSL tohoto serveru používá zastaralý balíček CA.

en: There is a known issue with PHP version 7.4.x, when using libpcre2 library version lower than 10.33.
cs_CZ: Existuje známý problém s PHP verzí 7.4.x při použití verze knihovny libpcre2 nižší než 10.33.

en: There was a problem while sending the test email.
cs_CZ: Při odesílání testovacího e-mailu došlo k problému.

en: There was an error while upgrading the %1$s database. Please contact %2$s support with this information: %3$s.
cs_CZ: Při upgradu databáze %1$s došlo k chybě. Kontaktujte prosím podporu %2$s s těmito informacemi: %3$s.

en: There was an issue while trying to delete all debug event entries. Error message: %s
cs_CZ: Při pokusu o odstranění všech položek událostí ladění došlo k problému. Chybová zpráva: %s

en: They should be able to resolve this issue for you.
cs_CZ: Měli by být schopni tento problém vyřešit za vás.

en: This email address will be used in the 'From' field.
cs_CZ: E-mailová adresa bude použita v poli 'Od'

en: This means OpenSSL on your server isn't able to verify the host certificate.
cs_CZ: To znamená, že OpenSSL na vašem serveru nemůže ověřit hostitelský certifikát.

en: This means the connection to your SMTP host was made successfully, but the host rejected the email.
cs_CZ: To znamená, že připojení k vašemu hostiteli SMTP bylo úspěšně vytvořeno, ale hostitel odmítl e-mail.

en: This means the connection to your SMTP host was made successfully, but you should enable Authentication and provide correct Username and Password.
cs_CZ: To znamená, že připojení k vašemu hostiteli SMTP bylo úspěšně vytvořeno, ale měli byste povolit ověřování a zadat správné uživatelské jméno a heslo.

en: This means we were able to connect to your SMTP host, but were not able to proceed using the email/password in the settings.
cs_CZ: To znamená, že jsme se mohli připojit k vašemu hostiteli SMTP, ale nemohli jsme pokračovat pomocí e-mailu/hesla v nastavení.

en: This means your test email was unable to be sent.
cs_CZ: To znamená, že váš zkušební e-mail nebylo možné odeslat.

en: This means your web server cannot reliably make secure connections (make requests to HTTPS sites).
cs_CZ: To znamená, že váš webový server nemůže spolehlivě vytvářet zabezpečená připojení (vytvářet požadavky na stránky HTTPS).

en: This means your web server was unable to connect to %s.
cs_CZ: To znamená, že váš webový server se nemohl připojit k %s.

en: This means your web server was unable to connect to the host server.
cs_CZ: To znamená, že váš webový server se nemohl připojit k hostitelskému serveru.

en: This option is useful when you are using several email aliases on your SMTP server. If you don't want your aliases to be replaced by the address specified in "From" field, enter them in this field.
cs_CZ: Tato možnost je užitečná, pokud na svém SMTP serveru používáte několik e-mailových aliasů. Pokud nechcete, aby byly vaše aliasy nahrazeny adresou uvedenou v poli „Od“, zadejte ji do tohoto pole.

en: This option is usually used by developers only. SMTP settings will be used only if the site is running on following domain(s):
cs_CZ: Tuto možnost obvykle používají pouze vývojáři. Nastavení SMTP bude použito pouze v případě, že je web spuštěn na následujících doménách:

en: This options should always be checked 'Yes'
cs_CZ: Tato možnost by měla být označena jako "Ano"

en: This text will be used in the 'FROM' field
cs_CZ: Text bude použit v poli 'Od'

en: This will remove ALL your settings and deactivate the plugin. Useful when you're uninstalling the plugin and want to completely remove all crucial data stored in the database.
cs_CZ: Tím odstraníte VŠECHNA Vaše nastavení a deaktivujete plugin. Je to užitečné, když odinstalujete plugin a chcete úplně odstranit všechna klíčová data uložená v databázi.

en: To
cs_CZ: Komu

en: To change the password you need to change the value of the constant there: %s
cs_CZ: Chcete-li změnit heslo, musíte změnit hodnotu konstanty: %s

en: To send emails, change the value of the %1$s constant to %2$s.
cs_CZ: Chcete-li odesílat e-maily, změňte hodnotu konstanty %1$s na %2$s.

en: To send emails, go to plugin <a href="%s">Misc settings</a> and disable the "Do Not Send" option.
cs_CZ: Chcete-li odesílat e-maily, přejděte na plugin <a href="%s">Různá nastavení</a> a vypněte možnost „Neodesílat“.

en: Tools
cs_CZ: Nástroje

en: Transparency and Disclosure
cs_CZ: Transparentnost a zveřejnění

en: Triple check your SMTP settings including host address, email, and password, port, and security.
cs_CZ: Třikrát zkontrolujte nastavení SMTP včetně adresy hostitele, e-mailu a hesla, portu a zabezpečení.

en: Triple check your SMTP settings including host address, email, and password. If you have recently reset your password you will need to update the settings.
cs_CZ: Třikrát zkontrolujte nastavení SMTP včetně adresy hostitele, e-mailu a hesla. Pokud jste nedávno resetovali heslo, budete muset aktualizovat nastavení.

en: Try using a different mailer.
cs_CZ: Zkuste použít jiné odesílání e-mailů.

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Type of Encryption
cs_CZ: Typ šifrování

en: Typically this error is returned for one of the following reasons:
cs_CZ: Tato chyba je obvykle vrácena z jednoho z následujících důvodů:

en: Typically this error is returned when the email or password is not correct or is not what the SMTP host is expecting.
cs_CZ: Tato chyba se obvykle vrátí, když e-mail nebo heslo není správné a nebo neodpovídá hostiteli SMTP.

en: Typically this error is returned when web server is not configured properly.
cs_CZ: Tato chyba se obvykle vrátí, když webový server není správně nakonfigurován.

en: Typically this error is returned when you are sending too many e-mails or e-mails that have been identified as spam.
cs_CZ: Tato chyba se obvykle vrátí, když odesíláte příliš mnoho e-mailů nebo e-mailů, které byly identifikovány jako spam.

en: Typically this error is returned your web server is blocking the connections or the SMTP host denying the request.
cs_CZ: Tato chyba se obvykle vrátí, protože váš webový server blokuje připojení nebo hostitel SMTP zamítá požadavek.

en: Typically this error occurs because there is an issue with your Mailgun settings, in many cases Mailgun API Key, Domain Name, or Region is incorrect.
cs_CZ: K této chybě obvykle dochází, protože je problém s nastavením Mailgun, v mnoha případech je soukromý API klíč, název domény nebo oblast nesprávný.

en: Typically this error occurs because you have not set up and/or complete domain name verification for your Mailgun account.
cs_CZ: K této chybě obvykle dochází, protože jste nenastavili a/nebo nedokončili ověření názvu domény pro svůj účet Mailgun.

en: US
cs_CZ: USA

en: Unauthenticated senders are not allowed.
cs_CZ: Neověření odesílatelé nejsou povoleni.

en: Uninstall Easy WP SMTP
cs_CZ: Odinstalovat Easy WP SMTP

en: Verify that the host's SSL certificate is valid.
cs_CZ: Ověřte, zda je certifikát SSL hostitele platný.

en: Verify with them your SMTP account is in good standing and your account has not been flagged.
cs_CZ: Ověřte, zda je váš účet SMTP v dobrém stavu a že váš účet nebyl označen.

en: Verify with your SMTP host that your account has permissions to send emails using outside connections.
cs_CZ: Ověřte u svého hostitele SMTP, že váš účet má oprávnění k odesílání e-mailů pomocí externích připojení.

en: Verify your <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Domain Name</a> is correct.
cs_CZ: Ověřte správnost <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">názvu domény</a>.

en: Verify your domain Region is correct.
cs_CZ: Ověřte správnost regionu vaší domény.

en: View Full Error Log
cs_CZ: Zobrazit úplný protokol chyb

en: View Log
cs_CZ: Zobrazit protokol

en: Visit <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">our documentation</a> for additional tips on how to resolve this error.
cs_CZ: Navštivte <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">naši dokumentaci</a>, kde naleznete další tipy, jak tuto chybu vyřešit.

en: WP Core
cs_CZ: WP jádro

en: Warning icon
cs_CZ: Ikona varování

en: Warning! This can't be undone.
cs_CZ: Varování! Toto nelze vrátit zpět.

en: We believe in full transparency. The SMTP.com links above are tracking links as part of our partnership with SMTP (j2 Global). We can recommend just about any SMTP service, but we only recommend products that we believe will add value to our users.
cs_CZ: Věříme v plnou transparentnost. Výše uvedené odkazy SMTP.com jsou sledovací odkazy v rámci našeho partnerství s SMTP (j2 Global). Můžeme doporučit téměř jakoukoli službu SMTP, ale doporučujeme pouze produkty, o kterých věříme, že přinesou našim uživatelům přidanou hodnotu.

en: We're sorry to hear you aren't enjoying Easy WP SMTP. We would love a chance to improve. Could you take a minute and let us know what we can do better?
cs_CZ: Je nám líto, že si WP SMTP neužijete. Byli bychom rádi za šanci na zlepšení. Mohl byste věnovat minutu a sdělit nám, co můžeme udělat lépe?

en: When enabled, plugin attempts to block ALL emails from being sent out if domain mismatch.
cs_CZ: Pokud je povoleno, plugin se pokusí zablokovat odeslání VŠECH e-mailů, pokud dojde k neshodě domény.

en: When enabled, the plugin will attempt to block ALL emails from being sent out if a domain mismatch occurs.
cs_CZ: Pokud je povoleno, plugin se pokusí zablokovat odesílání VŠECH e-mailů, pokud dojde k neshodě domény.

en: When enabled, the plugin will set the above From Name for each email. Disable it if you're using contact form plugins, it will prevent the plugin from replacing form submitter's name when contact email is sent.
cs_CZ: Pokud je povolen, plugin nastaví výše uvedený název pro každý e-mail. Zakažte jej, pokud používáte zásuvné moduly kontaktních formulářů, zabráníte tomu, aby plugin při odesílání kontaktních e-mailů nahradil jméno odesílatele ve formuláři.

en: When enabled, the plugin will substitute occurances of the above From Email with the Reply-To Email address. The Reply-To Email will still be used if no other Reply-To Email is present. This option can prevent conflicts with other plugins that specify reply-to email addresses but still replaces the From Email with the Reply-To Email.
cs_CZ: Pokud je povoleno, plugin nahradí výskyt výše uvedených e-mailů e-mailovou adresou pro odpověď. E-mail pro odpověď bude nadále používán, pokud nebude přítomen žádný jiný e-mail pro odpověď. Tato možnost může zabránit konfliktům s jinými zásuvnými moduly, které určují e-mailové adresy pro odpověď, ale stále nahradí e-mail od e-mailu pro odpověď.

en: When enabled, this setting will replace the From Email Address with the Reply-To Email Address if the From Email Address is found in the reply-to header. This can prevent conflicts with other plugins that specify their own reply-to email addresses.
cs_CZ: Pokud je toto nastavení povoleno, nahradí se e-mailová adresa odesílatele e-mailovou adresou pro odpověď, pokud je v hlavičce odpovědi nalezena e-mailová adresa odesílatele. To může zabránit konfliktům s jinými pluginy, které určují své vlastní e-mailové adresy pro odpověď.

en: When enabled, your SMTP password is stored in the database using AES-256 encryption.
cs_CZ: Pokud je povoleno, vaše heslo SMTP je uloženo v databázi pomocí šifrování AES-256.

en: Write your custom email message.
cs_CZ: Napište vlastní e-mailovou zprávu.

en: Write your email message
cs_CZ: Napiště zprávu

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: You can request your hosting provider for the SMTP details of your site. Use the SMTP details provided by your hosting provider to configure the following settings.
cs_CZ: Můžete požádat svého poskytovatele hostingu o podrobnosti SMTP vašeho webu. Ke konfiguraci následujících nastavení použijte podrobnosti SMTP poskytnuté poskytovatelem hostingu.

en: You can use this section to send an email from your server using the above configured SMTP details to see if the email gets delivered.
cs_CZ: V této části můžete odeslat e-mail ze serveru pomocí výše nakonfigurovaných podrobností SMTP a zjistit, zda se e-mail doručí.

en: You cannot send an email. Mailer is not properly configured. Please check your settings.
cs_CZ: Nemůžete odeslat e-mail. Odesílání e-mailů není správně nakonfigurován. Zkontrolujte prosím svá nastavení.

en: You don't have the capability to perform this action.
cs_CZ: Nemáte oprávnění pro vykonání této akce.

en: You have unsaved settings. In order to send a test email, you need to go back to previous tab and click "Save Changes" button first.
cs_CZ: Máte neuložená nastavení. Chcete-li odeslat zkušební e-mail, musíte se vrátit zpět na předchozí kartu a nejprve kliknout na tlačítko „Uložit změny“.

en: Your Mailgun account does not have access to send emails.
cs_CZ: Váš účet Mailgun nemá přístup k odesílání e-mailů.

en: Your PHP version is %s, encryption function requires PHP version 5.3.0 or higher.
cs_CZ: Vaše verze PHP je %s, šifrovací funkce vyžaduje PHP verze 5.3.0 nebo vyšší.

en: Your SMTP host is rejecting the connection.
cs_CZ: Váš SMTP hostitel odmítá připojení.

en: Your Sender Name option is incorrect.
cs_CZ: Vaše možnost Jméno odesílatele je nesprávná.

en: Your host is rejecting the connection.
cs_CZ: Váš hostitel odmítá připojení.

en: Your mail server
cs_CZ: Mail server

en: Your mail server's address.
cs_CZ: Adresa vašeho poštovního serveru.

en: Your web server is blocking the connection.
cs_CZ: Váš webový server blokuje připojení.

en: [%1$d] %2$s called at [%3$s:%4$s]
cs_CZ: [%1$d] %2$s zavolal na [%3$s:%4$s]

en: between %1$s and %2$s
cs_CZ: mezi %1$s a %2$s

en: debug log for this test email will be automatically displayed right after you send it. Test email also ignores "Enable Domain Check" option.
cs_CZ: ladicí protokol pro tento testovací e-mail se automaticky zobrazí hned po jeho odeslání. Testovací e-mail také ignoruje možnost „Povolit kontrolu domény“.

en: debug log is reset when the plugin is activated, deactivated or updated.
cs_CZ: protokol ladění se resetuje, když je plugin aktivován, deaktivován nebo aktualizován.

en: no
cs_CZ: ne

en: on %s
cs_CZ: dne %s

en: rating
cs_CZ: hodnocení

en: when you click "Save Changes", your actual password is stored in the database and then used to send emails. This field is replaced with a gag (#easywpsmtpgagpass#). This is done to prevent someone with the access to Settings page from seeing your password (using password fields unmasking programs, for example).
cs_CZ: když kliknete na „Uložit změny“, vaše skutečné heslo se uloží do databáze a poté se použije k odesílání e-mailů. Toto pole je nahrazeno roubíkem (#easywpsmtpgagpass#). Tím se zabrání tomu, aby někdo s přístupem na stránku Nastavení viděl vaše heslo (například pomocí polí pro odmaskování hesel).

en: where event contains "%s"
cs_CZ: kde událost obsahuje "%s"

en: ~ Easy WP SMTP team
cs_CZ: ~ Easy WP SMTP tým
