Plugins - All-in-One WP Migration and Backup - Stable (latest release) - en to sk translation catalogue (94 entries)

en: Backup is encrypted. Please provide decryption password:
sk: Záloha je šifrovaná. Zadajte heslo pre dešifrovanie:

en: Password-protect and encrypt backups
sk: Zálohy zaheslovať a šifrovať

en: A password is required
sk: Heslo je povinné

en: Encrypt this backup with a password
sk: Ochrániť túto zálohu heslom

en: The passwords do not match
sk: Heslá sa nezhodujú

en: Repeat the password
sk: Zopakujte heslo

en: Submit
sk: Odoslať

en: The backup is encrypted
sk: Záloha je šifrovaná

en: List
sk: Zoznam

en: Show backup content
sk: Zobraziť obsah zálohy

en: Downloading is not possible because backups directory is not accessible.
sk: Sťahovanie nie je možné, lebo priečinok so zálohami nie je dostupný.

en: Reading...
sk: Načítavam...

en: List the content of the backup
sk: Zobraziť obsah zálohy

en: Error
sk: Chyba

en: More
sk: Viac

note: translators: 1: Number of backups.
en: You have %d backups
sk: Máte %d záloh

note: translators: 1: Number of backups. translators: Numbers of backups.
en: You have %d backup | You have %d backups
sk[0]: Máte 1 zálohu
sk[1]: Máte %d zálohy
sk[2]: Máte %d záloh

note: translators: 1: Error message.
en: Error: %s
sk: Chyba: %s

note: translators: 1: Number of files, 2: Progress.
en: Archiving %1$d theme files...<br />%2$d%% complete
sk: Archivácia %1$d súborov témy...<br />%2$d%% dokončená

en: Contact Support
sk: Kontaktovať podporu

en: Retrieving WordPress permalinks settings...
sk: Získavam nastavenia trvalých odkazov na WordPress ...

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">Reset Avada Fusion Builder cache</a>.<br />
sk: " <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">Obnovenie vyrovnávacej pamäte Avada Fusion Builder</a>.<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>.<br />
sk: " <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>.<br />

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a><br />
sk: " Trvalé odkazy sú nastavené ako predvolené. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Prečo?</a><br />

en: Translate
sk: Preložiť

note: translators: 1: Number of files, 2: Progress.
en: Archiving %1$d media files...<br />%2$d%% complete
sk: Archivácia %1$d mediálnych súborov...<br />%2$d%% dokončená

note: translators: 1: Number of files, 2: Progress.
en: Archiving %1$d content files...<br />%2$d%% complete
sk: Archivácia %1$d súborov s obsahom...<br />%2$d%% dokončená

en: I have enough disk space
sk: Mám dostatok miesta na disku

note: translators: 1: Source PHP version, 2: Target PHP version.
en: Your backup is from a PHP %1$s but the site that you are importing to is PHP %2$s.
    							This could cause the import to fail. Technical details: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/
sk: Vaša záloha je z PHP %1$s, ale stránka, na ktorú ju importujete, je PHP %2$s.
    							To môže spôsobiť zlyhanie importu. Technické podrobnosti: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/

en: Refreshing backup list...
sk: Obnovuje sa zoznam záloh...

note: translators: Storage path
en: <h3>Could not import site</h3>
    				<p>Please ensure the directory <strong>%s</strong> has read/write permissions.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
sk: <h3>Nemožno importovať stránku</h3>
    				<p>Prosím, uistite sa, že adresár <strong>%s</strong> má oprávnenia na čítanie/zápis.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technické údaje</a></p>

note: translators: Storage path.
en: <h3>Could not export site</h3>
    				<p>Please ensure the directory <strong>%s</strong> has read/write permissions.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
sk: <h3>Nemožno exportovať stránku</h3>
    				<p>Prosím, uistite sa, že adresár <strong>%s</strong> má oprávnenia na čítanie/zápis.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technické údaje</a></p>

note: translators: Backups path
en: <h3>Could not restore site</h3>
    				<p>Please ensure the directory <strong>%s</strong> has read/write permissions.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
sk: <h3>Nepodarilo sa obnoviť stránku</h3>
    				<p>Prosím, uistite sa, že adresár <strong>%s</strong> má oprávnenia na čítanie/zápis.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technické údaje</a></p>

en: Your current profile role does not have Export/Import capabilities enabled.
    				<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Technical details</a>
sk: Vaša aktuálna profilová rola nemá povolené funkcie Export/Import.
    				<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Technické údaje</a>

en: To choose a file please go inside the link and click on the browse button.
sk: Ak chcete zvoliť súbor, choďte dovnútra odkazu a kliknite na tlačidlo prehľadávať.

en: Finish
sk: Dokončiť

en: Please ensure your file was created with the All-in-One WP Migration plugin.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
sk: Uistite sa, že váš súbor bol vytvorený pomocou pluginu All-in-One WP Migration.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technické údaje</a>

en: The archive file appears to be corrupted. Follow <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">this article</a> for possible fixes.
sk: Zdá sa, že archívny súbor je poškodený. Sledujte <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">tento článok</a> pre možné opravy.

note: translators: 1: Source PHP version, 2: Target PHP version.
en: Your backup is from a PHP %1$s but the site that you are importing to is PHP %2$s. This could cause the import to fail. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Technical details</a>
sk: Vaša záloha je z PHP %1$s, ale stránka, na ktorú ju importujete, je PHP %2$s. To môže spôsobiť zlyhanie importu. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Technické údaje</a>

en: Drag & Drop a backup to import it
sk: Presuňte sem zálohu, ktorú chcete importovať

note: translators: 1: Progress, 2: Number of records.
en: Exporting database...<br />%1$d%% complete<br />%2$s records saved
sk: Exportovanie databázy...<br />%1$d%% kompletné<br />%2$s uložené záznamy

en: Backup restore requires the Unlimited Extension. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Get it here</a>
sk: Zálohovanie obnovy vyžaduje rozšírenie Unlimited. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Získajte ho tu</a>

en: All-in-One WP Migration Command
sk: All-in-One WP Migration príkaz

en: Preparing to export...
sk: Príprava na export...

note: translators: Human time diff
en: %s ago
sk: pred %s

en: Your purchase ID is invalid. Please <a href="mailto:support@servmask.com">contact us</a>.
sk: Vaše ID nákupu je neplatné. Prosím <a href="mailto:support@servmask.com">kontaktujte nás</a>.

en: Are you sure you want to delete this backup?
sk: Ste si istí, že chcete túto zálohu odstrániť?

en: Please do not close this browser window or your import will fail
sk: Nezatvárajte prosím okno svojho prehliadača, inak bude váš import neúspešný

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Proceed
sk: Postupovať

en: Stop import
sk: Zastaviť import

en: Stop export
sk: Zastaviť export

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Preparing configuration...
sk: Príprava konfigurácie...

note: translators: Progress.
en: Archiving configuration...<br />%d%% complete
sk: Konfigurácia archivácie...<br />%d%% dokončená

note: translators: Progress.
en: Unpacking archive...<br />%d%% complete
sk: Rozbalenie archívu ...<br />%d%% je kompletné

note: translators: Progress.
en: Archiving database...<br />%d%% complete
sk: Archivácia databázy ...<br />%d%% je kompletné

note: translators: Progress.
en: Restoring database...<br />%d%% complete
sk: Obnovenie databázy ...<br />%d%% kompletné

en: Preparing to import...
sk: Prebieha príprava na import...

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Activating mu-plugins...
sk: Aktivácia mu-pluginov ...

en: Do <strong>not</strong> replace email domain
sk: <strong>Nenahrádzať</strong> e-mailovú doménu (sql)

en: Preparing blogs...
sk: Príprava blogov ...

en: Check for updates
sk: Skontroluj aktualizácie

en: Import Site
sk: Importovať stránku

en: Import From
sk: Importovať z

en: Export Site
sk: Exportovať webovú stránku

en: Once the file is successfully downloaded on your computer, you can import it to any of your WordPress sites.
sk: Akonáhle je súbor úspešne stiahnutý do vášho počítača, môžete ho importovať na niektorú z vašich stránok WordPress.

en: Press "Export" button and the site archive file will pop up in your browser.
sk: Stlačte tlačítko "Exportovať" a archív webovej stránky sa objaví vo vašom prehliadači.

en: In the advanced settings section you can configure more precisely the way of exporting.
sk: V sekcii rozšírených nastavení môžete presnejšie nastaviť spôsob exportu.

en: Add
sk: Pridať

en: in the database
sk: v databáze

en: Replace with
sk: Nahradiť s

en: File
sk: Súbor

en: (click to expand)
sk: (kliknutím rozbaľte)

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Send
sk: Poslať

en: Enter a password
sk: Zadajte heslo

en: Leave Feedback
sk: Nechajte nám spätnú väzbu

en: Create backup
sk: Vytvorte zálohu

en: Delete
sk: Vymazať

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Date
sk: Dátum

en: Name
sk: Názov

en: Your site has been imported successfully!
sk: Vaša webová stránka bola úspešne naimportovaná!

note: translators: 1: Number of files, 2: Progress.
en: Restoring %1$d files...<br />%2$d%% complete
sk: Obnovenie %1$d súborov...<br />%2$d%% dokončené

en: Renaming export file...
sk: Prebieha premenovanie exportovaného súboru...

note: translators: 1: Number of files, 2: Progress.
en: Archiving %1$d plugin files...<br />%2$d%% complete
sk: Archivácia %1$d súborov zásuvných modulov...<br />%2$d%% dokončená

en: Backups
sk: Zálohy

en: Get multisite
sk: Získať multisite
